Тема: Шацьк  (Прочитано 5925 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« : 01.08.2012, 20:50:42 »
Всім привіт! хочу вивчити попит на поїздку в Шацьк наступного тижня. Орієнтовно вівторок-неділя.

Offline Вовасик Макнур

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 01.08.2012, 22:38:44 »
Я принципі за але можна скорше справитись)

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #2 : 02.08.2012, 09:16:46 »
Я наступного тижня буду там машиною. На жаль можливості велосипедом туди поїхати немає, хіба жінку на багажник. :)

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.08.2012, 12:40:43 »
Я принципі за але можна скорше справитись)
:) "вівторок-неділя" - це не був час дороги в Шацьк, а загальний час.
Плани трохи змінились, на наступний тиждень буду мати менше вільного часу, тому в Шацьк поїду автобусом.

Поїхати в Шацьк великом зможу аж 19 серпня... і бути там до 25. бажано було б на дорогу витрати якомога менше часу, щоб було більше часу поплавати.
Є варіант поїхати електричкою в Львів (13:15 -> 16:12) і потім зі Львова в Володимир-Волинський (17:57 -> 21:26), але тоді доведеться ще 82км докручувати вночі. Поїзд знайшов тільки один і він в Володимир-Волинськ в 1 чи 2 ночі приїжджає...

Враховуючи те, що 7 годин товктись в електричці - то є не дуже цікаво, думаю краще всю дорогу проїхати на велику, а вже назад електричкою. Володимир-Волинський -> Львів (10:06 -> 14:19) і Львів->Тернопіль (16:23->19:22)

за один підхід робив максимум 100км... тому не знаю чи зможу всі 284км за один день зробити. велик МТБ. катаюсь останнім часом рідко. опримальним варіантом було б одного дня зробити два підходи кілометрів по 100. і наступного решту.
2.5-місну палатку маю, але вагаюсь чи варто брати зайвий вантаж... можливо краще в готелі переночувати.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.08.2012, 14:10:38 »
 а не простіше зняти колеса в ровера і упакувати і поїхати автобусом, чим в електричках кататись....
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.07.2015, 12:55:36 »
повторно вивчу попит на поїздку в Шацьк цього року :) на початку серпня.

а не простіше зняти колеса в ровера і упакувати і поїхати автобусом, чим в електричках кататись....
простіше :), але ми ж не шукаємо простих шляхів)

є кілька варіантів поїздки:
1. Найприйнятніший: чухнути в Красне електричкою і вже звідти ровером на Шацьк (~210км) бажано за один день. Від 10:30 до ночі думаю буде достатньо часу.
2. Їхати з Тернополя. Але це 300км і треба розбивати на два дні.
3. Залишити ровери вдома і поїхати автобусом :).

В Шацьку було б добре побути до тижня часу. Велосипеди думаю можна буде залишити в знайомої. Ночувати можна в палатках, попередньо відправивши їх новою поштою на Шацьк, позаяк тянути з собою зайвий баласт не дуже ефективно.
Якщо в когось є бажання катнутись - пишіть. З алкобайкерами, неповнолітніми а також просто несвідомими людьми бажання їхати не маю. )
Моя середня швидкість по трасі наразі ~22км/год (дистанція до 100км). Після модернізації ровера (сліки, контакти, лежак) планую її трохи збільшити.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 12.07.2015, 23:15:57 »
а не простіше зняти колеса в ровера і упакувати і поїхати автобусом, чим в електричках кататись....
Я так зробив 4 дні назад, завіз бусом дочку в дитячий лагер в Славське, і з собою прихопив вєлік і велобаул, дитину залишив там, а сам поїхав до Тернополя своїм ходом, заодно побував там куда машиною не добирався :).

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 13.07.2015, 01:01:18 »
З Славського в Тернопіль????
за день?
я в стані легкого шоку.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 13.07.2015, 01:29:18 »
яущо брав баул - десь ночував по дорозі
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 14.07.2015, 12:06:24 »
З Славського в Тернопіль????
за день?
я в стані легкого шоку.
зважаючи на те, яка там горбиста дорога, я також в стані шоку) легше думаю в Шацьк зробити 300км з Тернополя ніж в Славське 220) хібашо не за один день)

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 14.07.2015, 23:10:22 »
зважаючи на те, яка там горбиста дорога, я також в стані шоку) легше думаю в Шацьк зробити 300км з Тернополя ніж в Славське 220) хібашо не за один день)
Та заспокойтесь ви, не їхав я за день, Стечкін добре написав - якщо брав баул, значить ночував в дорозі, я звідти поїхав в Тустань, там години 4 пролазив по скелях, потім обдивився неспішно "золотий трикутник" Борислав, Трускавець, Дрогобич далі на Бібрку, потім Свірж, Унів, Поморяни, Бережани і Тернопіль.
Але я не про те, а про Шацьк, якщо хочете туда їхати то нема змісту робити дорогу туда і назад своїм ходом, шукайте або попутний бус туда, або їдьте в Львів, а там пересідайте на електричку до Новоград-Волинського а звідти вже можна своїм ходом до Шацька і назад плануйте собі маршрут по всяких цікавих місцях. Тільки не забувайте що там комарів ну дуже багато.

P.S. Ну а на рахунок за день зі Славського, це ідея. Якщо без вантажу і виїхати в 5 ранку, то до 10-ї вечора мав би доїхати. :)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.07.2015, 19:46:25 »
Блін, мені би таку витримку щоб цілий день педалі крутити :))))