Тема: Розбір/збір манеток Шимано  (Прочитано 3231 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 28.02.2015, 21:27:25 »
Сьогодні перебирав манетки шімано. І щось ніде не міг знайти інструкцію по їх збиранню. Бо розібрав до гвинтика, а як назад зібрати не знав. Правда швидко розібрався. Тому залишу тут фотки нутрощів манеток на різних етапах розборки. Авось комусь пригодиться
Знята тільки нижня кришечка


Знятий зажим

Знято нижній ричаг

Знято обидва ричаги


Сама поворотний механізм. Вид зі сторони верхньої кришки
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.02.2015, 21:46:11 »
не зовсім по темі - але раз в мене розлетілась кнопка-регулятор для електроінстументу. була під боком ще одна - рішив розібрати її, глянути принцип. В результаті друга кнопка теж розлетілась на складові :) там пружина вистрелює і розносить все, як тільки знімаєш кожух. Блін, я певне години 2 сидів і тасував ті детальки, розмірои в пару міліметрів, щоб врубитись, як воно було складено :) оце ребус був.

Так от то я до того, що блін в неті ніфіга не знашов про їхню будову і як їх скласти.
так що інструкція по манетці може бути дуже  доречна комусь (в аналогічній ситуації):)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 01.03.2015, 08:45:02 »
Ну у мене була ситуація теж що розбирав праву, а ліву не чіпав. Але коли поняв що праву не зберу то розібрав і ліву щоб подивитися послідовність. Ну зате тепер маю дві змазані манетки  :D . Від 13/14 години збирав до 19. Воно напевне мені й снитися буде. Поки поставав останню кольцеву пружину то напевне досконально вивчив ті два ричаги. Та пружина підпружинює нижній ричаг щоб він не теліпався і повертався в своє положення. І її дуже важко пальцями зачіпити бо велике навантаження і нижній (при зборці він верхній) ричаг має зацеп до зубців і просто так його не поставиш, треба той зацеп притримувати щоб він не впирався в корпус манетки. Ще й пружину треба розміщати між зацепом і корпусом ричага. В общім квест ще той :) . Зате тепер нормально вивчив будову.
 Ех, треба було взяти нормального фотоапарата і пофоткати кожну деталь з поясненнями що вона робить. Щоб народ мав уявлення про принцип дії і в майбутніх переборках знав куди дивитися при неробочості. Ну нічого, буду перебирати ще якусь манетку то пофоткаю обовязково.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.03.2015, 16:45:49 »
Я от планую перебрати свої тормоза (гідравліка) бо закисають поршня. Думаю чи варто туди лізти? *dontknow*

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 01.03.2015, 23:40:42 »
Якщо руки не з жопи то варто. Славко Сайрекс то розбирав свої Авіди Коди. Вроді назад зібрав. думаю ти шімани теж збереш. Просто знимкуй кожен етап розборки.
Якшо суто поршня то просто зніми колоки і понажимай ручку. поршень сам вилізе і випаде. Знаю бо я так попав раз в гідропарку. Так і котився додому з вставленим назад нашвидкоруч поршнем  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 02.03.2015, 10:26:06 »
В мене хаєс 3, можна прокачувати автомобільним дотом 4?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 02.03.2015, 10:41:00 »
А біс зна. Читай що на кришці пише. Якщо ДОТ то так, можна. Якщо ж "мінерал оіл" (хоча це тільки в магур і шімано зустрічав) то йди купуй мінеральне масло для тормозів. Але уточняй добре у продавців. А то один хлопчина (на скоті з торою) попросив мінеральну тормозуху. йому й продали мінеральний ДОТ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 04.03.2015, 13:08:01 »
Еразель, навіщо ти деорки розбирав? Вони ж не брудняться всередині

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 04.03.2015, 20:07:37 »
Ти фото бачив? ОЦе був ЗАКРИТИЙ. Другий тормоз був взагалі без нижньої кришки. Так що там був пил змішаний з маслом.
 так що на рахунок не брудняться я б поспорив. Сам бачиш стан на фото(він був з кришечкою, тобто в звичайній комплектації). Інше діло що невідомо за скільки часу він таким став.
 Та й розбирав я ту ліву манетку щоб знати як зібрати праву(брудну).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.