Тема: v-brake - картрижні колодки і вапщє за гальма  (Прочитано 5250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 16.08.2017, 00:25:02 »
йа тут був сі намилив троха до бундеса, отже замість того шоб собі спати як порядна людина в такий час чухаю себе в сраку з метою інтесифікації розумової діяльності і вже додумався до того, шо таки треба шота собі думати (((

отже ділюся своїми чисто суб"єктивними спостереженнями:
дискові гальма мені сі не подобають. йа їх мав і юзав - механічні і гідравлічні і навіть на поточний момент маю гібид з диковою гідравликою
недоліки
- дорогі
- важкі
- складні в обслуговуванні, особливо гідравлика
- риплять. мої не риплять, але мусив з ними бавитися
- різко гальмують. мої вібряки гальмують імхо не гірше, але ними я можу краще керувати
до переваг дискарів відносять шо вони не протирають обода, але при моїй вазі <60 кг обод протерся лише раз і юзав я його перед тим років 5 і це було переднє колесо, а йа переднім гальмом більше користуюся
оскільки я не екстремал, а стара хвора людина мені для моїх подорожей ободних гальм стає
вібрякі юзав досить різні - ALHONGA, ARTEK, TECTRO, SHIMANO рівня ACERA і купу базарних - різниці взагалі не відчув, але просто їздити по дорозі мені з ними краще, ніж с дисковими
на поточий час стоять базар нонейм і тектро - тримають як стоп-кран
може хто юзав картриджні колодки - чи є різниця?
чи варто їх ставити?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.08.2017, 14:27:44 »
Підтримує все вище сказане. Маю всі види гальм. Мій вибір - картрижні ві.
Виділю тільки одну перевагу дискових (при любительському використанні) - при попаданні у болото не гальмується (аж до блокування) колесо.
Різниці у ефективності гальмування дешевих та дорогих колодок немає. Просто дешеві більше зношують обід. Дорожчі (втч картриджні) більше зношують себе (треба частіше міняти), але колесо прослужить довше.
Картриджні колодки зручні у заміні: не потрібно перенастраювати ітд. Це особливо важливо у подорожі: займають менше місця, швидко замінюються, менше зношуть обід (ймовірність поломки колеса в далині від дому мала).

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 16.08.2017, 18:27:29 »
Якщо
на поточий час стоять базар нонейм і тектро - тримають як стоп-кран
то нащо заморочуватись
Погода не перешкода

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.08.2017, 19:12:54 »
якщо я зрозумів правильно - для дорогих ободів тре дорогі колодки, для дешевих - дешеві
обода маю самі прості одинарні - на мою вагу навіть на наш асфальт вистачає, а скакати не збираюся
до того ж одинарні обода легкі і дешеві
юзаю колодки Alhonga досить простеньки, але мені нормально
може зимою по знижках кращі обода прикуплю
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16.08.2017, 19:23:20 »
Колись теж цікавився картриджними, но шось вони мені здались ніфіга не вигідними. ну хіба то, що вкладиші поміняти можна без перенастройки гальм. Але то для тебе не проблема :)
Я перейшов на дискові, бо при моїй їзді лісовими ярами я за 2 роки обід протер вже практично до маркера і за той час поміняв комплекта 4 колодок, мені то набридло і я поставив диск. Ну і плюс іноді мене тянуло катнутись по першому сніжку - то там ободові не гальмують взагалі від слова "зовсім" :)

колодки брав до речі різні, і порівняно дорогі в інтернет магазині і дешеві в спорт +, ну правда зовсім базарних не мав. стирались всі. такого, щоб обод зношувався а колодка трималась - не було ні разу.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.08.2017, 19:26:46 »
на картриджні так і не перейшов, бо комплект картриджів виходив дорожче за комплект середніх по ціні колодок. ну так було коли я тим цікавився. може зараз китайці налагодили постачання картриджів, як колодок під дискові, і тепер ситуація інша :)

По ходу зараз нічого не змінилось - от гляну в одному магазині - колодки (не картриджні) келліс 130 грн, вставки для картриджів, ті ж келліс - 120 грн :)
« Останнє редагування: 16.08.2017, 19:33:51 від switch »