Тема: RockShox Recon Silver TK потрібна порада  (Прочитано 2476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 29.01.2015, 17:41:25 »
Привіт люди. Ніколи б не подумав, що зі мною може таке трапитись. На лівій нозі вилки появилась подряпина... яка вкрилась ржавчиною. Їздив, горя не знав, але останній раз, я не помив ровер від бруду. Сьогодні детально оглянув велосипед, і помітив ось таку штуку:
[spoiler]

[/spoiler]
Їздити страшно, боюсь вбити верхні і нижні башинги + сальник.
Що б ви мені порадили, катати так? Чи може продати вилку, поки не пізно? Якщо продавати, то в яку ціну ви би її оцінили(на штанах декілька подряпин на фарбі, середина досить часто перебиралась, чистилась, залите нове масло, все по мануалу)?
« Останнє редагування: 29.01.2015, 17:48:31 від mix_g »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 29.01.2015, 20:35:49 »
Ну, з тобою нічого не сталось, і  добре, просто ти забував хоча б раз на тиждень дивитись за чистотою ніг  і пильників, останні з`їли щось тверденьке - результат на лице, вірніше на нозі.
 Розбирай вилку, воно там ще сидить.   
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29.01.2015, 21:54:45 »
завтра переберу вилку, напевно буду її продавати, цікаво за скільки її можна би було продати?

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 30.01.2015, 08:33:38 »
Нашо продавати? Вона що, перестала працювати? Ціну за ту царапину тобі зібють добре, бо зараз і ідеальні вилки не сильно продаються з теперішніми цінами. Продаш за пів ціни тої, яку собі взамін купиш. Я би катав на ній далі, просто доглядати тепер за нею скурпульозніше, чистити і збризкувати силіконовим спреєм. Ну і побачиш, як вона себе вести буде.
Зрештою - може де просто ноги (ногу) собі купиш нові - рокшокси вони ж уніфіковані всі, там багато що переставляти можна.
Хіба хочеш собі щось краще замість неї.
Це "воздушка"?

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 30.01.2015, 09:03:02 »
Вилка повітряна, соло ейр. Нарікань на її роботу нема. Просто боюсь щоб з часом не вбити башинги, бо під час їзди в ту подряпину може попадати пилюка.
Доглядаю за вилкою майже як за своєю жінкою)) Після кожної катки обовязково чистив ноги і бризкав спреєм.
« Останнє редагування: 30.01.2015, 09:08:02 від mix_g »