Тема: Пригода біля базару  (Прочитано 25768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #15 : 08.05.2015, 11:07:41 »
Цитувати
А тепер те бидло буде думати, що всі велосипедисти дибіли.
Бидло апріорі так думає.

пс. Всьо правильно зробив
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 08.05.2015, 11:42:54 »
якщо б на мене, то я би так само зробив.
але  шкода свого пацана, що через  ....  буде неприємності мати.
в таких ситуаціях варто притримувати емоції, бо  в нашій не досконалій державі
важко  дійти  істини.
сонце  в долонях...

Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 08.05.2015, 12:40:23 »
Як на мене то є два питання:

1) Чи має має особа право, постукати по капоту неправильно припаркованого авто до спрацювання сигналізації, щоб привернути увагу водія ? Чи можна це кваліфікувати як правопорушення ? За якою статтею ? Я не перший раз так роблю, раніше водії реагували адекватно. Я не проти, щоб по моїй машині хтось стукав щоб спрацювала сигналізація. Як на мене  - то ця функція сигналізації використовується найчастіше.

Незалежно від відповіді на перше питання є друге питання:

2) Якщо на особу нападає двоє інших осіб, чи має вона право відбиватись ? Якщо вона відбивається, то хто визнається винним: той хто завдав більше ушкоджень (в розумних межах), чи той хто провокує бійку  ?
Бо якщо винен той, хто завдав більше ушкоджень, то при нападі бандюків вам спочатку треба почекати, поки вони завдадуть достатньо тілесних ушкоджень, а вже потім захищатись. І не дай бог, ви підхопите десь патика чи у вас в руках опинеться ніж (хай навіть ви його відберете в нападника).

Словом цікаво, як ці події оцінить суд.
Бо боки ти не можеш захищатись кулаками, сумно навіть думати про самозахист зброєю.


Offline kamyanets

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 197
  • Карма: +8/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 08.05.2015, 14:08:34 »
Вирізка найцікавішого :)
 https://www.youtube.com/watch?v=hUiwFPx1vSA&feature=youtu.be

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 08.05.2015, 21:40:42 »
Та то опше неадеквати якісь.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 08.05.2015, 23:05:08 »
....ВелоЧегевара!!! Молодець!

 
« Останнє редагування: 09.05.2015, 00:06:42 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 08.05.2015, 23:38:10 »
вже гудить весь Тернопіль ..Навіть стаття вже є

Побились біля ринку, бо вдарив по авто

І водій велосипеду, і «Рено» відповідатимуть за нанесені тілесні ушкодження.
 Вже порушені кримінальні провадження.
За неправильне паркування водій «Рено» ще й сплатить штраф 255 грн


http://te.20minut.ua/Kryminal/pobilis-bilya-rinku-bo-vdariv-po-avto-10446245.html

« Останнє редагування: 08.05.2015, 23:55:54 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 09.05.2015, 10:40:44 »
Правий, не правий Камянець, це не стільки важливо, більш важливо те що справа набула розголосу. Тепер появляється неілюзорний шанс за наглу парковку отримати кілька синців(дурний приклад заразний) та й можливо ДАІ почне рухатися що-до надто цинічних парковок в неположених місцях  :).
 Так що респект Камянцю за те що зрушив камінь з місця  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 09.05.2015, 11:06:47 »
Це елементарний  приклад, як можна зробити з мухи слона..  :)

 Всього навсього два похлопування по авто, може  змінити кардинально порядок в місті і навіть  заставити декого жити по правилах
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 09.05.2015, 11:34:57 »
Не похлопування а синяк під оком у власника неправильно припарковано машини, котрий почав одразу бикувати на зауваження  :P
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 09.05.2015, 14:39:09 »
от цікаво, а що би робили та бикота, коли був не один велосипедист ,а двоє чи троє?герої недороблені і від одного заробили...
 нещасники чмошники...
сонце  в долонях...

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 09.05.2015, 14:42:32 »
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 09.05.2015, 17:45:33 »
Як на мене то є два питання:

1) Чи має має особа право, постукати по капоту неправильно припаркованого авто до спрацювання сигналізації, щоб привернути увагу водія ? Чи можна це кваліфікувати як правопорушення ? За якою статтею ? Я не перший раз так роблю, раніше водії реагували адекватно. Я не проти, щоб по моїй машині хтось стукав щоб спрацювала сигналізація. Як на мене  - то ця функція сигналізації використовується найчастіше.

Незалежно від відповіді на перше питання є друге питання:

2) Якщо на особу нападає двоє інших осіб, чи має вона право відбиватись ? Якщо вона відбивається, то хто визнається винним: той хто завдав більше ушкоджень (в розумних межах), чи той хто провокує бійку  ?
Бо якщо винен той, хто завдав більше ушкоджень, то при нападі бандюків вам спочатку треба почекати, поки вони завдадуть достатньо тілесних ушкоджень, а вже потім захищатись. І не дай бог, ви підхопите десь патика чи у вас в руках опинеться ніж (хай навіть ви його відберете в нападника).

Словом цікаво, як ці події оцінить суд.
Бо боки ти не можеш захищатись кулаками, сумно навіть думати про самозахист зброєю.

Автора вважаю героєм і виправдовую його дії на 100%. Моя порада, якщо дійде до суду то казати, що не стукав по машині, а втратив рівновагу через вузький проїзд, утворений неправильно припаркованим авто (здаєть не ближче 5 метрів до переходу). Або, на крайній випадок кажи, що намагався подати сигнал водію.

Якщо, говорити про те - хто перший вдарив, тоді кажи, що оборонявся бо очевидно, що вони вибігли і перекрили дорогу, а ти намагався швидше залишити проїзну частину, щоб не утворювати перешкоду для інших учасників руху. То був не удар, а спроба звільнитися від "обіймів".

Якщо готовий піти далеко, тоді піди до адвоката і проси в суді компенсацію за марольні і матеріальні (вартість послуг адвоката) збитки. З таким відео, шанси виграти є. Головне не пінься і покажи себе як жертву, а не супер герой по наведенню порядка :)

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 09.05.2015, 18:03:31 »
На скільки мені відомо з тієї історії..

Чоловік 71 років водій Рено припаркувався  на тому місці  для того щоб забрати сина який впав і розбив голову у тому районі. Менший його напарник це внук  який  покликав діда забрати  тата якому стало  злее чи був пянив впав та потовк голову.

На відео видно що вони  нервували і шукали родича. Парковка була вимушена та термінова і ввімкені аварійні габарити .

Знаючи той район найближча стоянка там метрів за 150 і то платна. 

така ситуація ..І тут  налітає борець за справедливість в лапках ..і почалося ..

хоча справедливістю та порядком у тому  районі і не пахне.. там все схвачено і поділено ..

Починаючи від торгівців і закінчуючи у Міськраді..Так що там  багато роботи  боротьби за справедливість. Непочатий край..

А бити нерозібравшись  в морду 71 однорічному чоловіку із тиском це велике геройство ..Щастя що той чоловік  обійшовся синяком а міг і померти ненароком (бувають такі випадки. тодіб ситуація мала трагічніші наслідки  для обох сторін )

думати треба перш ніж шось витворювати ..

Бити  пенсіонерів у морду  треба мати повагу перш за все до старшого покоління ..навіть у випадках коли вони неправі..

Це моя власна думка..
« Останнє редагування: 09.05.2015, 18:10:26 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 09.05.2015, 18:57:46 »
бидло віку не має
як за 71 рік воно лишилося бидлом ніхто йому не винен
лізти битися вдвох проти одного - це реально бути конченою гидотою

а коли бидло отримало лише незначну частину того на що дійсно заслужило - відразу побігло жалітися у міліцію
треба подавати в суд Саші Камянцю бо на нього був здійснений цинічний ничим не мотивований напад і Саша отримав неабиякий моральний збиток - я абсолютно серьозно
я все бачив власними очима і можу свідчити на суді - Саша, май на увазі


а таким що захищають мудаків на авто можу лише побажати щоб їх (а ще краще їх жінок/дітей) найскорше переїхав васник того логана і най собі тішать
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити