Тема: Ще один маленький плюс пересідати з маршруток на велосипеди  (Прочитано 12144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 19.02.2015, 10:59:42 »
Читаю статтю, що з 01.03.2015 в тернопільських маршрутках подорожчає проїзд до 3 грн... ніби нічого доброго в цьому звісно немає, але потрібно у всьому шукати позитив... сподіваюся, що кожне підвищення вартості маршруток +0,5 грн. пропорійно буде збільшувати кількість велосипедистів в нашому місті на +0,5% і температура щодня також зростатиме по +0,5 гр. :)
« Останнє редагування: 19.02.2015, 11:14:44 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 19.02.2015, 17:09:05 »
і температура щодня також зростатиме по +0,5 гр. :)
файно. до початку сезону доживуть не всі :)))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 19.02.2015, 17:54:11 »
Та чого, 50-60 градусів ще якось витримаємо. та й сезон почнеться коли на дворі стане +15. Так що до початку сезону точно всі доживуть. От скільки днів народ протримається потім оце вже питання.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.02.2015, 20:35:54 »
Це нереально що багато людей пересяде на велосипеди.

По перше  інфраструктура Нуль з великої букви для пересічного велолюбителя

Культура поваги водіїв теж саме.

Місто не обладнане парковками .

Дороги ніякі велосипед це небезпечно у Тернополі та  недешево у плані крадіжок.

із курсом долара ціни на велосипеди дуже кусаються у Тернополі в тому числі і на  беу.

Одним словом бути  велолюбителем ,а тим більше  співставляти міський транспорт та велосипед як альтернативу дуже і дуже героїчний вчинок.

Місто де  перед виборами піараться на велодоріжках та розвитку велоінфраструктури приречене іздити у смердячих маршрутках та платити стільки скільки вигідно місцевій владі та її Компанії

Тому висновок. Велорух занепадає як і все у державі. Справжні велолюбителі як і до цього будуть тим стержнем на котрих все буде триматися.

Велосипед потрібно відчувати серцем , а не дивитися на нього,  як  на альтернативу пересування . Іншого в даний час нажаль недано
« Останнє редагування: 19.02.2015, 20:44:30 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 19.02.2015, 21:05:19 »
Враховуючи ціни на бензин велосипед окуповується за 2 місяці їзди на роботу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.02.2015, 21:15:18 »
Враховуючи ціни на бензин велосипед окуповується за 2 місяці їзди на роботу.

але ж ти на роботу не їздиш велосипедом...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 19.02.2015, 21:32:09 »
Зимою ні, а от весною-осінню якраз їзджу. ну коли пішки не ходжу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.02.2015, 22:20:14 »
3 грн за маршрутку халява, ціни на веліки виросли в 3 рази, а маршрутка на 50 коп. подорожчає. Якщо їздити на веліку то тільки заради кайфу,який приносить покатуха, зекономити можна ефективніше на печеньках :).

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 19.02.2015, 22:25:06 »
я 2 тижні робив в 2 зміну на роботі, коли колеги побачили що я їжджу великом по ночах, то ніяк не могли зрозуміти мого захоплення, хоч в ночі їхати - самий кайф  >:D

Offline Sany

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 19.02.2015, 23:57:16 »
Я наприклад давно хотів купити велосипед як альтернативу машині. Колись постійно їздив на велосипеді, поки не пересів на 4-х колісний транспорт.. Потім велосипед продав, бо не використовував... Тепер знову купив.
Для мене їзда на велосипеді це здоров"я. Ну дуже я розлінився з машиною...
- Я чо раніше злий був... Бо в мене велосипеда не було

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.02.2015, 10:08:59 »
Мене завжди пре залежність водіїв від машини :)
Так послухати їх - машина це свобода, це можливості і т.д. і т.п. (ну коротше любий водій  - то збірник рекламних кліше).
А поговориш по суті, де мол бували, що бачили: туди не їздив - бо дорого, туди не ходив, бо нема де машину лишити. На пікніки виїжають стабільно в смітярки, бо пройти 500 метрів пішки - і чиста галявина, але ж то машиною не доїдеш :)
Коротше водії - то нещасні люди.
А ще забавніше, коли вони починають мені писати, що я їм заздрю, бо в мене машини нема :)))

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 20.02.2015, 10:35:29 »
Мене завжди пре залежність водіїв від машини :)
Так послухати їх - машина це свобода, це можливості і т.д. і т.п. (ну коротше любий водій  - то збірник рекламних кліше).
А поговориш по суті, де мол бували, що бачили: туди не їздив - бо дорого, туди не ходив, бо нема де машину лишити. На пікніки виїжають стабільно в смітярки, бо пройти 500 метрів пішки - і чиста галявина, але ж то машиною не доїдеш :)
Коротше водії - то нещасні люди.
А ще забавніше, коли вони починають мені писати, що я їм заздрю, бо в мене машини нема :)))

чиста правда!
від себе додам, шо купуючи авто людина скорочує собі дорогу насамперед на цвинтар - років на 10 )))))))))))))
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline andruhamel

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 36
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 20.02.2015, 13:22:30 »
З таким курсом долара не думаю, що появиться багато нових велосипедистів. Хіба старі вєліки з підвалів повитягують...
andruhamel

Offline Sany

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 20.02.2015, 13:47:02 »
А поговориш по суті, де мол бували, що бачили: туди не їздив - бо дорого, туди не ходив, бо нема де машину лишити.

Я був в Польщі, Румунії, Болгарії, Греції на машині.
Україну теж трошки об"їздили з друзями на машині. Все відносно і по розповідях 2х-3х чоловік не треба судити про всіх.













Хоча погоджуюсь... Зараз їздити на машині реально дорого.
- Я чо раніше злий був... Бо в мене велосипеда не було

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 21.02.2015, 14:33:02 »
Не бачу сенсу влазити в суперечку, можливо так - ти вийняток, який тим не менше підтвержує правило.
Суть не в тому, скільки країн проїхав водій і що він бачив з вікна свого авто, суть в тому, що заглядати на гору з-під козирка авто це одне, а зовсім інше - це вийти на полонину безпосередньо під її вершиною і побачити всю її велич прямо перед собою.
Я багато перетинаюсь з водіями, я не перебільшу, якщо скажу, що максимум тотальної для більшості з них - то приїхати на якесь доступне озеро, чи галявину, і попікнічити в місці, де до них сидіти тисячі інших і за спиною гора сміття.
Я от знаю чувака, з яким я їздив по закарпаттю протягом двох років мабуть щомісяця: як думаєш, скільки замків він бачив на закарпатті? :) один. на який його витяг таки я - Невицький. І потім він ще довго хвалився фотографіями звідти :)
А ще один мій зняйомий затятий тусонщик. Найяскравіший його спогад - це поїздка клубу на Драгобрат. Але уви до Драги вони не доїхали - двіжок не потянув таку "дорогу". Тому пікнічили вони на галявині з крокусами, но ні Стога, ні Жандармів, ні Близниць - логічно не побачили.
Ну тобто якщо ти хочеш отримати справжнє, не синтетичне, не перетравлене до тебе кимось - то доведеться зїжати з асфальту і йти пішки.
Я не проти машин, машина це справді додадкові можливості, але тільки для тих, хто не впав в залежність від неї :)
Якось так.