Тема: ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!  (Прочитано 81229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 07.03.2010, 16:46:04 »
ойойой :'(
GO HARD OR GO HOME!

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #61 : 07.03.2010, 17:29:44 »
 Взяти у Вавана лопату година часу і контри розчищенні!
Було б Бажання.
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #62 : 07.03.2010, 17:30:50 »
Годину? Ти явно недооцінюєш обєм снігу що там є  *No*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #63 : 07.03.2010, 17:48:36 »
А ти явно думаєш розчищати шириною в 3м?

там хватає розчистити в 0.5м контри за 40хв. можна спокійно розчистити а далі то вже як піде .
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 07.03.2010, 18:00:11 »
Я не можу уявити як ви збираєтесь відкидати сніг моєю пласмасовою лопатою..... :D там сніг як лід...дуже твердий. туди хіба що з декількома парами шуфель йти   

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #65 : 07.03.2010, 18:05:20 »
і то правда))  чекаєм весни)

Дописано : [time]08.Бер.2010, 09:26:47[/time]
ttp://ideax-nescafe.com.ua/ideas/4135?page=2 голосуй за скейт парк в Тернополі (реєстр. хв. часу)

Дописано : 08.03.2010, 17:53:49
http://www.youtube.com/watch?v=v3nkzjACUG4&feature=fvw криву -треба зробити от таку орієнтовно)

або ще гляньте 10 дізордер ,де катає Мккол ,там є такі теми зі столами.
« Останнє редагування: 08.03.2010, 17:53:49 від ROLLIN »
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 11.03.2010, 13:51:50 »
в балаклаву ніхто не хо?
http://fraction.com.ua/event/1
ми з Валіком їдем, пишіть якшо хтось хоче приєднатись
GO HARD OR GO HOME!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 19.03.2010, 22:19:58 »
 Дочекались- запахла вєсной
 Як всі вже напевно замітили весна потрохи бере гору і ми маємо надію що в найблищий час зможемо повноцінно ганяти форсаж. Зима не пройшла безслідно і станом на сьогоднішній день наша траса все ще під снігом, добровольці в складі Валіка і Вови сьогодні зробили перші кроки для усунення цеї проблеми, почавши розчистку траси від снігу, за шо їм буде пиво від мене. Нажаль серед нас не багато таких доблесних богатирів тому ведеться активний їх пошук, тож вкотре заохочую вас приєднуватись та допомагати в наших починаннях, якшо ви плануєте кататись на нашій трасі. Політика нашої партії залишається без змін, за допомогу будь якого роду віддячимо вповні, хто буде уникати праці з буде бакланитись всіма пацанами як тільки буде замічений на тереторії траси, тож давайте уникати таких ситуацій.
 Сніг зіде, треба буде відновити існуючі фігури і по трохи приступати до побудови нових, не знаю шо там буде по інструментах коли ми їх відриєм, тож приймаєм будь якого роду гуманітарну допомогу.
 Пропозиції та побажання пишіть в цій темі або мені в аську на крайняк.

Дописано : 19.03.2010, 22:22:08
почистіть трохи тему будь-ласка
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #68 : 19.03.2010, 22:41:55 »
Та які можуть бути побажання - СТОЛИ ДАВАЙТЕ.
 А точніше не мішайте їх робити. А то як я тільки почав перекривати "сіськи" столом то ви напутали і розібрали той стіл  :D . ПРосто варто зробити трасу яку можна проїхати без жодного стрибка, щоб кожен елемент можна було і проїхати а не тільки перестрибнути. Бо особисто я нагадую Антея, і відриватися від землі ой як нелюблю  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 19.03.2010, 23:44:23 »
...добровольці в складі Валіка і Вови сьогодні зробили перші кроки для усунення цеї проблеми, почавши розчистку траси від снігу...

 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:




" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 20.03.2010, 00:11:45 »
Та які можуть бути побажання - СТОЛИ ДАВАЙТЕ.
Запхай собі ті столи в одне глибоке і темне місце. Траса настільки лайтова, шо малишня на базарних байках там рубає м'ясо, а такий пень як ти -, ше досі боїться "сіськи" перестрибнути. :nono:

А на рахунок розчистки..., то короче, поки там все не всмокчеться  і не позастигає багно- ноги там моєї не буде. :fuck:
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #71 : 20.03.2010, 00:44:16 »
 Читаю це все і Хочеться написати ну тоді : -сосіть *****! ,але не буду такого писати.

а на рах. столів Вали на криву і роби Столи якшо шось тре звертайся) , а сіськи то сам прікол в тому шо їх проїхати можна без стрибання,тіки тре Жопу від сідла відривати трохи і Шорти не такі оптальонні вдівати,як ти любиш-я розумію шо втебе гарні ноги  ..    в мене теж дешо гарне є але я його ношу в Трусах...)
« Останнє редагування: 20.03.2010, 00:57:36 від ROLLIN »
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 20.03.2010, 07:55:18 »
я в ахуї...
 Столи. На разі з тих хто будує трасу в столах зацікавлений тільки ти, компроміс можливий тільки треба спочатку все узгодити. Коли ти ті палки накидав то я подумав шо то гімнярі, бо вони там завжди тусять і довго не думаючи порозкидав їх, тож це ше одна причина через яку треба узгоджувати будь які нові постройки на трасі, всі не санкціоновані дії будуть розцінюватись як акти вандалізму.
 Андрійцьо, на трасі снігу по коліна, діло твоє, катайся по парку на своєму підвісі, ми не плануєм чекати травня шоб сніг розтанув.
 Славко, хотів би я чогось від тебе особисто то написав би тобі в аську, всі давно знають яки ти ніжний і шо допоки не буде +20 і травичка не буде зелена і сухенька тебе в лісі ніхто не замітить. Ти би менше базарив прорайдер, Сергій зробив більше за тебе, я швидше йому допоможу стіл зробити ніж тобі трамплін.
 Будьте нормальні, йолки палки, шо школніки якісь, хто піде на зустріч нам отриммає відповідне ставлення в замін.
 Більше не буду заходити на цей форум зранку і псувати нерви і настрій на початку дня.
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #73 : 20.03.2010, 08:33:02 »
Та я  й не прошу щоб ви робили столи. Просто іншим не мішайте їх робити. А за "криву" я ітак візьмуся, сам чи з кимось  8) . Перекрию пару столів і позасипаю непотрібні ями. Просто треба дочекатися поки сніг зійде.

Дописано : [time]20.Бер.2010, 08:38:14[/time]
Запхай собі ті столи в одне глибоке і темне місце. Траса настільки лайтова, шо малишня на базарних байках там рубає м'ясо, а такий пень як ти -, ше досі боїться "сіськи" перестрибнути. :nono:
Ну нелюблю я стрибати, що поробиш. Я їздити люблю  :). Максимум це 20-30 см в висоту. Бо в повітрі мене хилить вічно в сторони або кидає на приземленні. Та й реакція у мене повільна - великих швидкостей не набереш, відповідно перескакувати всякі "сіськи" і т.д. не получається. Тому й стараюсь робити елементи "їздабельні" а не пригательні.
 А от чого ти так нелюбиш їздити ще треба вияснити. Я он на твоїй "жабі" спокійно проїхав всі контри, і навіть "стіральну доску" пройшов без найменшої задоринки - гладко і плавно. Так що не треба втирати що тебе сильно трясе - ногами вчись працювати  8)

Дописано : [time]20.Бер.2010, 08:44:59[/time]
Читаю це все і Хочеться написати ну тоді : -сосіть *****! ,але не буду такого писати.

 а сіськи то сам прікол в тому шо їх проїхати можна без стрибання,тіки тре Жопу від сідла відривати трохи
Це було раніше, поки ви приземку не принесли ближче - бо ніхто не долітав. Тоді можна було з вильота легенько зіскочити і приземку переїхати. Тепер ж одразу носом зариваєшся в приземку. То як їх можна переїхати?

Дописано : 20.03.2010, 08:46:35
Хістаті, треба буде випробувати СуперТ на стіральні досці  :). Авось вообще пролечу нічого незамітивши  :).
« Останнє редагування: 20.03.2010, 08:46:35 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #74 : 20.03.2010, 09:38:38 »
я в ахуї...

я тоже був  :D :D,  як взнав шо вони відкидали. Повна відсутність здорового глузду - хто не згоден то можете ше нафлудити тут. Таке можна було зимою робити шоб катнути, а тут за 10 днів весь сніг сам зійде, а траса від того скоріше не підсохне ніяк.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "