Загальний > ДТП

Доїздився веліком на роботу.

(1/3) > >>

bahja:
В минулу середу виїхав на роботу в гарному настрої, аж занадто гарному бо думками літав десь далеко виїхав на проспект Чорновола (Львів) набрав накату 30 км. год як завжди котився, дорога була в той момент пуста ні маршрутки ні машин, я щось давай по сторонам ще заглядати, як раптом подивився в перед, а передімною загальмував бус, я встиг натиснути гальма,  але вже було пізно я вїхав в нього. Включився вже лежачим на асфальті, в буаса вибив вікно, велік також в хлам. Сам весь подертий на лиці і лівій руці. гуля на голові. Без шолома був бо на роботу котити два кілометри і останнім часом перестав на роботу в шоломі кататись. Покоцана машина і велік виявилось не настільки дорогою платою, як здоровя. Лікарі діагностували компересійний перелом хребця, тепер місяць лежати і ще 2 після того в корсеті ходити, але це я ще легко відбувся, бо удар був дуже сильний.
Мораль така, що ситуація на дорозі міняється постійно і будучи тверезим і досвідченим водієм можна попасти в дтп, відволікшись на кілька секунд. Шолом і старховка чуть зменшать наслідки дтп, але я немав ні одного ні другого, в той момент.

mix_g:
Печаль біда(( Поправляйся скоріше


Твоя ситуація змусила щойно переглянути мої погляди на їзду без шолома(останні пару днів катаю на роботу без нього)
Особливо зараз, в теплу пору року, багато дівчат катають, як тут втриматись і не задивитись?(((

YxTu:
співчуваю.  :(
завжди коли виїжаю на авто дороги починаю думати про виконання ПДР не тільки із своєї сторони але із сторони автомобілістів - типу в мене установка по дефолту що автомобіліст не дотримується ПДР тому і завчасно стараюсь пригальмовувати, остерігатись... краще пригальмувати і уступити а ніж потім по лікарнях мучитись. 

vit:
Ваня! Ну ти видав! Львівський транспорт ламаєш. Я навіть на базар в шльомі стараюсь їздити, хоча, так почав робити тільки після того жорсткого падіння. Тепер ти теж буш мав таку звичку. Поправляйся.

ancikv:
Виздоровлюй !

Надіслано від мого XT1585, використовуючи Tapatalk

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version