Тема: Нещасні випадки підчас поїздок  (Прочитано 65192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 15.05.2009, 12:01:30 »
Люди купляйте собі фулфейс - і таких пошкоджень на лиці не буде, і взагалі катайте в шоломі (хоч в фулі, хоч в такому).

Є такі вислови: Багато захисту не буває.  Краще стікати потом в захисті, ніж кровю без нього.

або краще погано поведуть ніж добре понесуть... а фулфейс в місті то лишнє... царапини заживуть... а парить ужасно... да і дорого, а тазік можна і бу за копійки взяти (я дав 5грн.), то вже не важливо... головне шоб хоть шось було...

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 15.05.2009, 12:37:18 »
В Andy значно менші потретості на лиці ніж в мене були так що всьо будеть гуд.

А сліди в мене таки ще видно, коли  розігріваюсь сильно або коли гарно придивитись під правильним кутом. локоть ще досі не зажив до кінця, на плечі пляма чітко видніється, на нозі теж шрам(дехто навіть питає звідки дістав)
Швидкість не рівнозначна в мене вище 50км/год була. o^-o

До речі вчора теж мало не стикнувся з машиною на швидкості 50 км/год.
Я їхав як від 3 лікарні з горбочка розігнався гарненько а на перехресті біля ТНЕУ якийсь мудак  їхав зупинився, мабуть побачив мене, але вирішив що проскочить, добре що я вчасно зрозумів його наміри і по гальмах. Скинув до 40 і за пару метрів розминулись.
« Останнє редагування: 15.05.2009, 12:42:21 від Tiger »

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 15.05.2009, 13:27:38 »
самовбивці - для чого ганяти по місту на великій швидкості? ви повинні бути хітрішими і розумнішими за тих хто в машині. адже машина зі сталі а людина з кісток і зрозуміло хто отримає більші травми. тому завжди потрібно бути уважним а перед перехрестями гіперуважним.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 15.05.2009, 13:38:00 »
для чого ганяти по місту на великій швидкості?

а я свого спідометра зняв, шоб не огорчатись... бо він ніразу не показав більше 64 і явно вровокував ше трошки напіддати...

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 15.05.2009, 14:06:51 »
а я свого спідометра зняв, шоб не огорчатись... бо він ніразу не показав більше 64 і явно вровокував ше трошки напіддати...

не думав, що ти може швидше за 64 не можеш їхати?  :D

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #50 : 15.05.2009, 16:09:00 »
самовбивці - для чого ганяти по місту на великій швидкості? ви повинні бути хітрішими і розумнішими за тих хто в машині. адже машина зі сталі а людина з кісток і зрозуміло хто отримає більші травми. тому завжди потрібно бути уважним а перед перехрестями гіперуважним.
Золоті слова!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 16.05.2009, 19:01:05 »
не думав, що ти може швидше за 64 не можеш їхати?  :D
Можу!!! але я ше такої горки не найшов... :'(

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #52 : 17.05.2009, 00:22:18 »
Як кажуть люди, до біди далеко не треба.

Сьогодні знов у цьому переконався.
Їхав на ровері і впав на рівному місці. Просто засильно шарпнув руля і ровер захитало (швидкість коло 25 км/год).
Він так і не набув рівноваги. Все, як водиться, трапилося дуже швидко. Але встиг-таки вилаятися, уже в польоті, щоправда.
Зрозумів одне - що ровер відкинуло вправо, а мене вліво. Полетів так стрімко, що мигнули лише самі невеселі думки в голові.

Тато при цьому їхав на шосері спереду.

Приземлився і почали прибувати нові відчуття і виникати нові больові домінанти.
Кілька страшних миттєвостей, а далі настають, після оговтання, спроби усвідомлення того що сталося.

Чую, що чомусь затерпли всі пальці на лівій руці і болить у лівому боці.

Роблю зусилля, піднімаю ровера із проїжджої частини. Забираю пляшку з дороги. Її закинуло взагалі на середину дороги.

Тато почув матюки і дзеленчання пляшки по асфальті. Зупинився, спер ровера на обочині і побіг до мене.
З переляку і сам починає крити матом, думає що я певно капець сильно покалічився.


Відводжу ровера на обочину і оглядаю себе. Одяг цілий. Коліна цілі. Щось ніц не бачу.
Але чомусь наростає біль у лікті і зле згинається ліва рука. Більше болить у боці.

Стає ясно, що весь удар прийшовся на лікоть. Але поверх куртки нічого не видно.
Не зовсім ясно до чого здер бік - до асфальту чи до педалі.

Далі оглядаємо ровера. Ліва педаль розтрощена. Ланцюг злетів. Більше ніби нічого.

Тато вже збирається вести два ровери додому і йти пішки. Але я кажу, що годен їхати.
Тоді він пропонує мені свого ровера. Але на шосера не хочу сідати, бо боляче згинатися.

Закладаю ланцюга. Сідаю, рука ліва не слухається. Але помало їду.
Тато їде ззаду, пильнує мене.
Через трохи каже, що на куртці лікоть червоніє від крові.

Приїхали додому. Страшно роздягати і дивитися.
Але спочатку дивлюся під рубашку з майкою - на бік. Є трохи крові. Але болить і пече добряче, здер і притовк на місці кістки тазу.

Далі знімаю одною рукою рубашку. На тому місці вже від крові є гарна плямка.
Згинаю руку і бачу лікоть вище самої кісточки зішліфований на висоту десь 2-3 міліметри, а площа кілька сантиметрів квадратних.
Ще є якась ніби дірочка на пару мм - чи то вибоїна, не знаю.
Все вже має вигляд припухлості. Все, що мені вдалося розгледіти, бо весь лікоть не видно.

Тато за той час шукає бинти і пластирі.

Біль наростає. Стає млосно і хочеться впасти, лягаю краще на ліжко.
Тато обробив рани і замотав, а де не вдалося, приклеїв пластир.

Пишу от і рука терпне, переливається усіма барвами болю у всій його широкій розмаїтості.
Лежу і починаю думати як скоро то всьо загоїться, що буду робити на роботі з понеділка.

Тато тим часом веломайку, велошорти, рубашку і жовту кислотну куртку - все, на чому проявилася кров, кинув у пральну машинку.

....................

А головне, що їхати я зовсім не хотів нині, нікуди. Хтів просто пару хвилин полежати.
Тато мене ще намовляв і припрошував...

P.S.
Ще у хаті взнав, що та тітонька, що збила Енді - то родичка одного із наших співмешканців.
Але із слів його жінки, яка по телефону йому повідомила цю чудесну новину, все звучало так, що Енді винен, бо врізався у їхню родичку.
І звучало щире переконання, що роверист ну ДУЖЕ швидко їхав. АЖ 50 км/год, що для роверистів це якась фантастика...



В наступному житті певно буду качкою...

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 17.05.2009, 00:59:11 »
Можу!!! але я ше такої горки не найшов... :'(

шо можу, ти ж не їхав, то як знаєш!!  :-\
покажу горку, там можна швидше їхати! але після неї, біля Дельта Банку вже не буде шо ставити...   :D

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 17.05.2009, 09:51:18 »
Як кажуть люди, до біди далеко не треба.

Сьогодні знов у цьому переконався.
Їхав на ровері і впав на рівному місці. Просто засильно шарпнув руля і ровер захитало (швидкість коло 25 км/год).
Він так і не набув рівноваги. Все, як водиться, трапилося дуже швидко. Але встиг-таки вилаятися, уже в польоті, щоправда.
Зрозумів одне - що ровер відкинуло вправо, а мене вліво. Полетів так стрімко, що мигнули лише самі невеселі думки в голові.

Тато при цьому їхав на шосері спереду.

Приземлився і почали прибувати нові відчуття і виникати нові больові домінанти.
Кілька страшних миттєвостей, а далі настають, після оговтання, спроби усвідомлення того що сталося.

Чую, що чомусь затерпли всі пальці на лівій руці і болить у лівому боці.

Роблю зусилля, піднімаю ровера із проїжджої частини. Забираю пляшку з дороги. Її закинуло взагалі на середину дороги.

Тато почув матюки і дзеленчання пляшки по асфальті. Зупинився, спер ровера на обочині і побіг до мене.
З переляку і сам починає крити матом, думає що я певно капець сильно покалічився.


Відводжу ровера на обочину і оглядаю себе. Одяг цілий. Коліна цілі. Щось ніц не бачу.
Але чомусь наростає біль у лікті і зле згинається ліва рука. Більше болить у боці.

Стає ясно, що весь удар прийшовся на лікоть. Але поверх куртки нічого не видно.
Не зовсім ясно до чого здер бік - до асфальту чи до педалі.

Далі оглядаємо ровера. Ліва педаль розтрощена. Ланцюг злетів. Більше ніби нічого.

Тато вже збирається вести два ровери додому і йти пішки. Але я кажу, що годен їхати.
Тоді він пропонує мені свого ровера. Але на шосера не хочу сідати, бо боляче згинатися.

Закладаю ланцюга. Сідаю, рука ліва не слухається. Але помало їду.
Тато їде ззаду, пильнує мене.
Через трохи каже, що на куртці лікоть червоніє від крові.

Приїхали додому. Страшно роздягати і дивитися.
Але спочатку дивлюся під рубашку з майкою - на бік. Є трохи крові. Але болить і пече добряче, здер і притовк на місці кістки тазу.

Далі знімаю одною рукою рубашку. На тому місці вже від крові є гарна плямка.
Згинаю руку і бачу лікоть вище самої кісточки зішліфований на висоту десь 2-3 міліметри, а площа кілька сантиметрів квадратних.
Ще є якась ніби дірочка на пару мм - чи то вибоїна, не знаю.
Все вже має вигляд припухлості. Все, що мені вдалося розгледіти, бо весь лікоть не видно.

Тато за той час шукає бинти і пластирі.

Біль наростає. Стає млосно і хочеться впасти, лягаю краще на ліжко.
Тато обробив рани і замотав, а де не вдалося, приклеїв пластир.

Пишу от і рука терпне, переливається усіма барвами болю у всій його широкій розмаїтості.
Лежу і починаю думати як скоро то всьо загоїться, що буду робити на роботі з понеділка.

Тато тим часом веломайку, велошорти, рубашку і жовту кислотну куртку - все, на чому проявилася кров, кинув у пральну машинку.

....................

А головне, що їхати я зовсім не хотів нині, нікуди. Хтів просто пару хвилин полежати.
Тато мене ще намовляв і припрошував...

P.S.
Ще у хаті взнав, що та тітонька, що збила Енді - то родичка одного із наших співмешканців.
Але із слів його жінки, яка по телефону йому повідомила цю чудесну новину, все звучало так, що Енді винен, бо врізався у їхню родичку.
І звучало щире переконання, що роверист ну ДУЖЕ швидко їхав. АЖ 50 км/год, що для роверистів це якась фантастика...






Ну ти, Славку даєш. Шось всіх на аварії тягне останінм часом. Ти хоч до дохтора Хауза якогось пішов?

П.С. Кров тре в холодній воді відпирати

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #55 : 17.05.2009, 12:11:42 »
Сьогодні проявилося решту болячок.
Є забій на лівій долоні, на лівому стегні. Добре відчувається ліве плече, як наче вибите.

При спробі згинати лікоть, пов"язка на ньому швидко вкривається плямами крові і стає вологою.
Рука згинається, але рана постійно натягується і подразнюється.
Певно буде довго заживати. :)

P.S.
      Як і все одяг лишився цілим і неушкодженним.
« Останнє редагування: 17.05.2009, 12:23:58 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #56 : 17.05.2009, 14:49:27 »
Вибите плече не відчувається а не рухається. Так  що якщо рухаться - то не вибите. А якщо вибите то тре вправляти, поки свіжий вивих.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #57 : 17.05.2009, 15:08:02 »
Сильно вибачаюся. Значить не вивих.
Я образно висловився :)

Але важко робити вдих на повні груди і позіхати.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 17.05.2009, 18:19:57 »
Сьогодні проявилося решту болячок.


видиш Славко, треба було як Andy (цікаво як він там?), надумав впасти, то шукаєш 40-річні тьотку і в неї, вона тебе до себе додому..... і ніяких болячок на другий день  ;D ;) .

а так шо вже, лікуйся, мажся йодом і зільонкою. Виздоровлюй і міняй педалю  :) .

п.с. Треба нам всім обережніше якось, а то шось зачастили ті падіння.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 17.05.2009, 21:15:48 »
Славку! Важай з тими травмами.. Може краще до докторів хаусів звернись, бо то не жарт.. В мене - то ще дурниця, тільки подерся, а якщо важко дихати і рухати рукою - то вже не приколи...

Про тітоньку - порадував  :D. Який світ тісний :). Ну якби на моєму місці був КамАЗ, то думаю, її слова були б такі самі, що він дуже швидко їхав, і вона хотіла проскочити  :D.

Я вже поправляюсь, правда фінгал в око віддав, ще з тиждень буде сходити припухлість. Але то всьо дурне :) Добре, що був в шоломі.
Завтра будемо з Віталіком замовляти нові ручки гальмівні, і самі гальма (якщо він не проти  :D)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.