Тема: Укрпошта  (Прочитано 7155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 07.10.2016, 21:05:21 »
Вечір добрий шановні велолюбителі. Стикнувся з одною проблемою, зробив замовлення на алі, оплатив, поcилку китаєць відправив. Трек прослідковується, начебто все добре... Але проблема в тому, що після поступлення посилки на моє відділення, там його просто не виявилось, я цілий тиждень видзвонював, тесть ходив, а сьогодні і я сам туди завітав - нічого нема. Спочатку говорили що ніякої посилки не було, а потім, що поштарка забрала і просто не встигла занести до мого дому. На алі захист покупця скоро закінчиться, відкрити спор потім не зможу. Мало не забув... заднім числом, по треку  написало, що посилка вручена особисто... Ось така історія. Куди мені тепер звернутись, щоб в цій справі хоть якось помогло?
« Останнє редагування: 07.10.2016, 21:08:27 від mix_g »

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.10.2016, 21:35:15 »
Без документу (паспорта) не могли вручити особисто. На пошті має бути документ з  Вашим підписом ( чи підписом того кому віддали). А взагалі при такій ситуації дзвоніть на гарячу лінію Укрпошти. Вони тоді  значно швидше реагуюють на запити людей.

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.10.2016, 01:40:01 »
якщо є трек код то можно звернутись на головне відділення що біля ресторану Тропік... і попросити продавця продовжити захист... в мене був випадок подзвонили з пошти сказали щоб забрав посилку, приїзжаю на слідуючий день. а її нема  *dontknow* сказали що передзвонють як знайдуть...закінчувався захист і я продовжив його на 2 тижня... пройшло 2 тижня і знов продовжив... потім знову поїхав на пошту і спитав за посилку, пошукали і знайшли  ::) короче прийшла посилка до мене за 90 днів  :D  але в мене трек кода не було і на головному відділені нічим не змогли допомогти... цікаво чому показує що посилка вручена  ::) щоб часом її комусь не віддали... але в них має бути книжечка де при отриманні треба розписуватись

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.10.2016, 09:06:06 »
на рахунок підписів.
останні рази, при отриманні посилки у відділенні пошти, посилку просто віддавали.
якщо я питав про підпис, казали, що не потрібно.
значить вони якось обходять процедуру індентифікації  отримувача.
сонце  в долонях...

Offline Katrin

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.06.2017, 08:53:31 »
Останнім часом,щось навіть дуже погано працює  "Укрпошта". Надійшла посилка, а мене не сповістили. Так і пішла вона назад!!! ЖАХ!!!

Offline Nila

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 04.07.2017, 12:50:08 »
І в мене з ними проблеми, повинні були принести посилку додому - а кинули в ящик.