Тема: закрито  (Прочитано 2110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Cho

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 73
  • Карма: +2/-8
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 29.02.2016, 16:28:37 »
закрито
« Останнє редагування: 17.03.2016, 10:14:16 від Cho »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 01.03.2016, 12:42:05 »
Місто: Львів
Туплекси пластикові з ремінцями - 150 грн пара.

Тукліпси - https://uk.wikipedia.org/wiki/Велосипедні_педалі
учі матчасть, барига...





Доставка по Україні - Новою Поштою, Інтаймом, Делівері після передоплати на карту Приватбанка.
Уточнювальні питання в приватні повідомлення.


розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Cho

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 73
  • Карма: +2/-8
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.03.2016, 14:11:41 »
Тукліпси - https://uk.wikipedia.org/wiki/Велосипедні_педалі
учі матчасть, барига...

... дякую за підказку правопису, але змініть будь-ласка тон і форму Ваших дописів (це як мінімум не личить людині Вашого віку)

... а щодо "барига" то не користуйтеся словами значення яких не розумієте - я в сфері велосипедів є приватним підприємцем, що сплачує податки, витрати на оренду і охорону, розбудовую інфраструктуру і здійснюю благоустрій, створюю робочі місця, мотивую інших - допомагаю молодим і зрілим особистостям знайти заняття свого життя, моя майстерня здійснює складні ремонтні роботи з велосипедами різних сфер застосування, а велокур"єрська служба (яку теж заснував я) виконує різні завдання, що приносять людям користь і радість - тобто я розвиваю велосправу всіма доступними мені методами (і цей чудовий форум - не виключення)

... тому скеруйте свою енергію на щось більш корисне, бо моя особистість є самодостатньою і не потребує надмірної уваги (мірятися геніталіями з Вами не буду), зичу Вам всього доброго і підказки не сприймайте за троллінг - не розпалюйте ворожнечу між людьми - об"єднуйте !
« Останнє редагування: 17.03.2016, 10:14:29 від Cho »