Тема: Зимові забави  (Прочитано 5080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 10.01.2015, 20:53:55 »
мужики, а які у вас "зимові" інтереси, крім вела?
так просто цікаво стало, хто ще чим дихає. вчора в Буковелі відкатав на сноуборді - по снігу таки прикольніше за вел... але, блін, дорого :)
думав піти з дошкою десь в ліс, "побеккантрити" злегка - а тут відлига, зараза... :(
і знову остався тільки вел.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 10.01.2015, 20:56:17 »
Блін, ну що за запитання?  :)  Ти всерйоз думаєш що тут хтось сноукайтінгом займається  :). Та ясен фраг що стандартний набір: коньки, лижі, сноуборди.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.01.2015, 21:06:20 »
кстаті про кайтинг - а продавався колись на форум-те-юа кайт, і хтось його купив (хоча могли і не з тернополя купити). недорого продали, я би взяв, але для мене трохи замалий. цікаво було б спробувати, ще й такий "полігон" в центрі міста маєм :)
хоча то трохи дороговате задоволення.
але, блін, у нас в країні мати хоббі взагалі дорого :) навіть той же вел.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.01.2015, 21:30:09 »
мужики, а які у вас "зимові" інтереси, крім вела?
так просто цікаво стало, хто ще чим дихає. вчора в Буковелі відкатав на сноуборді - по снігу таки прикольніше за вел... але, блін, дорого :)

я як раз шукаю з ким в Буковель поїхати
там вдвох елементарно можна зекономити - купити зранку абонемент із знижкою, пів-дня один катається, потім пів-дня інший
денний абонемен т діє з 7:30 до 19:30, тобто виходить по 6 годин на рило - мені вистачає навозитися до повної усрачки
так шо май на увазі

на Ізраєля не дивися - той мені третій рік тирчить бутилку воткі
« Останнє редагування: 10.01.2015, 21:41:39 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 11.01.2015, 00:15:35 »
я як раз шукаю з ким в Буковель поїхати
там вдвох елементарно можна зекономити - купити зранку абонемент із знижкою, пів-дня один катається, потім пів-дня інший
денний абонемен т діє з 7:30 до 19:30

Цікаво: а чим по пів дня займатись? Одному і іншому потім пів дня :nono:

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.01.2015, 00:40:37 »
Цікаво: а чим по пів дня займатись? Одному і іншому потім пів дня :nono:

чиста для тэх, кто бэз панятыя - якщо ти покатаєшся на лижах 12 годин за день - потім будеш тиждень лежати

а у вільний час можеш на фото Стечкіна дивитись дивитися або когось стєчкінити - тут вже від тебе самого залежить...


« Останнє редагування: 11.01.2015, 10:33:00 від Erazel I-st »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline myr4inkofff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Ride your life
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.01.2015, 02:46:23 »
чиста для тэх, кто бэз панятыя - якщо ти покатаєшся на лижах 12 годин за день - потім будеш тиждень лежати

а у вільний час можеш на фото Стечкіна дивитись дивитися або когось стєчкінити - тут вже від тебе самого залежить...
"бэз панятыя" - 13 років на лижах.

Я наприклад катаюсь з 9 до 16-17 і мені вистачає, а також перерва перекусити. Ввечері катати по льоду не дуже шикарно. Загально 6-7 годин катання. Це достатньо для організму щоб не виснажувати його. Якщо мало людей то встигаєш зробити близько 30 подйомів.

А фотки Стєчкіна і стєчкінитись це не культурно таки. Ти ж в Європі був..цікаво там теж так називають? Еххх Стечкін... *No*
« Останнє редагування: 11.01.2015, 10:33:49 від Erazel I-st »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 11.01.2015, 11:19:27 »
На Буковелі каталка в першій половині дня це зовсім не те, що в другій :) Зачасту після обіду там вже і кататись немає по чому, хіба любитель могула чи фрістайла.
Взагалі тим, хто зацікавлений катнути з обіда чи на вечірньому - то досить часто до кас підходять люди, які відкатали до обіда і "скидають" свої абонементи по 100 грн приблизно. Так навтіь дешевше, ніж купувтаи з кимось в скидку.
А взагалі - дорогий буковель нинька став. Якби не закуплені з весни абонементи - я би мабуть думав про Драгу чи Славське, кажуть снігу трохи насипало в Карпатах - вибір зявився.
Жаль у нас тут ніде покататись...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 11.01.2015, 11:56:53 »
А в районі Кременця хіба нічого нема? Вроді ж там навіть бобслейну трасу колись побудували. Значить рельєф підходящий.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 11.01.2015, 12:03:41 »
та головне проблема що снігу, блін, нема :)
а про рельєф - то навіть у нас тут в районі пронятина, де даунхільщики наші ганяють - цілком можна було б катати. Ну правда не новачкам, бо це би був пеаною мірою фрірайд по лісу :) але сам схил цілком підходив би. Бугелька якогоби би тільки. А новачкам - на Тарнавського :)
На рахунок кременця - тож цікаво. Не знаю тих місць, но там місцевість гориста, думаю знайти щось можна. Да і в своїй теребовлі я катався лісом, виходило десь 500 метрів схилу з перепадом висот 50-60 метрів - це фактично половина нескладної буковелівської траси.
До речі набагато більше сподобалось на борді кататись лісом, ніж на ретрачених схилах Буки, ну але то вже справа смаку :)
Заофтопили злісно. може хто б виніс розмову в окрему вітку, а то мені вже соромно стає :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 11.01.2015, 12:25:24 »
а про рельєф - то навіть у нас тут в районі пронятина, де даунхільщики наші ганяють - цілком можна було б катати.
Слухай, не ламай мені мізки. Я хвилину думав де біля Теребовлі є Пронятин  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 11.01.2015, 12:27:46 »
Заофтопили злісно. може хто б виніс розмову в окрему вітку, а то мені вже соромно стає :)
Усьо, зробив
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 12.01.2015, 15:40:59 »
мужики, а які у вас "зимові" інтереси, крім вела?
так просто цікаво стало, хто ще чим дихає. вчора в Буковелі відкатав на сноуборді - по снігу таки прикольніше за вел... але, блін, дорого :)
також їздимо компанією 20-30 чоловік на Драгобрат катати на лижах і бордах... збираємось на кінець місяця але ще не знаю які ціни будуть і як в мене з роботою буде бо поки що  роботи 2 тижня нема  *dontknow*
і на кайті хотілось би спробувати але як вже казали тут дороговато  :)

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 12.01.2015, 21:54:37 »
А в районі Кременця хіба нічого нема? Вроді ж там навіть бобслейну трасу колись побудували. Значить рельєф підходящий.

а во на маєш  :) https://www.youtube.com/watch?v=7BJfdf8L3MY
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 13.01.2015, 11:45:03 »
рельєф там справді досить нічого - зниження на 70 метрів на приблизно пів кілометрі траси. Це десь як середина 14-ї траси в Буковелі:

цікаво, що в гугл-ерзі пракично немає фотографій того місця - мало хто знає про неї чи що :)