Тема: Львівська Сотка/Двохсотка  (Прочитано 19120 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Lean

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 22.04.2015, 23:44:54 »
я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!!

Дуже класна ідея щодо Тернопільської сотки.
Крути педали - пока не дали...

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 23.04.2015, 05:52:16 »
народ...мені соромно за цей форум....
тут заявляли, що з гумором в Львові все в порядку, то чого не постебтись з них трохи? :)
корона галицька з голови не впаде ж ;)

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 23.04.2015, 09:52:10 »
тут заявляли, що з гумором в Львові все в порядку, то чого не постебтись з них трохи? :)
корона галицька з голови не впаде ж ;)
Звичайно не впаде! :D Бо Док, тобто я, взагалі майже Тернополянин(8 років в славному місці Тернополі відівчився) Як би там не було Собака гавкає, а караван йде. І з Тернополя на Львівську сотку зареєструвались люди і з області...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #48 : 23.04.2015, 11:42:27 »
+ забіжу трошки наперед....я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!! Шоб Ви, любі Шприхалі не сильно ображались і не думали шо я шпійон  :police:, готую її не спільно з Львів'яками (хоча деякі поради мені все ж таки від них пригодяться...не стосовно грошей!)
Так вже ніби була раз. Цифроанрі організовував.
 Сподіваюсь всі зауваження з тої поїздки будуть враховані. Ну бо , якщо память не підводить, то там багато було спорів. Зокрема про вибір маршруту і типу покриття дорожного.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 23.04.2015, 14:25:12 »
народ...мені соромно за цей форум....

а я вот таки шота не зрозумів - ти вапщє кто такой?

платиш штуку євро за рандон у Франції та/або дасишь капусти на візу?
а почитай Майн кампф - там єфрейтор Шикельгрубер описав таких -
аристократія позитивно ставиться до простих роботяг. найбільш їх зневажають ті хто ще вчора був сам такий, а тут висунув голову з гівна на четверть і вже пальці розтопирив
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 23.04.2015, 15:22:27 »
а я вот таки шота не зрозумів - ти вапщє кто такой?

платиш штуку євро за рандон у Франції та/або дасишь капусти на візу?
а почитай Майн кампф - там єфрейтор Шикельгрубер описав таких -
аристократія позитивно ставиться до простих роботяг. найбільш їх зневажають ті хто ще вчора був сам такий, а тут висунув голову з гівна на четверть і вже пальці розтопирив
Вчитись , вчитись і ще раз вчитись...
Так жавєщал, ще один одіозний чолов'яга на прізвище Ульянов. В тому числі  вчитися спілкуванню, а особливо віртуальному. Бо сидячи за екраном монітора, виникає спокуса, образити чи принизити опонента, через відчуття БЕЗКАРНОСІ. Тому будь яка" дікая русская свінья", вибачте, так написано в профілі,відчуває себе ліхім джигітом і відповідно поводиться >:( Такі поведінкові комплекси описані у відповідній літературі і потребують консультації певних фахівців :)

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 23.04.2015, 17:16:02 »
В интернете кто-то не прав !
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 23.04.2015, 21:45:47 »
Так вже ніби була раз. Цифроанрі організовував.
 Сподіваюсь всі зауваження з тої поїздки будуть враховані. Ну бо , якщо память не підводить, то там багато було спорів. Зокрема про вибір маршруту і типу покриття дорожного.
ага...була...але проблемка була в тому шо по перше то таки було перший раз...по друге Анрі по суті сам всьо організовував...а таке дійство організувати...це купа мороки і часу... але будем пробувати...зараз оприділяємся з датою...чи кінець серпня чи початок липня...
про спори...це така штука шо чим більше учасників тим більше спорів...)так шо будем робити як получається  *dontknow* бо якшо тут на рівному місці такі запеклі спори....то шо можна казати більше...
тут заявляли, що з гумором в Львові все в порядку, то чого не постебтись з них трохи? :)
корона галицька з голови не впаде ж ;)
ну...якшо то такий гумор...то вибачайте...тре тоді і мені ошсь міняти в моєму почутті тої штуки яка називається "гумором"..  :lipsrsealed:

а я вот таки шота не зрозумів - ти вапщє кто такой?

платиш штуку євро за рандон у Франції та/або дасишь капусти на візу?
а почитай Майн кампф - там єфрейтор Шикельгрубер описав таких -
аристократія позитивно ставиться до простих роботяг. найбільш їх зневажають ті хто ще вчора був сам такий, а тут висунув голову з гівна на четверть і вже пальці розтопирив

не будем переходити на особистості, і упустим цей незручний момент  :angel:
платиш штуку євро за рандон у Франції та/або дасишь капусти на візу?
а отого вибаште не дорозумів...поясніть
Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 25.04.2015, 13:14:43 »
так, чисто до загального відома любителів шинкувати капусту на рівному місті, з того що сам можу згадати:
1. "100 за 24" - пішки пройти/пробігти 100 км за добу. Стартового внеску взагалі не було, при тому що учасникам розвозили по трасі пляшки з Бонаквою, годували на контрольних пунктах, був супровід ДАІ
2. "Тернопілька озеряна" - забір 10 км навколо ставу. Стартового внеску нема, а призи переможцям/учасникам є
3. аматорська велогонка весною імхо 2012 на 100 км. стартовий внесок імхо 30 грн, пішов весь на бензин машин супроводження, призи переможцям, грамоти/номера учасникам.
4. Велопробіг Великі Бірки. Стартового внеску нема, але є супровід ДАІ, швидкої допомоги, стрічки і стікери учасникам
5. 150 грн за 12 тренувань у тренажерці - тренажери, душ, туалет - це вже чиста комерція
6. тиждень мобільності у Чернівцях - нічний велопроїзд і жіночий велопарад. Супровід ДАІ - якійсь довбень на мерсі намагався проскочити, то ДАІ гнали його кілометр заднім ходом, доки не запхали у провулок. звичайно що ніяких внесків, але учасникам видавали світловідбиваючу стрічку ЛОНГУС
7. похід Золочів-Підгірці-Олесько-Підкамінь-Почаїв-Божа гора-джерело Святої Анни за Кременцем- Тернопіль на 4 дні. витрати менше 100 грн на учасника.

а за участь у львівському півмарафоні заплати 200 грн щоб пробігти 20 км  :o :o :o
« Останнє редагування: 25.04.2015, 13:26:54 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #54 : 25.04.2015, 13:23:57 »
Та хватить вже бугуртіти. Хто хоче той їде, хто не хоче - не їде. Хоче народ платити гроші - його справи, не хоче- теж його  :). Вже всі висказались за і проти такої ціни. хай кожен сам приймає своє рішення. Не будемо піднімати нові потоки флуду.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 25.04.2015, 16:00:51 »
Та хватить вже бугуртіти. Хто хоче той їде, хто не хоче - не їде. Хоче народ платити гроші - його справи, не хоче- теж його  :). Вже всі висказались за і проти такої ціни. хай кожен сам приймає своє рішення. Не будемо піднімати нові потоки флуду.
Підтримую!

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 01.05.2015, 15:06:08 »
Дякую всім хто долучився до обговорення :) Завдяки вам кількість тернополян, що захотіли взяти участь в імпрезі збільшилась!!!

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 02.05.2015, 21:59:00 »
Незважаючи на несприятливі погодні умови на старт Львівської сотки вийшло 197 велосипедистів!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #58 : 03.05.2015, 09:16:54 »
Вийшло то вийшло. ПРИЙШЛО НА ФІНІШ ТО СКІЛЬКИ?  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 03.05.2015, 10:18:44 »
Вийшло то вийшло. ПРИЙШЛО НА ФІНІШ ТО СКІЛЬКИ?  :D

Приїхало  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "