Тема: Веломеханік в Тернополі  (Прочитано 9848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 23.02.2009, 12:40:31 »
на моєму також!!!!   ;)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.03.2009, 12:34:28 »
так, пробую нині шприхувати  ;D . Бо рахіти з ровербайка всьо неправильно зробили  :D . Треба зайти глянути ше як вони там позбирали колеса в магазині, бо раніше не знав як то і пофіг мені було.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #17 : 07.03.2009, 15:00:45 »
так, пробую нині шприхувати  ;D . Бо рахіти з ровербайка всьо неправильно зробили  :D . Треба зайти глянути ше як вони там позбирали колеса в магазині, бо раніше не знав як то і пофіг мені було.
Ой тяжко буде вперше шприхувати, особливо, якщо з зонтом, треба буде на рамі доводити до пуття.
А видів збирання є купа, ось тут непогано розписано: http://caravan.hobby.ru/materiel/wheelbuild-ru.html .

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 07.03.2009, 20:48:43 »
ура - є   */\* . Зібрали з Вувузанге по передньому колесу з зонтом під ротор. Користувалися якраз тим караваном, нормально написано, тільки фотки треба було там викладати, бо малюнки шось не дуже. Трохи намучилися з вісьмьорками і яйцями  ;D . Зато нормально зібрано і не покоцано обода, шприхи і втулки якимись вуликами.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 07.03.2009, 21:36:56 »
ура - є   */\* . Зібрали з Вувузанге по передньому колесу з зонтом під ротор. Користувалися якраз тим караваном, нормально написано, тільки фотки треба було там викладати, бо малюнки шось не дуже. Трохи намучилися з вісьмьорками і яйцями  ;D . Зато нормально зібрано і не покоцано обода, шприхи і втулки якимись вуликами.

...не так то і тяжко робити, трохи "почарували" і получилось.   :merlin:

Вже вмію шприхувати і маю крутий ровер!!!  8)

Тепер тіки тепла чекати... o^-o

CoRacK

  • Гість
« Reply #20 : 07.03.2009, 22:55:49 »
Вперше тяжко, бо довго і не знаєш куди яку шприху пхати :), а потім завиграшки ;D.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #21 : 09.03.2009, 21:46:10 »
Знаєте, як то кажуть: "Якщо хочеш, щоб щось було зроблено як слід, то зроби це сам"
Так само і тут. Для чого шукати веломеханіка у Тернополі, якщо є умілі руки і голова.
Тож, люди, ставайте майстрами. Крутіть свої ровери. А потім і іншм шприхалям допомогти можна.
:)
В наступному житті певно буду качкою...