Тема: вело-квест  (Прочитано 14445 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 11.04.2015, 23:30:59 »
в мене десь 45 км

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #31 : 12.04.2015, 09:30:09 »
Вчора Юрка казав ніби ми по кількості точок взяли перше місце. Просто по часу не перші.
 Хм, як на мене то саме по кількості чекпойнтів має бути залік. А час це вже якщо кількість очок рівна. Напевне для різних точок мали давати різну кількість очок, і вже по них рахувати. По часу це не найкращий метод. Бо можна пройти 2-3 точки і зразу їхати на фініш.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 12.04.2015, 09:57:39 »
Ждьомс дати нагородження - а там на місці вже почнем холі вар.
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 12.04.2015, 12:55:02 »
Вперше брав участь у такій забаві, я в захваті.
 Зі мною їздив Льоня з Мишкович. В залік ми не потрапили, хоч і приїхали до монако за 20хв. до кінця нашого часу, блукали по дендропарку. Зібрали 28 точок. Пізніше висавлю трохи фоток.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 12.04.2015, 13:08:12 »
от з фінішем реально провтик. Могли б якось помітніше його позначити. бо в лісі вночі шукати точку це ще та рулетка.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 12.04.2015, 13:31:15 »
В тому був інтерес, щоб знайти

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 12.04.2015, 18:25:32 »
Тоді пошук фініша за таких умов треба було робити самим першим :) , бо це не пам'ятник шукати, пори який кожен день ходиш.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 12.04.2015, 19:33:47 »










Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline avezzano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 12.04.2015, 23:40:57 »
Вчора Юрка казав ніби ми по кількості точок взяли перше місце. Просто по часу не перші.
 Хм, як на мене то саме по кількості чекпойнтів має бути залік. А час це вже якщо кількість очок рівна. Напевне для різних точок мали давати різну кількість очок, і вже по них рахувати. По часу це не найкращий метод. Бо можна пройти 2-3 точки і зразу їхати на фініш.
Ми по кілометражу взяли перше місце, і шо? Який зміст в кількості кп без обмеження в часі. У будь яких перегонах повинно бути як мінімум дві умови (час та дистанція). Без часового ліміту усі команди набрали б однакову кількість балів, але так їздити можна цілу ніч і день. Так що після бою руками не машуть. Вмійте достойно тримати поразку. Христос Воскрес!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 13.04.2015, 00:06:49 »
є ше фотки?
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #40 : 13.04.2015, 09:32:18 »
Без часового ліміту усі команди набрали б однакову кількість балів, але так їздити можна цілу ніч і день. Так що після бою руками не машуть. Вмійте достойно тримати поразку. Христос Воскрес!
А ви вмійте читати  :D Я не опротестовую результати, не на гроші ж змагались. Просто треба чіткіше умови формулювати. Сказано - вкластися в заданий час. Є. Пройти чекпойнти. Є. Час мав бути обмежуючим фактором, але не основним. Ну на перший раз прощаємо, все таки досвіду маловато у вас. А на майбутнє треба чіткіше продумувати організаційні питання. Наприклад чекпойнти дають кількість очок, а час що залишився до ліміту буде множником цих очок. Щоб грали роль і час і чекпойнти. Ну і зазделегіть чітко це все прописувати в правилах  :)
« Останнє редагування: 13.04.2015, 09:50:56 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline avezzano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 13.04.2015, 09:58:54 »
А ви вмійте читати  :D Сказано - вкластися в заданий час. Є. Пройти чекпойнти. Є. Час мав бути обмежуючим фактором, але не основним. Ну на перший раз прощаємо, все таки досвіду маловато у вас. А на майбутнє треба чіткіше продумувати організаційні питання. Наприклад чекпойнти дають кількість очок, а час що залишився до ліміту буде множником цих очок. Щоб грали роль і час і чекпойнти. Ну і зазделегіть чітко це все прописувати в правилах  :)
Читати я вмію чудово. Ні на перший раз ні на другий прощати мене не треба, тому що я не є організатор, а такий самий учасник як і ви. Беру участь у подібних заходах не перший раз, але такої складної схеми яку пропонуєте ви ще не чув. Чим простіші умови тим легше організаторам та учасникам. Ваші пропозиції ви можете написати у ФБ, думаю їх розглянуть. До речі я запрошую вас на МТБ марафон який буде проходити в м. Чортків, де я виступаю в ролі організатора. Детальну інформацію напишу пізніше.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 13.04.2015, 11:00:30 »
Тут якраз не складність, а зрозумілість. Ну бо як вирішувати хто виграв? Людина з 10 чекпойнтами і 50 хв дороги, чи з 15 чекпойнтами і 80 хв дороги. Має бути чітка формула підрахунку очок. Складність математичного обрахунку це діло десяте, ніхто ж не буде це вручну рахувати, всеодно забється в ексель і він порахує по формулі.
 Ми вже таке проходили, був квест по селах. Тоді моя команда взяла наймешний час, але по чекпойтах були далеко не перші, правда й не халявили, просто відкинули найбільший гак. Тоді теж довго ламали списи на тему як мають розприділятися місця. Правда так як теж перегони були суто заради задоволення то спори були миролюбні і більше на теорію майбутніх заїздів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline avezzano

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +2/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 13.04.2015, 14:39:28 »
Якщо обмеження в 90 хв. То однозначно що 15 кп і 80 хв. дороги. Все дуже просто.

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 18.04.2015, 14:28:28 »
Читати я вмію чудово. Ні на перший раз ні на другий прощати мене не треба, тому що я не є організатор, а такий самий учасник як і ви. Беру участь у подібних заходах не перший раз, але такої складної схеми яку пропонуєте ви ще не чув. Чим простіші умови тим легше організаторам та учасникам. Ваші пропозиції ви можете написати у ФБ, думаю їх розглянуть. До речі я запрошую вас на МТБ марафон який буде проходити в м. Чортків, де я виступаю в ролі організатора. Детальну інформацію напишу пізніше.
Напишіть оголошення коли буде марафон