Тема: РЕЄСТРАЦІЯ команд на "Осінній веломарафон - 2016!"  (Прочитано 4552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 03.08.2016, 12:47:35 »
РЕЄСТРАЦІЯ команд на "Осінній веломарафон - 2016!".

Команда складається з трьох учасників!
Під першим номером зазначається капітан команди!
Реєстрація до 23 вересня включно!!!
Ліміт 20 команд


        СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КОМАНД:

      1. Команда  "RESCUERS".
11. Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
12. Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
13. Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC

      2. Команда "Ternopil Velomarathon".
21. Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
22. Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
23. Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS

      3. Команда "Медобори велоспорт".
31. Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
32. Бакалець Віктор/1977/Мишковичі/МТБ 26"/УКРАЇНА 
33. Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT
     
      4. Команда "ВелоСмайл".   
41. Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
42. Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
43. Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER

      5. Команда "Спорт-Центр Тернопіль".
51. Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28/FOCUS
52. Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28/SCOTT
53. Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28/CОMANCNE

       6. Команда "Аляска Тайм". 
61.  Гайда Тарас / 1988 /Тернопіль/ Шосе 26"/ PROFI
62.  Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29"/CANYON
63.  Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS 

       7. Команда "Квантум Спорт".   
71.  Ониськів Віктор /1983 /Тернопіль /МТВ 26"/TREK
72.  Юрків Антон/1987/Тернопіль /МТБ 26"/BERGAMONT
73.  Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/BERGAMONT

       8. Команда "CОMANCNE ". 
81.  Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
82.  Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
83.  Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE

       9. Команда "ТЕРЕН".
91.  Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/GIANT
92.  Бернась Зіновій /1990/Тернопіль/МТБ 26"/GIANT
93.  Вашків Олександр/1964/Тернопіль/МТБ 26"/GIANT

        10. Команда "Східний вітер"
101. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley
102. вільно ..............................................................................................
103. вільно...

        11. Команда "Крістофер Хорнер".
111. Куцик Андрій /1985/ Тернопіль /Шосе 28"/CARRERA
112. Підгірний Василь /1991/Тернопіль/Шосе 28"/GIANT
113. Химчук Михайло /1984/Тернопіль/Шосе 28"/LEDER FOX

        12. Команда
121. вільно.........................................................................
122. вільно
123. вільно

        13. Команда "Фізрук пікчерЗ"
131. Єфимчук Олег /1991/Збараж/МТБ 27,5"/KINETIC
132. Лижечко Роман /1990/Тернопіль/ МТБ 26"/PRIDE
133. Гринчишин Олег /1972/Тернопіль /Шосе 28"/Willier

        14 Команда  "Old school"
141. Федьків Михайло /1981/Тернопіль/ Шосе 28"/ Corratec
142. Вишневський Володимир /1969/Тернопіль/ Шосе 28"/ Cinell
143. Заремба Ігор /1975/Тернопіль/ Шосе 28"/ Focus

        15. Команда "Bici forzza".
151. Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ COLNAGO   
152. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/BIANCHI
153. Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/TREK 

        16. Команда "Буревісник".
161. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
162. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
163. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

        17. Команда "Олімпія".
171. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
172. Фірман  Христина /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
173. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

        18. Команда
181. вільно.........................................................................
182. вільно
183. вільно

        19. Команда "VVS Racing".
191. Заброньовано...   
192. Заброньовано...
193. Заброньовано...

        20. Команда
201. вільно.........................................................................   
202. вільно
203. вільно
 


                           ЗАГАЛЬНИЙ ЗАЛІК:

       Категорія:  МТБ 26" / 29"

1.    Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
2.    Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
3.    Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC
4.    Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
5.    Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
6.    Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
7.    Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
8.    Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
9.    Гайда Тарас /1988/Тернопіль / Шоссе 26"/ Profi
10.  Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль / МТВ 26" / TREK
11.  Юрків Антон / 1987 / Тернопіль / МТБ 26" / Bergamont
12.  Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29" /Canyon
13.  Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/ Giant
14.  Бернась Зіновій / 1990 / Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
15.  Вашків Олександр / 1964/ Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
16.  Бакалець Віктор /1977 / Мишковичі / МТБ 26"/ УКРАЇНА 
17.  Єфимчук Олег / 1991 / Збараж / МТБ 27,5" / KINETIC
18.  Лижечко Роман / 1990 / Тернопіль / МТБ 26" / PRIDE
19.  Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
20.  Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
21.  Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/ Trek 
22.  Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS
23.  Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT
     
      Категорія:  Шосе 28 / Гібрид 28 

1.   Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
2.   Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS
3.   Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28"/FOCUS
4.   Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28"/SCOTT
5.   Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28"/CОMANCNE
6.   Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/Bergamount
7.   Куцик Андрій /1985/Тернопіль / Шосе 28" / Carrera
8.   Підгірний Василь /1991/ Тернопіль / Шосе 28" /Giant
9.   Химчук Михайло /1984/ Тернопіль / Шосе 28" /Leader Fox
10. Гринчишин Олег /1972 / Тернопіль / Шосе 28" / WILIER
11. Цимбалюк Олександр/1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
12. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
13. Федьків Михайло /1981/ Тернопіль/Шосе 28"/ Corratec
14. Вишневський Володимир /1969/Тернопіль/ Шосе 28"/ Cinell
15. Заремба Ігор /1975/Тернопіль / Шосе 28"/ Focus
16. Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
17. Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
18. Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE
19. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley

    Категорія: Спортшкола

1. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
2. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
3. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
4. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
5. Фірман Христина /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
6. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

       Категорія: Індивідуальний залік

1.   Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
2.   Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
3.   Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC
4.   Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
5.   Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
6.   Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
7.   Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
8.   Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
9.   Гайда Тарас /1988/Тернопіль / Шоссе 26"/ Profi
10. Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль / МТВ 26" / TREK
11. Юрків Антон / 1987 / Тернопіль / МТБ 26" / Bergamont
12. Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29" /Canyon
13. Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/ Giant
14. Бернась Зіновій / 1990 / Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
15. Вашків Олександр / 1964/ Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
16. Бакалець Віктор /1977 / Мишковичі / МТБ 26"/ УКРАЇНА 
17. Єфимчук Олег / 1991 / Збараж / МТБ 27,5" / KINETIC
18. Лижечко Роман / 1990 / Тернопіль / МТБ 26" / PRIDE
19. Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
20. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
21. Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/ Trek 
22. Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS
23. Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
24. Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS
25. Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28"/FOCUS
26. Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28"/SCOTT
27. Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28"/CОMANCNE
28. Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/Bergamount
29. Куцик Андрій /1985/Тернопіль / Шосе 28" / Carrera
30. Підгірний Василь /1991/ Тернопіль / Шосе 28" /Giant
31. Химчук Михайло /1984/ Тернопіль / Шосе 28" /Leader Fox
32. Гринчишин Олег /1972 / Тернопіль / Шосе 28" / WILIER
33. Федьків Михайло /1981/ Шосе 28"/ Corratec
34. Вишневський Володимир /1969/ Шосе 28"/ Cinell
35. Заремба Ігор /1975/ Шосе 28"/ Focus
36. Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
37. Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
38. Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE
39. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley
40. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
41. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
42. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
43. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
44. Фірман  /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
45. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
46. Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT

       Категорія:  Командний залік

1. Команда  "RESCUERS".
2. Команда "Ternopil Velomarathon".
3. Команда "Медобори велоспорт".
4. Команда "ВелоСмайл".   
5. Команда "Спорт-Центр Тернопіль".
6. Команда "Аляска Тайм". 
7. Команда "Квантум Спорт".   
8. Команда "CОMANCNE ". 
9. Команда "ТЕРЕН".
10. Команда "Східний вітер"
11. Команда "Крістофер Хорнер".
13. Команда "Фізрук пікчерЗ"
14. Команда  "Old school"
15. Команда "Bici forzza".
16. Команда "Буревісник".
17. Команда "Олімпія".
19. Команда "VVS Racing".

вільні номерки для команд 12/18/20...
- є дев'ять вільних місць!!!!!!!!!!!!!    121 / 122 / 122  /181 /182 /183 / 201 /202 /203...хто бажає - завтра до 10:00 приїзджайте!

« Останнє редагування: 24.09.2016, 19:12:14 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.09.2016, 12:10:39 »
       

 
« Останнє редагування: 24.09.2016, 15:14:42 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 25.09.2016, 03:40:34 »
Команда №11 "Крістофер Хорнер" достроково знімається з змагань....Причина: незадовільний стан здоровя учасників команди.
Короч...-3 :(
Via est Vita

Offline sergyjko

  • Постійний користувач
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 8500 (2011)
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 27.09.2016, 14:14:47 »
як пройшов марафон? розкажіть шось, бажано з фото

Offline Юрій Гріг

  • Новачок
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 27.09.2016, 16:13:13 »
Деякі фото

Offline Юрій Гріг

  • Новачок
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 27.09.2016, 16:14:08 »
І ще

Offline Юрій Гріг

  • Новачок
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 27.09.2016, 16:15:12 »
Переможці

Offline OLEG21

  • Новачок
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.10.2016, 21:38:03 »
       
  будуть якісь фото з події???

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 11.10.2016, 16:00:41 »
  будуть якісь фото з події???
[/quote]

одне фото....




нажаль більше немає...
Операція "Квадрокоптер"!

 

Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office