Тема: Обережно на дорогах  (Прочитано 2158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 06.03.2015, 09:17:46 »
Сьогодні в кількох сантиметрах від мене прогналася на високій швидкості машина, я аж завмер..., довелося доганяти її))) таки світлофори друзів велосипедистів, там і наздогнав)) попросив "ввічливо" з"їхати на обочину, там і відбулася однохвилинна запальна дискусія. Що приємно мене здивувало, це те, що в кінці дискусії водій (десь мого віку) сказав "ну вибачай" )))
життя - це рух
рух - це життя

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 06.03.2015, 09:43:17 »
Якби таки задів то було б вже пізно вибачатися  :(
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.03.2015, 11:17:40 »
А це вже хто так? хтось з наших?
http://www.0352.ua/news/770810

У Тернополі велосипедист в’їхав в двері автомобіля
11:0018.03.2015
У Тернополі велосипедист в’їхав в двері автомобіля (фото)
Із забоєм лівого стегна та переломом кістки потрапив до міської лікарні швидкої допомоги мешканець Тернополя, 1990 року народження.

Сімнадцятого березня о 16.50 у міськвідділ міліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. При виїзді на місце події слідчо-оперативної групи стало відомо, що потерпілий їхав на велосипеді марки “Трек” вулицею Живова.

В цей момент водій автомобіля “Сітроен Берлінго”, мешканець Зборівського району, відкривав двері зі сторони водія і в них в’їхав велосипедист. Внаслідок удару, чоловік впав та отримав травми.

Автомобіль помістили на арештмайданчик. Триває слідство. Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частиною 1 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху.