Тема: Хто може виготовити печатку-пломбіратор (фрезерувальник/гравирувальник)?  (Прочитано 2642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 11.02.2015, 11:59:01 »
Використовується для пломбування приміщень, ставиться на пластилін, яким заліплюють контрольну нитку.
Затушоване місце - назва підприємства (не хочу викладати в вільний доступ, ну це і не таємний режимний обєкт, не переживайте  ). Якщо хтось робитиме - думаю зможу дати оригінал, можна буде скопіювати все, тільки поміняти номер, щоб не виникало путанини.

Розміри: діаметр 20 мм, висота-15 мм. матеріал - алюмінієвий сплав, хоча то не критично.
Це по суті пережиток совкових часів, но змушені викоритовувати. Половина вже погубилась, а замовлення нових волиниться вже більше року, то рішив пошукати і замовити сам.

ця тема є ще на форум.те.юа
« Останнє редагування: 11.02.2015, 13:25:02 від switch »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 11.02.2015, 12:52:24 »
На правах офтопу.
 Може зроби відбиток з епоксимолу і по ньому вилий з пластика якогось чи ще з чогось застигаючого. Навіть того самого епоксимолу ще раз(буде у тебе дві форми - сама матриця для виготовлення і вже печатка :)).
 Просто фрезерувальника по таких тонких роботах напевне важкувато буде найти. Вже простіше 3Д друк замовити  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.02.2015, 13:00:13 »
та там які тонкі роботи... воно просте як двері. це ж не медаль на ювілей 50 років, які в нас прийнято дарувтаи - от там так, робота клопітка. А це простеньке...
Про епоксидку я думав, не знаю наскільки воно реально на практиці буде, бо іноді не мале зусилля прикладаєш до тої печатки, щоб лишити відбиток на задубілому на холоді пластиліні. Це раз. Ну а два - на мені висить чужа загублена, думаю щоб повернути - треба б віддати таку як взяв :)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.02.2015, 13:01:01 »
До речі не правильно вказав - то більше мабуть для гравіровщика робота.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 11.02.2015, 14:03:34 »
Може я краще тобі дам гравер і сиди вирізай собі  :D
 На рахунок епоксимолу(чи як там його правильно). Не переживай, я з нього робив ключі для велосипеда(треба було специфічний ключ для каретки), а ти за міцність якоїсь печатки переживаєш :). На крайняк можна нанести епоксимол на металічну пластинку(основу печатки). Ну це так, як запасний варіант якщо з фрезерувальником/гравірувальником нічого не вийде.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.02.2015, 14:51:13 »
Епоксимол і епоксидна смола - то різні речі?
з відливом з епоксидки є ще одна проблема - мені треба номерів кілька :) а вийдуть всі з одним номерром. ну в принципі то не проблема, но чуть не правильно.
Наразі маю пропозицію виготовлення на станку ЧПУ. Може й замовлю. Заодно попрошу зірочки на тризубці поміняти :)))
на рахунок гравера - ну як я знаю, то ці печатки робились на станку з спеціальним приводом, де ти ведеш маркер по збільшеному зображенню а різець ріже на маленькому оригіналі. На такому станку різати таку просту картинку, ІМХО, дитячі забавки. А так чисто від руки - ну можна звичайно, але требу руку набиту добре :) Плюс все рівно ще токарні роботи потрібні, щоб виточити власне основу з ручкою.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 12.02.2015, 01:56:17 »
http://youtu.be/ifHMlPq3h0w
ось на такому зараз працюю, але ще толком не розібрався