Тема: Айл бі Бек :)  (Прочитано 7419 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 12.04.2007, 21:33:27 »
НУ шприхаті друзі величезний Привіт!
12,04,2007 року відбулось повернення Мене, Tiger, до справжніх велосипедистів. І відбулось воно невеличкою поїздкою до Івачева довжиною аж цілих 50 км і тривалістю 3 год. :)
Все обійшлось без неприємних пригод: ні поломок ні, що найважливіше, без проколів коліс Tiger`a. Дорога буля всіляка від асфальту до грунтової. Також важливо відмітити, що під час проходження маршруту були знайдені місяця для фрірайду та дропінгу, які Пан Еразел, який був також в даній поїздці, не ризикнув опробувати за відсутністю стимулу та присутності здорового гузду. Ну і немалі території вкриті сміттям. До останніх і додав свою допомогу пан Еразел у якого, під виправдовуванняв мол вітер вкрав, з рук випав пакетив від Супер-Контика. >:(
Приємним сюрпризом, що спіткав в даній поїздці, було хрещення покотенькою нового учасника бойових дій із природніми стихіями у дорозі з кращої половини людства. Хрещенян відбулось на славу оскільки така стихія як вітер не давала легко і успішно подолати шлях від дому до дому та все ж таки усі учасники успішно подолали перешкоди.
Ми вітаємо Уляну з її першою покотенькою з Справжніми Велосипедистами.
*Якийсь смайлик радості чи привітьання(*Yahoo*, *Dance* ...)*
« Останнє редагування: 13.04.2007, 09:54:58 від Tiger »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #1 : 12.04.2007, 22:20:51 »
Тайгер, та Еразел, ми за вас безмежно раді, але це ніщо, порівняно  з тим, як ми радіємо за Уляну. Нам уже не терпиться з нею познайомитись, так що не ховайте її там десь між себе, а приводьте у колектив. Не забувайте, що дівчата створені не тільки для фрирайду і дропінга... А ще й для крос-кантри, тріалу, джампінга, пампінга і таке інше :)

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.04.2007, 08:53:28 »
Зомбі ти шось перебрав.... Не забувай шо дівчата також гарно латають дзюри в камерах, віддирають болото з болотніків, полірують раму, чистять ланцюг, змащують коліщатка.
п.с. Гловне правило у випадку дівчини в команді - їхати попереду неї!!! Адже ззаду тобі буде не до дороги і не до каденції педалками.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #3 : 13.04.2007, 08:54:45 »
Та ну! Не вірю? Невже перша роверистка? Я їх в Тернополі часом бачив, але щоб із шприхалями, то такого ще не було. БРАВО!
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 13.04.2007, 09:54:31 »
підтверджую. Поїздка була. Правда я все таки їхав позаду всіх. Бо Тайгер рванув вперед, а вітер не сприяв швидким поїздкам. От я і впав на колесо Ульяні. І від вітру сховався, і очі було на що положити  ;D, та й дівчині не було скмно одній їхати. Так і відкатали до Івачева. А вже в Івачеві я посадив Тараса собі на колесо і ми устроїли перегони по польових дорогах, апофеозом був вїзд в Глибочок, з гучними криками і стрибками через ями на дорозі. Думаю місцеві нас надовго запамятали. Ульяна теж стралась тримат инаш темп, і це їй вдавалось, майже.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 13.04.2007, 19:32:28 »
Друже Еразел. не надо ляля  я в тебе на колесі не сидів і після Івачева. А от спуск з стрибками був суперський.
Звісно ви перебільшили на рахунок криків і того що нас запамятають :)

Offline Bergamont

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 02.05.2007, 23:13:28 »
Люди, підкажіть, кудою ви їхали до Івачева, шо вмудрилися там аж 50 км намотати ))
Там просто мій звичний маршрут, коли нічого новго не придумується, але шоб аж стільки кілометрів... Через об"їзну? Збараж? Чи прямо, через мою Плотичу??

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 02.05.2007, 23:20:17 »
Тайгер завжди говорить правду і тільки правду. Раз написано 50 км, значить 50 км, або в тебе спідометр неправильний, або не тою дорого їздиш. Вчися. З шприхалями зв’яжешся і  зразу відчуєш приріст у відстанях і швидкостях. Це ше квіточки, вон Еразел, спокійно може тримати 50 км/год по трасі. Шкода не пускають хлопаку на Тур де Франс, кажуть  що в інших учасників просто шансів ніяких не буде.

Offline Bergamont

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 02.05.2007, 23:29:12 »
Та нє, та я вірю, шо там можна 50 км вдути. Тільки треба дуже старатися ))
Та й, зрештою, живу я за 8 км від ФМ, біля Івачева, так шо всьо тим більше може бути ) Як же я можу засумнівтися у чиїсь правдивості )))

Мо, запропонуєте якийсь маршруть коло Тернорполя не дуже довгий? Бо фантазія ніц не підказує, а їхати хочеться )

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 03.05.2007, 10:06:21 »
Зомбі, не 50 км/год а 65. Спідометр не бреше.
А на рахунок маршруту навколо тернополя то їдеш селами куда очі дивояться, а потім достаєш карту і дивишся як звідти виїхати назад до цивілізації  ;D.
 А що до тих 50 км до Івачева, так то ж Тайгер їхав не по прямій а через всякі поля і села. Зіззагами.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.