Тема: Pозтягнення зв'язок  (Прочитано 16536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


CoRacK

  • Гість
« : 16.03.2009, 21:42:18 »
я певно пропущу, або підкажіть мазі, таблєтки, вуличну магію  :merlin: шоб нога не боліла. Або ше один варіант - тросом до Корака  o^-o   ;D ;D :D
Щоб сильно не тратитися, візьми найкраще мазь Живокосту доктора Тайса і змащуй уражену ділянку зранку і ввечері 1-2 мм шаром мазі, на ніч можеш покласти зверху на мазь листок капусти і накласти пов"язку. Вдень краще без пов"язок, щоб часом алергії якоїсь не було. Одразу попереджаю мазь діє повільно тому треба мастити не менше 1-1,5 тижня, далі дивитися за результатом чи потрібно продовжувати, чи ні. По можливості обмежити силове навантаження на ногу хоч би на тиждень.
Ця мазь добра тим, що впливає на процеси регенерації зв"язок, кісток, хрящів, сухожиль пришвидшуючи їх, в той час як більшість інших мазей знімають запалення, біль, але ніяк не впливають на регенерацію, хоч діють швидко, бо змімають симптоми, а на причину болю не діють. Якщо сильно болить, то можеш додати Диклак гель 1-2 рази на день, бажано так, щоб препарати не змішувалися.
« Останнє редагування: 16.03.2009, 21:54:08 від CoRacK »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.03.2009, 22:00:06 »
якраз так і мазав - диклак - закінчився вже, а живокіст без капусти

дякую, мажу дальше  ;D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #2 : 16.03.2009, 22:07:22 »
Головне змащуй Живокостом регулярно без пропусків, щоб не знижувати його ефективність. Не менше 2 разів в день. Якщо нема алергії і є бажання можеш мастити Живокостом 3 рази на день, але більше ніж 3 рази на день не доцільно.
« Останнє редагування: 16.03.2009, 22:09:30 від CoRacK »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.04.2009, 21:14:16 »
мазав тільки чотири дні  :) - дальше шось не до того було. Вже і забув про то  ;D . Треба бінт купити еластичний, бо хто знає як буде в дорозі. :roverbike:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 11.04.2009, 09:44:16 »
Отак ми і лікуємося:).
То звідки те здоров"я і візьметься?
Регенеративні процеси у суглобах, звя"зках і кістках відбуваються вкрай повільно, наскільки я знаю.
Бо там обмін речовин здійснюється в основному за рахунок осмосу.
Виправте мене, травматологи, якщо я не правий :).
В наступному житті певно буду качкою...

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 11.04.2009, 23:00:59 »
Суглоби живляться через синовіальну рідину шляхом осмосу, а зв"язки і сухожилля, кістки живляться кровоносними судинами.  Зв"язки і сухожилля довго заживають, особливо при розривах, бо в дорослих людей кількість клітинних елементів, які відновлють структуру тканини просто мізерна. Зато у дітей сухожилля гояться швидко, але вони не такі міцні, як у дорослих.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.04.2009, 23:29:32 »
 :o :o :o
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #7 : 12.04.2009, 02:01:28 »
Наскільки я знаю, ці клітинні елементи називаються стовбуровими клітинами і з віком їх тільки меншає...
В наступному житті певно буду качкою...

CoRacK

  • Гість
« Reply #8 : 12.04.2009, 09:04:51 »
Наскільки я знаю, ці клітинні елементи називаються стовбуровими клітинами і з віком їх тільки меншає...
Ні, в даному випадку це - фіброцити ;). Саме вони синтезують основу сухожиль і зв"язок - колагенові і еластинові волокна.
« Останнє редагування: 12.04.2009, 09:08:05 від CoRacK »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #9 : 12.04.2009, 11:46:59 »
Ги, ніфіга я толком не знаю. Не дурно я тут не роздаю ніяких рекомендацій :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.04.2009, 20:06:16 »
Ше хороша мазь Долобене  :) Ну як хороша....мені помагає при будь-якому ушкодженні..чи то синяк...чи  то порвані зв*язки...короч нею взагалі лікувався після перелому і після розриву зв*язки... :) Вроді би помічна штука, але кожному підходить по різному...
Via est Vita

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 13.04.2009, 20:45:20 »
Найкраще після вивиху ноги помагає еластичний бинт і 30 км на ровері. Знімає як рукою (в мене), а ше якшо намазати Диклаком і прикласти трохи шерсті від кицьки то навіть не чуєш :)

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 24.10.2010, 14:33:42 »
ех,я також розтягнув зв язку болить ку.ва ледь по хаті ходжу,незнаю як там завтра буде

Offline tray

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 0685163429
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 24.10.2010, 22:28:05 »
можливо не в тій темі, але вирішив спитати, якщо при згинанні ноги чути хрускіт в коліні, то які подальші наслідки можуть бути, яка причина того хрускоту, чим лікувати? Якщо хтось знає, то напишіть будь-ласка.

CoRacK

  • Гість
« Reply #14 : 24.10.2010, 23:19:52 »
ех,я також розтягнув зв язку болить ку.ва ледь по хаті ходжу,незнаю як там завтра буде
Для початку вдень масти забите місце диклак гелем чи іншими фастум гель, ультрафастин гель, для часткового зняття болю, запалення, набряку.
На ніч клади листок капусти на уражену ділянку, теж добре знімає набряк. Можна на листок нанести мазь "Живокосту" або чайна ложка оцту 9%+чайна ложка меду - розмастити по внутрішній поверхні листка. Прибинтовувати листок звичайним бинтом не туго, щоб не порушувати кровообіг.
Навантажувати уражену кінцівку не бажано, але ходити принаймі по хаті можна і навіть треба.