Тема: Поїздка на "майскіє"  (Прочитано 5428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« : 06.04.2015, 21:08:41 »
Привіт усім!
На вулиці стає усе тепліше і тепліше, а думка про те, що попереду травневі свята та бажання якомога швидше осідлати свого коня не дають заспокоїтись.
Саме тому в голову приходять різного роду наполеонські плани, найадекватніший з яких - зібрати друзів і рванути в Кам'янець-Подільский. Не знаю чи вийде чи ні, але хочеться неймовірно..
Так от в чому питання. Раніше ніколи дальше Тернополя не виїжджав. Ну тут швидше проблема не в фізичній формі, чи велосипеді, а в нестачі досвіду дальніх поїздок.
З цього випливає ціла купа питань. Отож бо..
-Чи реально взагалі таке зробити за 3 дні? ( Тобто Тернопіль-Кам'янець-Тернопіль. Можливий варіант туди на велосипедах, назад поїздом)
- Як правильно розрахувати маршрут? Тобто к-сть кілометрів за день, ночівлі і т.д.
Можливо хтось уже їздив так, буду радий будь-яким порадам та образам типу " геть здурів таке робити, метнись краще круг озера кружок, вистачить"
Аве!
-

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 06.04.2015, 21:40:36 »
Почитай звіти з попередніх мандрівок....
Колись їздили потягом до Чорткова звідти роверами до Камянця-Подільського ночували за Камянцем в сторону Хотина, натупний день заїжали в Хотин і з Хотина на потяг в Іване пусте
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 07.04.2015, 08:32:58 »
Угу, було таке. Ми зранку виїхали електричкою до Чорткова. Звідти своїм ходом до Камянця. В камянець приїхали вже під вечір. Годину полазили та поїхали в ліс ночувати(ну хто в ліс а хто по дівках  :D). В 7 ранку поснідали та попедалювали до Хотина. Там вволю налазились по фортеці та поїхали в обід до Іване-Пусте, там в 15 годині(якщо память не підводить) сіли на електричку та поїхали в Тернопіль.
Якщо судити по хронометражу фотографій(не знаю чи точна година була виставлена) то:
-14:33 - ми вїхали в Хмельницьку область
-18:30 - Камянець
-22:30 - Розмістились в лісі на ночівлю за Камянцем
наступний день
-орієнтовно виїхали в 7 годині(фото нема, так що не скажу)
-9:00 вїхали в Чернівецьку область
9:15-9:30 Вїхали в Хотин
10:30 Виїзд з хотина і поїздка вздовж Дністра
13:15 В Іване пусте
Отак такий от приблизний хронометраж поїздки. Можеш сам порахувати час необхідний щоб середнім темпом доїхати до потрібних місць.

 Так що краще мати 3 дні в запасі. Бо за перший день тільки приїдеш в Камянець, а ще треба мати час ж неспішно погуляти по фортеці і місту. З камянця до Хотина і до Іване-Пусте встигається за 6 годин без напрягу. Тому це все можна встигнути за один день. Особисто я б казав один день їхати туди, другий день Камянець і Хотин, а третій день катнутись по дністровських околицях неторопливо повертаючись в Іване-Пусте. Ну можна й одразу в Тернопіль, але я не впевнений чи хватить сил без досвіду.


P.S.  В поїздку варто взяти крім інструменту і латок ще запасну камеру і  та якісь базарні педалі пластикові. Бо були випадки що обламувались педалі при падінні та рвалась покришка. Так що щоб не вертатись 100 км пішки ... Так що дуже добре провір технічний стан свого велосипеда. Фари і стопсигнали не забудь теж. Траса як не як.
« Останнє редагування: 07.04.2015, 08:41:00 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.04.2015, 10:47:32 »
... стопсигнали не забудь теж.

а йа взагалі не маю СТОПСИГНАЛА...
навіть не знаю шо воно таке є (((((
як неправильно йа живу   :'(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.04.2015, 11:32:23 »
Угу, було таке. Ми зранку виїхали електричкою до Чорткова. Звідти своїм ходом до Камянця. В камянець приїхали вже під вечір. Годину полазили та поїхали в ліс ночувати(ну хто в ліс а хто по дівках  :D). В 7 ранку поснідали та попедалювали до Хотина. Там вволю налазились по фортеці та поїхали в обід до Іване-Пусте, там в 15 годині(якщо память не підводить) сіли на електричку та поїхали в Тернопіль.
Якщо судити по хронометражу фотографій(не знаю чи точна година була виставлена) то:
-14:33 - ми вїхали в Хмельницьку область
-18:30 - Камянець
-22:30 - Розмістились в лісі на ночівлю за Камянцем
наступний день
-орієнтовно виїхали в 7 годині(фото нема, так що не скажу)
-9:00 вїхали в Чернівецьку область
9:15-9:30 Вїхали в Хотин
10:30 Виїзд з хотина і поїздка вздовж Дністра
13:15 В Іване пусте
Отак такий от приблизний хронометраж поїздки. Можеш сам порахувати час необхідний щоб середнім темпом доїхати до потрібних місць.

 Так що краще мати 3 дні в запасі. Бо за перший день тільки приїдеш в Камянець, а ще треба мати час ж неспішно погуляти по фортеці і місту. З камянця до Хотина і до Іване-Пусте встигається за 6 годин без напрягу. Тому це все можна встигнути за один день. Особисто я б казав один день їхати туди, другий день Камянець і Хотин, а третій день катнутись по дністровських околицях неторопливо повертаючись в Іване-Пусте. Ну можна й одразу в Тернопіль, але я не впевнений чи хватить сил без досвіду.


P.S.  В поїздку варто взяти крім інструменту і латок ще запасну камеру і  та якісь базарні педалі пластикові. Бо були випадки що обламувались педалі при падінні та рвалась покришка. Так що щоб не вертатись 100 км пішки ... Так що дуже добре провір технічний стан свого велосипеда. Фари і стопсигнали не забудь теж. Траса як не як.

ДЯкую, розписав добротно!
Буду пробувати)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.04.2015, 16:59:22 »
7:45 Тернопіль-Заліщики
вихід на ст.Гадинківці, за 2 зупинки до Чорткова, десь після 10 годин
40 км -десь о 13 будеш в Скалі-Подільскій
зразу на в"їзді повернути ліворуч і опинишся за 1 км на фортеці - там зупинка на обід
прямо, туди де знак-стрілка показує, не їдь - то для транзитного транспорту
потім ще 40 км і будеш десь о 16 в фортеці в Кам.-Под.
там десь ночуєш
наступний день 30 км до Хотина
далі або на дизель або власним ходом:
1. Нирків - водоспад
2. Язлівець - фортеця, монастир, костел
3. Бучач - фортеця
4. Рукомиш біля Бучача - історично-культурний комплекс: пещери монахів, дорога хресного хода, архітектурний релігійний комплекс
5. Зарваниця
а там 40 км до Тернополя

Ізю не слухай, він мені третій рік тирчить пляшку вотки...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 08.04.2015, 14:06:42 »
Тут думаю буде доречно запостити звіт з подорожі за схожим маршрутом. Може згодиться.)
http://hors-bor.dreamwidth.org/30034.html

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.04.2015, 16:21:50 »
ви ще під дощи потрапили - мабуть то таки Ліда півдня свій ровер відмивала перед поїздкою
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 08.04.2015, 17:29:56 »
Та ні, то маршрут проклятий. Ми теж під дощ були попали. Причому в такий холод що хотілось на все плюнути і повернутися до Чорткова  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 08.04.2015, 23:48:29 »
Еразел не шарить

коли йа їхав вперше, а їхали ми вдвох з Вінтажем, то перший день сонце валило - хоч в шортах їдь - а відбувалась поїздка в останні вихідні березня

а на другий день зрання сонечко, потім нема сонечка, потім дощ, а потім сніг
мені ще якось так - бо мав штани/куртку з гортекса, а Віталік був у аутентичному китайскому спортивному костюмі з тернопільського базару. його спочатку добряче замочило, а потім сніжком присипало
їде Віталік шота засумувавши, одяг на ню хрум-хрум і мувить шо тре якусь хату шукати жобись сухо було ночувати
йа ніц проти не маю, але ж тієї хати навіть близько не видко і ночівля передбачається у лісі в наметі на свіжовипавшому снігу
а Віталік вже геть сумний
і так приїхали ми в Кривче, а там попри дорогу дві вежі
а в другій вежі пару метрів від землі вхід
ми туди ровери позатягли, самі влізли і там ночували
аборигени не швендяли, бо в таку погоду лише кончені геть чисто дурні на двір виходять
але вотки не було де купити, отож я був тверезим і за життє думав і став з тієї пори переконаним мізантропом....
а наступний день по свіжому снігу в Борщів на дизель
« Останнє редагування: 08.04.2015, 23:54:14 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Lean

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 27.04.2015, 21:23:28 »
Привіт усім!
На вулиці стає усе тепліше і тепліше, а думка про те, що попереду травневі свята та бажання якомога швидше осідлати свого коня не дають заспокоїтись.
Саме тому в голову приходять різного роду наполеонські плани, найадекватніший з яких - зібрати друзів і рванути в Кам'янець-Подільский. Не знаю чи вийде чи ні, але хочеться неймовірно..
Так от в чому питання. Раніше ніколи дальше Тернополя не виїжджав. Ну тут швидше проблема не в фізичній формі, чи велосипеді, а в нестачі досвіду дальніх поїздок.
З цього випливає ціла купа питань. Отож бо..
-Чи реально взагалі таке зробити за 3 дні? ( Тобто Тернопіль-Кам'янець-Тернопіль. Можливий варіант туди на велосипедах, назад поїздом)
- Як правильно розрахувати маршрут? Тобто к-сть кілометрів за день, ночівлі і т.д.
Можливо хтось уже їздив так, буду радий будь-яким порадам та образам типу " геть здурів таке робити, метнись краще круг озера кружок, вистачить"
Аве!
-

Підтримую, на  травневі свята є також бажання якомога швидше осідлати свого коня. Я за  но також немаю досвіду дальних поїздок більше як на 100 км. Но при виликому бажанні все получиться.
Три дні достатньо якщо чверть маршруту проїхати поїздом, краще розбити на чотири дні.
Хто за пишіть рванем на  Кам'янець-Подільский, можливо Хотин.
Крути педали - пока не дали...

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.05.2015, 11:39:22 »
Підтримую, на  травневі свята є також бажання якомога швидше осідлати свого коня. Я за  но також немаю досвіду дальних поїздок більше як на 100 км. Но при виликому бажанні все получиться.
Три дні достатньо якщо чверть маршруту проїхати поїздом, краще розбити на чотири дні.
Хто за пишіть рванем на  Кам'янець-Подільский, можливо Хотин.

Я за !
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline aksenova.rima

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
    • apppromo.net
« Reply #12 : 26.01.2016, 13:32:23 »
я хочу на байдарках попробовать

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 26.01.2016, 17:41:31 »
я хочу на байдарках попробовать

ну ти ж трохи спрямуй народ на істинний шлях, а то під впливом Еразеля ми геть здичавіли - вот йа навіть і не знав шо з Тернополя до К-Подільского байдарками дістаються...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 26.01.2016, 19:25:11 »
я хочу на байдарках попробовать

можно і на байдарках так я ці екстрімали  :)    http://idaprikol.ru/f/4LMvvySa3