Тема: Заліщики-Джурин  (Прочитано 2361 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline avezzano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 07.07.2015, 11:26:54 »
Нарешті дійшли руки та ноги до компа щоб змонтувати невеличкий відеозвіт. Наперед хочу подякувати Юрію та хлопцям з Заліщиків за #мегакрутупокатушку. "Просили ектриму, буде вам екстрим" такими словами він нас зустрів на ЖД вокзалі в Заліщиках куди ми прибули поїздом з Чорткова. Для розігріву ми поїхали апхілом подивитись на панораму міста, де Юра разом з місцевим "бухим" суфльором який стояв біля нас розповів про історію цього чудового "півострова". Дальше, дальше дивіться на відео, це словами не передати ;)
P.S. Наталя привіт ;) Ти заслужено отримала медаль!!!!
P.P.S. Ставми якість на HD

[youtube]jwPQR7a2j9A&feature[/youtube]

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.07.2015, 12:01:30 »
Класно у вас там :) Є де покатати з гарними краєвидами!

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.07.2015, 13:02:22 »
Класно у вас там :) Є де покатати з гарними краєвидами!

я , думаю, це  у нас у всіх  тут є де катати, бо ж область НАША  і КРАЙ НАШ РІДНИЙ.
Організовуйтесь і  приїжайте, завжди раді вас усіх бачити!!! :)
сонце  в долонях...

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.07.2015, 13:28:41 »
Я мав на увазі, класно коли можна отак собі спокійно після роботи сісти на вел і поїхати поблукати по каньйону, посидіти собі над Дністром, помилуватись краєвидами...
Я отак собі біля Теребовлі часом дозволяю - ввечері десь за години 2 до заходу сісти і поїхати через лісок на схили Серета, покататись там в вечірніх променях, посидіти над тамтешнім каньйоном, подивитись на захід сонця. Це класно і ніколи не набридає, як не дивно :)
Поїхати вгості можна і треба, просто одне діло коли ти собі то можеш дозволити раз в пів року і рішити купу логістичних проблем на зразок чим доставити вел і де заночувати, а інша справа коли ця краса тобі доступна в будь-який момент :)

Offline mala-karta

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.07.2015, 23:44:10 »
дуже гарно!