Тема: На Лучаківського велосипедист не пропустив фуру...  (Прочитано 10628 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 05.05.2015, 19:28:31 »
Є ще такі дядьки які їдуть проти шерсті. От їм би точно по сраці надавати за то ,що я маю їх об'їзджати , коли їду по своїй "полосі", а вони , виходить, по зустрічній...
вони тобі принципово чимось мішають? так чи так ти його обїжатимеш, в який би бік він не їхав.
це звичайно не правильно, але в деяких випадках простіше проїхати по краю проти шерсті ніж обїжати цілий квартал чипростискатись по тротуару. Я маю на увазі таке місце як наприклад Шептицького, де правил всі дотримуються дуже умовно...

По темі: дивився відео з поста Орга - чувак реально в сорочці родився. Був би на пів секунди швидшим - і був би під колесами тої фури. А старався по ходу проскочити.
реально треба бути пустоголовим, щоб виконувтаи такі маневри на обїзній дорозі...

і водію фури має до кінця життя дякувати, що той зреагувтаи встиг і взяв правіше...
« Останнє редагування: 05.05.2015, 20:07:37 від switch »

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 05.05.2015, 22:10:38 »
скажу, що певезло  камікадзе, бо  могло бути доволі гірше...
сонце  в долонях...

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 06.05.2015, 09:08:56 »
вони тобі принципово чимось мішають? так чи так ти його обїжатимеш, в який би бік він не їхав.
це звичайно не правильно, але в деяких випадках простіше проїхати по краю проти шерсті ніж обїжати цілий квартал чипростискатись по тротуару. Я маю на увазі таке місце як наприклад Шептицького, де правил всі дотримуються дуже умовно...

По темі: дивився відео з поста Орга - чувак реально в сорочці родився. Був би на пів секунди швидшим - і був би під колесами тої фури. А старався по ходу проскочити.
реально треба бути пустоголовим, щоб виконувтаи такі маневри на обїзній дорозі...

і водію фури має до кінця життя дякувати, що той зреагувтаи встиг і взяв правіше...
про Шептицького я взагалі мовчу... там односторонній рух...я про правила, раз ми вже про них почали говорити. А того велосипедиста звичайно шкода, але ж треба ще й думати головою. Об'їзна то взагалі страшна дорога, особливо на перехрестях з двома полосами для руху.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 06.05.2015, 11:28:26 »
та я знаю що то не по правилах.
просто з чисто практичної точки зору, враховуючи, що машина рухається швидше, то вона велосипедиста все рівно обїжає - то яка вже в принципі різниця, чи він їде на зустріч чи попутно. я би навіть сказав що в першому варіанті хоча б точно впевнений, що він тебе бачить і не вилізе на дорогу прямо перед тобою.
Про дотримання правил велосипедистами  - тема взагалі довга і печальна. Зважаючи на те, як написані правила по відношенню до велосипедиста і на відсутність умов для його руху - жоден велосипедист на 100% правил не дотримується. Особливо що стосується проїзду перехресть.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #19 : 06.05.2015, 12:54:03 »
Можливо "проофтоплю", але читаючи останні повідомлення хочу підтримати тезу, шо їхати велосипедом навіть проти одностороннього руху це нормально. Хоча сам такого не практикую, але неодноразово бачив, виглядає цілком природно і безпечно, водії на це ніяк не реагують, тобто спокійно.
А в цивілізованих краях з велодоріжками є таке поняття як "контрсмуга" це така собі велодоріжка, де роверисти можуть їхати назустріч зустрічного руху без жодних проблем.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 06.05.2015, 13:12:14 »
Я б назвав тему "Як не варто їздити на велосипеді".
Нехай швидше одужує винуватець і більше таких маневрів не робить, бо це жесть...
життя - це рух
рух - це життя

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 06.05.2015, 16:06:21 »
та я знаю що то не по правилах.
просто з чисто практичної точки зору, враховуючи, що машина рухається швидше, то вона велосипедиста все рівно обїжає - то яка вже в принципі різниця, чи він їде на зустріч чи попутно. я би навіть сказав що в першому варіанті хоча б точно впевнений, що він тебе бачить і не вилізе на дорогу прямо перед тобою.
Про дотримання правил велосипедистами  - тема взагалі довга і печальна. Зважаючи на те, як написані правила по відношенню до велосипедиста і на відсутність умов для його руху - жоден велосипедист на 100% правил не дотримується. Особливо що стосується проїзду перехресть.
ми не зрозуміли один одного. Про зустрічний рухя говорив з точки зору велосипедиста. Неодноразово мені (як велосипедисту) назустріч рухався ще один велосипедист по нормальній дорозі з двостороннім рухом і відповідно мені ( або опоненту) приходилось задалеко виїзджати на проїзджу частину дороги, а це дуже незручно і ніколи не знаєш, що стрілить в голову тому хто їде на мене і куди він захоче звертати...