Загальний > ДТП

ДТП на Монастирській

(1/6) > >>

Meriter:
Доброго дня, шановні велотернополяни!
Рідко сюди пишу, а зараз трапилось щось, про що ви маєте знати і в чому не завадить ваша поміч.
Учора, 30.01.2016 близько 21:00, я, Яготин Юрій, рухаючись власним велосипедом Bergamont Transmit 2008 по вул. Монастирського у м. Тернополі біля кільця в районі магазину Прогрес вздовж осьової лінії в зв'язку з наміром здійснити поворот ліворуч на вул Слівенську і, пропускаючи автомобіль, що рухався назустріч, отримав ковзаючий удар в задню праву частину велосипеда від автомобіля ЗАЗ-1103 Славута вишневого кольору. Удар цей спочатку зустрів заднє колесо, перемістився на задній перемикач передач, а далі - на шатун педальної системи. Перелічені елементи зазнали ушкодження різних ступенів, фото надаю. Сам я не зазнав жодних травм і втримав рівновагу, не впавши з  велосипеда. Автомобіль же, здійснивши короткочасне гальмування в момент удару, продовжив рух без зупинки в напрямку вулиці Л. Українки. Наздогнати його я втратив фізичну можливість, як і не встиг запам'ятати номерні знаки. В автомобіля пошкоджений пластиковий ковпак лівого колеса, шматки якого залишились лежати на дорозі, а також наявні як мінімум ушкодження лакофарбового покриття, вишневий колір якого зберігся на багажнику велосипеда і правій педалі. Я перебував в тверезому стані і повній психічній рівновазі. На мені був шолом, підшоломник-балаклава, люмінісцентна велокуртка, а на велосипеді були ввімкнені передній і задній габаритні вогні.
Якщо хто-небудь володіє інформацією стосовно перебування автомобіля ЗАЗ-1103 Славута вишневого кольору з ушкодженнями в передньому лівому куті корпусу(крило, бампер, або все одразу) та з ушкодженим лівим ковпаком(або без нього) - прошу повідомити за номером телефону 095433 нуль п'ять 08 за винагороду.
Бережіть себе на дорогах! Будьте особливо уважними в темний час доби!

Фото ушкоджень велосипеда:

Деформація геометрії шатуна:


Механічні ушкодження педалі з пігментом лакофарбового покриття автомобіля:



Зламаний перемикач передач:


switch:
Рішите це питання хіба що за згодою сторін.
Велосипедист не має права рухатись в другому ряді а поворот ліворуч дозволений лише на дорогах, де не більше однієї смуги в кожному напрямку і немає трамвайних колій. Відповідно ви в любому випадку порушник ПДР...

Meriter:
А як тоді правильно повертати ліворуч на Монастирській? Там немає розмітки, хоча візуально дорога на два корпуси авто. В будь-якому випадку, негарно тікати з місця ДТП.

Andrizzio:
вічна тема, їзда по дорогах, і тримання ровера в під'їзді...

Meriter:
І що не так з їздою по дорогах?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version