Загальний > Справжні велосипедисти

Нещасні випадки підчас поїздок

(1/31) > >>

Dreamland:
Випадок стався в суботу на відрізку Ватра-Авторинок. Хто там їздив той знаю що там дуже погана дорога. Їхав я собі десь так із швидкістю біля 40 км\год. Передімною з повороту виїхав Жигуль з прицепом і котився собі помаленьку, тримаючись обочини - я його догнав і не хотів переганяти бо дуже інтенсивний рух був на тій ділянці. От так кочуся на швидкості біля 30-34 км. год на відстані близько 8-10 метрів від авта тай кочуся. Доїзжаємо майже до авторинку і тут з-під Жигуля вискакує величезна яма. Я навіть не тощо не встиг налякатися а й не встиг зорієнтуватися що робити як переднім колесом гепаюся об ту яму і перелітаю через руль на асфальт. В момент коли я мяко приземлявся на праву руку і плече і велосипед приземлявся не мене зверху я чомусь згадав лихим словом тих хто будує і обслуговує дороги. Як я швидко впав то так і швидко підвівся оглянув себе і велосипед і поїхав далі - все це тривало порядку секунд 10. Я навіть не встиг налякатися і так собі далі спокійно поїхав. Довкола купа машин і дивом те що ніхто не їхав позаду мене. В результаті падіння було легенько подерто праву руху і праве коліно (при падінні та такій швидкості я думав що то вже будуть більш-серйозні травми).  А також вмер мій велокомпютер (на момент смерті він відмотав біля 4050 км.) а також сильно подряпані манетки на рулі.
От-така невесела історія трапилася. Висновок один - потрібно бути якомога уважнішим на дорогах.
п.с. Майже всі мої падіння повязані із поганою якістю доріг.

Zombie [Coffe]:
Так би мовити сів ти чуваку на колесо, а він тобі нічого не сказав що пеопереду яма. Я ж говорю всі вадітілі - казлы гыгыгы.

Erazel I-st:
Вчора доїздився блін. Пробував робити "ласточку" - коли лягаєш на сідло, а ноги назад витягуєш. І невдало перекочувався щоб поставити ноги на педалі. В результаті перекотився з великим навантаженням на член. І сьогодні зранку маю велику гематому на тому самому органі  :D. Я тепер що Горбачов, але у нього на лисині а у мене на  .... .

Tiger:
Але хоч ласточку нормально зробив?  :D :D :D. 

Віталько:

--- Цитата: Tiger від 23.06.2007, 10:41:45 ---Але хоч ласточку нормально зробив?  :D :D :D. 

--- End quote ---

Нормально, я бачив

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version