Тема: Львівська Сотка/Двохсотка  (Прочитано 19121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 21.04.2015, 21:49:24 »
Народ, що вас так плющить то? Що ви взїлись то? Про гроші все ж таки дійсно занадто багато виглядає. То й ж велодень проходить суто за підтримки міськради, тобто всі міліції і швидкі йдуть з коштів бюджету міста а не грошей лісапедистів.  Що до витрат на учасників то вони лягали на самих учасників і ТРІШКИ за рахунок внесків, тобто внески бували в розмірі 10-40 гривень(цього вповні хватає на такий сякий перекус та якісь дрібнички типу грамот). А сума в 200 гривень виглядає дещо роздутою. Невже на фініші кожен учасник запрошується в недешевий бар?  :)
« Останнє редагування: 21.04.2015, 21:55:07 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 21.04.2015, 21:52:04 »
Кому не подобаєтсья ?

Проста недолугість в інформуванні про подію.

Технічна,медична підтримка похвально може б і приєднався але як подумаю про ті троянди...  *No*
Можемо троянди замінити гамбургерами :)

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 21.04.2015, 22:21:19 »
А сума в 200 гривень виглядає дещо роздутою. Невже на фініші кожен учасник запрошується в недешевий бар?  :)
30/03/2015-10/04/2015 - 95 грн
11/04/2015-17/04/2015 - 120 грн
18/04/2015-24/04/2015 - 150 грн
25/04/2015-28/04/2015 - 180 грн
Оплата на старті -230 грн
Як бачите кожен бажаючий міг зареєструватися за бютжетні 95грн :)  Чому при реєстрації на місці старту заявлено АЖ 230грн, а щоб відлякати потенційних бажаючих >:( І відбити охоту це робити, бо замість того щоб стартувати орги до обіду будуть реєструвати і реєструвати бажаючих, не кажучи вже про те. що організовуючи старт такої маси людей хотілося знати трохи наперед, що тебе чекає.

Offline AV

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 21.04.2015, 22:34:32 »
Про гроші все ж таки дійсно занадто багато виглядає. То й ж велодень проходить суто за підтримки міськради, тобто всі міліції і швидкі йдуть з коштів бюджету міста а не грошей лісапедистів.  Що до витрат на учасників то вони лягали на самих учасників і ТРІШКИ за рахунок внесків, тобто внески бували в розмірі 10-40 гривень(цього вповні хватає на такий сякий перекус та якісь дрібнички типу грамот). А сума в 200 гривень виглядає дещо роздутою. Невже на фініші кожен учасник запрошується в недешевий бар?  :)

ви відчуваєте різницю між колом швидкої та міліції по місту в 10км і поїздкою по області (а це вже не міська сфера впливу) в 120-130км?
і це робиться не безкоштовно, а входить в стартовий внесок.
ви можете порахувати витрати бензину мінімум на 10 машин на таку дистанцію? вже мовчу про амортизацію.
приблизно уявляєте собі скільки коштують іменні номери і вся інша поліграфія?
харчування учасників?

кожен рік знаходиться якийсь юний бугалтер, який краще за всіх може порахувати бюджет і знає як зробити все за 10грн.
в результаті на фініші підходить і вибачається.

не очікував від цього форуму такого...

і не треба вводити людей в оману.
внесок становив 95 грн.
хто хотів - зареєструвався.
« Останнє редагування: 21.04.2015, 22:38:04 від AV »

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 21.04.2015, 22:44:31 »
спонсор "Світоч" конфетами допоможе ? 
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 21.04.2015, 23:14:43 »
спонсор "Світоч" конфетами допоможе ?
Аде ви бачили що спонсор Світоч?

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 21.04.2015, 23:21:19 »
значить не поможе ?
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Sko4

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 22.04.2015, 03:29:47 »
Кому не подобаєтсья ?
Проста недолугість в інформуванні про подію.
Технічна,медична підтримка похвально може б і приєднався але як подумаю про ті троянди...  *No*

Яка недолугість? Ви ознайомились з матеріалами за посиланнями з першого поста? Читали відгуки про минулі роки? Брали участь у аналогічних заходах? Чи весь досвід це купа "Поїздок селами на північ"?

спонсор "Світоч" конфетами допоможе ?
Минулого року були вафельки, вода, Red Bull на КП і хот-дог на фініші. Позаминулого ще ліпше - вафельки, вода, карамель в тюбику і піца на фініші.
[spoiler=Окрім того чудові номерки][/spoiler].
Минулоріч їхав 3 год під дощем і він не розкис. Медалька і магнітик. Далі вже згадана мотодопомога, перекриті перехрестя і швидка.

Та й загалом все це таке, основною є атмосфера свята, яке вдається створювати Lviv Bicycle Club.

Cюди приїжджають з Києва, Одеси, Івано-Франківська, ще купи різних міст, а цьогоріч і з Польщі зареєструвались :)

« Останнє редагування: 22.04.2015, 03:35:03 від Sko4 »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 22.04.2015, 08:24:02 »
і не треба вводити людей в оману.
внесок становив 95 грн.
хто хотів - зареєструвався.
Ну та просто здивувала така сумма. І все таки - чому зростання ціни від часу реєстрації? Яка все ж тоді "собівартість" одного учасника? Ну бо ціна зростає не на 10-20% а більше чим в два рази. ОЦе й здивувало народ.
 Мені особисто то якось мало зачіпає - у мене позиція як у Switcha "не хочет - то не їдеш". Просто здивував саме такий підхід з наростанням ціни.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 22.04.2015, 08:30:14 »
ви можете порахувати витрати бензину мінімум на 10 машин на таку дистанцію? вже мовчу про амортизацію.
А біс зна. У нас якось з тим простіше - наймаємо 1-2 буса для страховки за рахунок спонсорів чи мінімальні внески. Отак їздили в Зарваницю(120 км). Я не був організатором, тому не в курсі внутрішньої кухні, але на диво не було великих стартових внесків.
приблизно уявляєте собі скільки коштують іменні номери і вся інша поліграфія?
харчування учасників?
Хм, іменні номери то як? Автомобільні номери для велосипедів виготовляєте? А навіщо? Для сувенірки?  :) Як згадка це класно. Але робити це ОБОВЯЗКОВИМ внеском? Може хтось, так як я, жлобиться на лишні витрати  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 22.04.2015, 08:33:47 »
Ну та просто здивувала така сумма. І все таки - чому зростання ціни від часу реєстрації? Яка все ж тоді "собівартість" одного учасника? Ну бо ціна зростає не на 10-20% а більше чим в два рази. ОЦе й здивувало народ.
 Мені особисто то якось мало зачіпає - у мене позиція як у Switcha "не хочет - то не їдеш". Просто здивував саме такий підхід з наростанням ціни.
Я вже відповідав вище, але поясню ще раз. Збільшення суми реєстраційного внеску не самоціль. Це спонукає до більш ранньої реєстрації більшості учасників, що дає змогу організаторам краще підготуватися, знаючи приблизну кількість учасників. Бо наприклад, поліграфія, сувеніри, замовлення харчування не робляться за один день чи навіть тиждень.Все це  допомагає краще підготувати і провести таку імпрезу. :)

Offline Dok62

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 22.04.2015, 08:36:56 »
А біс зна. У нас якось з тим простіше - наймаємо 1-2 буса для страховки за рахунок спонсорів чи мінімальні внески. Отак їздили в Зарваницю(120 км). Я не був організатором, тому не в курсі внутрішньої кухні, але на диво не було великих стартових внесків. Хм, іменні номери то як? Автомобільні номери для велосипедів виготовляєте? А навіщо? Для сувенірки?  :) Як згадка це класно. Але робити це ОБОВЯЗКОВИМ внеском? Може хтось, так як я, жлобиться на лишні витрати  :D
Знаєте хочеться зробити щось справді красиве і маштабне, як у Європі. Там такі заходи проходять щовихідних і збирають сотні любителів.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 22.04.2015, 09:34:47 »
А що буде з коштами, які залишаться вільні? :)

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 22.04.2015, 10:20:44 »
Яка недолугість? Ви ознайомились з матеріалами за посиланнями з першого поста? Читали відгуки про минулі роки? Брали участь у аналогічних заходах? Чи весь досвід це купа "Поїздок селами на північ"?

Якщо вже ми переходимо на особистості.
Дай відповідь: скільки треба мати досвіду щоб отримати адекватну відповідь на що ідуть гроші ?
Мені щоб отримати задоволення від велосипедизму непотрібно ще 200 чоловік, навколо мене і піца після 100 км. маршруту а тобі ?   

Недолугість якраз втому що по посиланню довідкова проходиш і там інформація яка "впарює"(обов'язково сплатити, з усім погодитись і т.п.) лише обов'язки учасника а не організаторів.
Недолугість в тому, що приходиться читати весь форум щоб зрозуміти за, що людина платить гроші - логічно напрошується висновок - Нащо тоді та довідка ? 

Якби відповідь яку дав ДОК62 про кошти на, що розподіляються була б в довідковій то ЖАРТ про троянди я думаю не прозвучав би. Наголошую троянди це був жарт але сьогодні в Львові із почуттям гумор бачу скрутно.

Учіться приймати конструктивну критику, без образ. На мою думку вона лише покращує організацію.
Успішного вам марафону та сприятливої погоди. 

Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 22.04.2015, 11:20:22 »
з власного досвіду чисто для порівняння - повноцінне харчуваня в вело- або піший подорожі виходить 30-50 грн в день на особу
коли я їздив по Австрії, Німечині, Франції мені вистачало 3 євро на добу, тоді 1євро=10 грн

Знаєте хочеться зробити щось справді красиве і маштабне, як у Європі. Там такі заходи проходять щовихідних і збирають сотні любителів.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити