Тема: Магазин вживаних велосипедів з Європи на Дружбі  (Прочитано 11708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 01.04.2015, 14:41:37 »
Хто вкурсі за даний магазин .який там асортимент та ціни .

Магазин знаходиться навпроти Маяка як їхати до фінансового зправоїсторони де велика стоянка

« Останнє редагування: 01.04.2015, 14:57:14 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 01.04.2015, 16:28:18 »
Це дочірнє підприємство РБ, так що низьких цін не чекай.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.04.2015, 16:42:16 »
якраз сьогодні заходив, все як і очікував, хлам для людей, які думають, що велосипед з Європи це супер пупер велосипед. :D

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.04.2015, 16:57:56 »
якраз сьогодні заходив, все як і очікував, хлам для людей, які думають, що велосипед з Європи це супер пупер велосипед. :D

а ціни ??? від і до ??
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.04.2015, 17:07:13 »
Це дочірнє підприємство РБ, так що низьких цін не чекай.
На жаль ти не правий. Це дочірнє підприємство Спорт+. "Роверики" там від 1800 грн, є два електро по 9500. Сам я їх не бачив, але напарник казав, шо нічого нормального не знайшов.
Погода не перешкода

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.04.2015, 17:55:50 »
а ціни ??? від і до ??

Приблизно від 4К за ашани до 8к за зїжджені велосипеди. Ставлять дешеві базарні запчастини. Є декілька ЕЛ байків.

Offline jfkone

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • шось ломає)))
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01.04.2015, 20:09:12 »
якраз сьогодні заходив, все як і очікував, хлам для людей, які думають, що велосипед з Європи це супер пупер велосипед. :D

ще одна спроба довести до людей шо нормального і дешевого не буває (до тих, до кого можливо)

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 01.04.2015, 20:35:52 »

ще одна спроба довести до людей шо нормального і дешевого не буває (до тих, до кого можливо)

для багатьох ровер лишився ровером. А якщо він привезений з Європи  це знак  кращого та якісного. Всього то
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline jfkone

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • шось ломає)))
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 01.04.2015, 21:03:30 »
для багатьох ровер лишився ровером. А якщо він привезений з Європи  це знак  кращого та якісного. Всього то
не зовсім згоден. дехто наслухався казочок шо от купили в Європі "крутий" ровер за "ніц", та й хочуть таке ж... а дехто при погляді на ровер за ціною більше 10к каже шо краще купити машину (варіанти: а він шо, сам їде? як жигулі... і т.д). і всі вище вказані коли отримують ровер (з попереднього досвіду: смартфон, планшет, ПК), будуть їздити на ньому поки він не стане... ніхто не париться правильним користуванням

Offline jfkone

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • шось ломає)))
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 01.04.2015, 21:07:04 »
а з іншого боку, подивіться в ріа, оголошення про роботу. зп там рідко перевалює за 2500 грн. відповідно більшість людей не може собі дозволити будь-шо (нове) за теперішніми цінами

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 01.04.2015, 21:27:21 »
а з іншого боку, подивіться в ріа, оголошення про роботу. зп там рідко перевалює за 2500 грн. відповідно більшість людей не може собі дозволити будь-шо (нове) за теперішніми цінами

при таких зарплатах ашан за 4 тис грн це знущання ..Жалко навіть тих людей які прагнуть купити велосипеда і непетрають у ньому .

Співідношення цін та зарплат мені  підказує думати шо робиться якийсь експеримент над простими людьми,як вижити та жити
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline jfkone

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • шось ломає)))
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 01.04.2015, 21:30:30 »
при таких зарплатах ашан за 4 тис грн це знущання ..Жалко навіть тих людей які прагнуть купити велосипеда і непетрають у ньому .

Співідношення цін та зарплат мені  підказує думати шо робиться якийсь експеримент над простими людьми,як вижити та жити
а от тут згоден повністю)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 02.04.2015, 09:26:29 »
тут що всі народились після 90 року чи що? можна подумати що "чудові" 90-ті вже всі забули і розніжились. Експерименти.... Ніхріна, це якраз таки жорстока реальність, а не експеримент. Причом в рази гірша ніж в 90-ті, бо тоді ми імпортом розбалувані не були, то й не сильно стогнали. :)

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 02.04.2015, 12:22:46 »
тут що всі народились після 90 року чи що? можна подумати що "чудові" 90-ті вже всі забули і розніжились. Експерименти.... Ніхріна, це якраз таки жорстока реальність, а не експеримент. Причом в рази гірша ніж в 90-ті, бо тоді ми імпортом розбалувані не були, то й не сильно стогнали. :)

Тоді і дешевого Китаю не було. І секондів не було. І інтернету не було. І взагалі нічого не було ;) Так що зараз ситуація ніяк не в рази гірша. Але то всьо офтоп ;)
Крупний рогатий Scott

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #14 : 08.04.2015, 15:30:28 »
Велосипеди - то тепер розкіш :)
Колись усім співробітникам хвалився, що їжджу на роботу ровером і економлю на транпорті. Тепер можу казати те саме, але звучить воно зовсім інакше.
Особливо для тих, хто ще не має велосипеда.

Теперішня криза таки добряче вдарила саме по нашому споживацтву. Хоча частині людей і на необхідні речі вже не вистачає.
Зараз можна проводити експерименти на тему: а без чого я можу обійтися.

Без ровера мені наприклад важко обійтися. Ось зараз вивчаю ціни на покришки і вони дуже тішать. Але одну, хоча б на заднє колесо, треба таки купити.
В наступному житті певно буду качкою...