Тема: Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015  (Прочитано 20139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 13.07.2015, 13:08:15 »
Їдеться не про складні організаційні моменти, типу супровід у складі - швидка, поліція,... Таблиця результатів - це елементарний мінімум. У Тернополі вже було багато любительских змагань і таблицю результатів публікували одразу. Ця таблиця важлива не тільки для учасників, але й для тих, хто з певних причин пропустив змагання, але залишається активним фанатом цього виду спорту.

Offline Bolto

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • specialized hardrock
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 13.07.2015, 16:05:35 »
Їдеться не про складні організаційні моменти, типу супровід у складі - швидка, поліція,... Таблиця результатів - це елементарний мінімум. У Тернополі вже було багато любительских змагань і таблицю результатів публікували одразу. Ця таблиця важлива не тільки для учасників, але й для тих, хто з певних причин пропустив змагання, але залишається активним фанатом цього виду спорту.
ну тоді не бачити нам таблиці результатів)

Offline avezzano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 13.07.2015, 21:26:00 »
Напишу і я декілька слів про "Тернопільську сотку". Організував та привіз я на ці змагання з Чорткова не багато та не мало 15 учасників. Незважаючи на "випади" організаторів в мою сторону на зауваження що до маркування траси настрій був хороший та бойовий. За плечима маю три участі в таких заїздах, тобто сотках (не рахуючи кантрійних), тому більш менш знав що мене чекає. А чекав мене поривистий вітер 8-10 м.с, розбитий участок дороги +- 20 км, та НЕ ПРОМАРКОВАНА траса (Вася привіт >:( :)) В планах було приїхати за 3:30, та по можливості триматись в групі лідерів хоча б до участка поганої дороги та не задумуватись про ті СР@НІ повороти!!! >:( Так і сталось, я тримався рівно до першого повороту на Скалат, який успішно проїхав прямо :'( Дальше наздоганяти групу лідерів не було змісту, тому почекав на декількох учасників з яких сформувалась група в якій і доїхали до фінішу. Загалом погодка супер, траса виявилась не такою аж і вбитою (хто був на Львівській сотці цього року мене зрозуміють), організація як на перший раз +- може бути. Чому +-, тому що було багато промахів, але то таке. На фініші організатори постарались, плотний обід це дуже доречно!!! Отже, доїхав без проколів з часом 3:33, в рейтингу на 10 позиції. Нот бед :) Щиро бажаю щоб ця сотка стала традиційною та щорічною, а помилки можна повиправляти. Успіхів вам! (Вася ще раз привіт :))

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #48 : 13.07.2015, 21:38:57 »
На Фейсбуці є результати.
Зауваження. Перший раз бачу, шо шосейники, найнери і гібриди записують в одну категорію :)
Мені то шистко єдно, но якось не феншуй виходить
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 13.07.2015, 21:54:12 »
Дякую організаторам за можливість взяти участь у цьому марафоні. :) Все було круто, маршрут чудовий, все решту теж. Я думаю на наступний раз з Івано-Франківська нас буде набагато більше. Єдине побажання - це роздруківка легенди або наклейки на раму. Ось тут мій звіт, http://velo-stalker.if.ua/forum/viewtopic.php?f=30&t=30&p=39756#p39756/ До зустрічі!!

вот тільки-но додивився що було аж дві леді з Франківська...
а я, старий хрєн, не брав участі просто тому шо вирішив шо мені простіше буде лежати собі на пляжі і на голих бап заглядати ))

короче я веду до того шо наступного разу можете в мене переночувати - без комфорта, на підлозі однокімнатної квартири, але можу виділити три спальних мішки, є душ і газова плита

заодно проведете ніч у логові справжнього маньяка, сходите на дах звідки видно пів-міста і під час захроду сонця на тому даху дуже добре пити чай, каву і до кави...

так шо наступного разу майте на увазі )
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Tamriel

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 13.07.2015, 22:13:15 »
На Фейсбуці є результати.
Скинь будь ласка ссилку на результати у фейсбуці

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 14.07.2015, 00:41:01 »
Марафон вдався на славу. Незважаючи на деякі непорозуміння загальне враження зі слів учасників: більше + чим -   :laugh: . Краще Тернопільська Сотка з мінусами, чим взагалі без марафону   ::)
Будем старатись краще на наступні рази, і надіємся що дане дійство стане традицією Файного Міста  8)

Додані остаточні результати в першому пості + фото з марафону.


Від організаторки:
Ось і мій звіт про веломарафон «Re: Тернопільська сотка 2015. Стежками козаків».
Саму ідею проведення веломарафону мені підкинув друг, Василь Підгірний, який уже мав такий досвід у 2012 році. Тому я вирішила без вагань долучитися до відновлення традиції та із запалом розпочала роботу. Готувалися ми близько двох місяців і хотіли зробити все так, щоб учасникам було якнайкомфортніше.
Найбільше хвилювалась за погоду, але коли дізналась, що дощ не передбачається, то зітхнула з полегшенням. 11 липня встала о 4 ранку і уже почала збиратися в аеропорт. Пам’ятаю сильний вітер і надію на те, що це не відлякає майбутніх учасників.
Вони почали прибувати ще задовго до 8.00 год. Спершу думала, що це занадто рано, але удвох із Василем ми витримали ці пів години, доки нам не підійшли на підмогу волонтери. Радості моїй не було меж, коли все більше і більше людей хотіло зареєструватись. Навіть задумалась, чи вистачить нам номерків. Загалом зареєстрованих учасників – 81.
Зрештою швидка і патрульні прибули і ми могли розпочати веломарафон. Прибувши на фініш, ми одразу ж взялися за укладання нових списків. Коли дізналась, що за 1,5 год. перші учасники вже проїхали 41 км, була приємно вражена і в той же час розуміла, що потрібно поспішати і підготувати все до приїзду марафонців.
Після фінішу більшої половини учасників відбулося нагородження переможців. Дуже була рада, коли підрахували, що усі дівчата доїхали до фінішу. Пишаюся вами.
Це був мій перший досвід організації таких спортивних змагань як веломарафон. Сподіваюсь, що не підвела очікувань і всі залишились задоволеними. Чекаю на відгуки та побажання. (Розмітку уже взяла собі до уваги).

Від себе:
Істина у відгуках про наш марафон від однієї з учасниць! "Ну а те що перед фінішем був "Поворот не туда" доводить те що "Треба вчити маршрут", а не будеш вчити маршрут, то плакали твої результати))"

+ Засновником даного марафону є Anri(Андрій) мій хороший колєга по шосе! І дякую йому за настанови і поради щодо організації даного заходу!!! Це було для нас дуже важливо!

Дякуєм гостям за те що відвідали нас!
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 14.07.2015, 00:56:19 »
Шкода, що доводиться читати, про змагання зі звітів учасників. Організатори не можуть навіть викласти таблиці результатів, вже не кажу про фото з усіма учасниками і призерами. Вперше бачу таке ставлення до учасників. Якщо результатів немає, то це ніби як самому катнутися?


В першу чергу про враження від змагань взнається від учасників, а не від оргів  :) З чого кіпіш?....1-2 дня розходиться?  *dontknow*

Організував та привіз я на ці змагання з Чорткова не багато та не мало 15 учасників.
Вельми вдячні!  *sunshine* Чим більше нас тим більше і гарніше дійство!
Вася привіт >:( :))
Хеллоу  :)
Щиро бажаю щоб ця сотка стала традиційною та щорічною, а помилки можна повиправляти.
так, ми також За. Слава Богу з кожним роком все більше людей бажають долучитись до організації, і ще краще, з кожним роком росте кількість велосипедистів здатних брати участь в подібних дійствах! Це все не може не тішити  :)

Зауваження. Перший раз бачу, шо шосейники, найнери і гібриди записують в одну категорію :)
прийнято...якось так не гарно получилось *johndoe*

До вище написаної теми...

Хто має якісь ідеї/поради/досвід підскажіть як можна зробити так, щоб спортсмени виступали якось окремо від нормальних людей   :D ну, бо якось не дуже гарно получилось шо люди які виступають в команді BMC катають в одній категорії з любителями які тренуються після роботи, і потім дома вислуховують від жінки "...шоб згорів твій ровер...йди дитину забери з садочка..."  :D
Як це можна по перше прописати грамотно в положенні...не образити спортсменів...бо як не як це все таки видовишно коли вони ганяються  :o врахувати при реєстрації і т.д....думаю це буде корисно не тільки для Тернополя.
Via est Vita

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 14.07.2015, 01:23:05 »
Теж було дивно з того, що велосипеди різних дисциплін не поділяють на категорії. Подумати тільки різниця у швидкості: шосейник і хард на трасі.

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 14.07.2015, 10:30:25 »
Сам участі не приймав по обставинам що від мене не залежали, але достатньо потужний десант(4 учасники) з Дубно гідно представив наш велоклуб.
Враження у хлопців двоякі....
Позитив від спілкування і дистанції і повний негатив від ляпів оргів, які змішали в одну категорію шосерів, гібридів і найнерів, що згодьтесь не одне і те *dontknow* Помилившись і вручивши медаль на фініші не тому не варто її забирати, а можливо, якось по іншому виходити з ситуації.
Загалом такі старти слід проводити регулярно тоді і досвіду прибавиться і ляпів буде менше. :)