Останні повідомлення

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Барахолка / Re: Куплю шосейний велосипед або циклокрос.
« Остання відповідь від Стечкин 08.02.2019, 00:01:21 »
маю DEMA TERRAMO 18"
практично новий
10000 грн до кінця лютого - це реальна халява
12
Здоров'я / Re: Захворіла після катання на велосипеді....чому?
« Остання відповідь від Horsbor 07.02.2019, 17:29:20 »
Таня, вітаю тебе на форумі, будь здорова!
13
Барахолка / Куплю шосейний велосипед або циклокрос.
« Остання відповідь від Horsbor 07.02.2019, 15:39:30 »
Привіт всім, щоб далеко не ходити, якшо в когось завалявся велосипед на якому ви не їздите то продайте мені. Шукаю велосипед для далеких і швидких заїздів. Велосипед типу "гібрид" теж може підійти.

Якшо побачите десь гарні варіанти, то теж буду вдячний за інформацію.

Вже не актуально, дякую за увагу!
14
Справжні велосипедисти / Re: Нові місця для спілкування.
« Остання відповідь від xlibes 05.02.2019, 20:11:08 »
А воно десь отак само і вималювалося. Форуми виявляються незамінними, коли треба повторно знайти інформацію не першої свіжості або щось ґрунтовно викласти. Для оперативного тріпання не годилися ніколи. Бо паралельно на початках юзалася "аська".

Новіші засоби і всілякі соціалки надаються хіба для спілкування і обміну суто актуальною інформацією.
15
таж будемо тібю нємножко смажили на багатті - можеш бути з старою трансміссією )
16
Справжні велосипедисти / Нові місця для спілкування.
« Остання відповідь від Erazel I-st 29.01.2019, 12:50:17 »
Так сталось що Шприха останні два роки втратила активність по відвідуваності. В силу природніх процесів виникли нові осередки координування.
Виник чат в телеграмі:
https://t.me/terbicyclist
і Орг з Пашкою зробили сайт https://velo.te.ua
Щоб довго не розпинатися про ідеології проектів і різниці з Шприхою то процитую Пашку Лотоцького
Цитувати
Найперше потрібно визнати, що всьо шо було раньше – там і залишиться. Форуми не будуть такі популярні, як в 2007, групи в соціалках не набиратимуть тисячний трафік активного народу, сайти не будуть чекатись кожні пару годин заради виловлення цікавої новини. Єдиний варіант – зробити нормальну інформаційну систему, де на кожній платформі будуть використовуватись тільки її прямі переваги.

Сайт velo.te.ua – агрегація толкових новин, звітів, місць, маршрутів. Тобто вже сформованої, закінченої інформації. З сортуванням за тегами/категоріями. Прийшов, зобачив, просвітивсь. Анонси покатушок тут актуальні, однак навряд чи варто тут постити щось типу “їдем завтра на дальній на волейбол”. Варто розуміти, що сайт є опорним джерелом для людей, що заходять на нього не часто і переважно далекі від місцевих тусовок, їм не буде цікаво про локальні алкорайди на 3.5 людини. Зі звітами аналогічно. Лише розгорнуті повноцінні статті з фото, описами.

Форум (чи шприха, чи вікдейс) – конкретні обговорення конкретних проблем чи стратегічних покатух/походів. Я собі вважаю, що існування форумів зараз можливе при дотриманні таких правил:
 - теми одноденки – це круто і корисно, але в окремому блоці (хз, як воно називається: блок, вітка?). Наприклад, назвати “швидкі питання” і хай там накопичується всякий флуд а-ля “їдем на квадрат”, “де поремонтувати вєлік”, “де купити цепку” і т.п.
Завдяки таким темам ще не здохли всілякі лінух-форуми. Тому що юзери гуглять і натрапляють на вирішення конкретних проблем за 1.5 повідомлення.
- Розігнати кхуям усіх форумних червяків, що вважають, наче кожен відвідувач форуму має обов’язково нагуглити або чувствовати дупою, що дане питання вже розглядалось на 64 сторінці в такій-то темі у повідомленні №232210. Це вбивці форумів. Вони спочатку порозганяли неофітів, а потім, заїбавшись сратись одне з одним, і самі звалили. Або відповідь на питання або GTFO
- Жорстка модерація щодо софістіки і повчаннь. Мабуть, найбільшим вбивцею СНГ-форумів став ментальний дефект психіки учасників, що замість прямої відповіді на питання “я зараз в пустелі, як дістати воду?” починають срати “а для чого ти туди поперся”, “йшов в пустелю і воду не взяв от дебіл”, “а нащо тобі вода, згідно наукових даних людина без води може прожити купу часу”, “а ви вірите в єгову” і прочіє танці довкола без конкретики. Або відповідь на питання або GTFO
Тобто – обговорення якнайкоротші і строго по-суті. Форуми в такому випадку будуть мінімалістичні, трафік мізерний, але вони будуть актуальні і з них буде толк. ІМХО, звісно.
Зокрема, форум капець необхідний для реалізації обговореннь стратегічних покатушок. Відповідно, має бути механізм логіну з-під акаунту гугла/фб/тг/ще якогось дідька лисого, де всі сидять, і не треба 100500 часу реєструватись.

Групи у соціалках – залишився лише фейсбук. В зв’язку з тотальною косойобаністю логіки соціалки, вести групу у ній – лютий садомазохізм. Толку з неї як з козла молока, однак можна дублювати туди інформацію з інших ресурсів системи. Може хтось побачить і зреагує.

Канали в ТГ
1. Основний
Система оперативного одностороннього сповіщення. Використовується виключно для важливих новин, анонсів стратегічних покатушок, івентів, посиланнь на вартісні публікації з інших ресурсів. По-суті копія групи ФБ.
2. Покатушний.
Анонси будь-яких пропозицій покатушок. На півко на квадрат, квотер, тижневий похід в карпати. Стратегічні пінити.

Чатіки – ну, тут всьо само собою зрозуміло.

Хотілось би бачити канал в зелло – дуже крута штука для велосипедистів, але чомусь з намертво забитим болтом.
Коротко кажучи
Оперативне спілкування - чати
Звіти про поїздки і довідкова інфа - Велотеуа і шприха
Обговорення стратегічних великих поїздок - шприха(ну чи інший форум).
17
Дякую, але влом. Не любитель я по снігах лазити. Та й ровер як законсервував в листопаді так і до весни. Бо щоьс жлоблюсь по весні всю трансмісію міняти  :)
18
Спорядження / Re: Еволюція діоднизх ліхтариків за 5 років.
« Остання відповідь від Erazel I-st 29.01.2019, 12:44:16 »
чото дивно якось з тим сірим.
на максимальній яскравості заливка світлом досить широка, певно найкраща з тесту, а на мінімальній - якась маленька плямка по центру.
Ну так драйвер у нього налаштований, походу на мінімалці він світить десь на 25% потужності, на середній на 60-70%, на максималці на 110%(гріється як дурний).
я щось не зрозумів чесно кажучи як він світить - вузьким пучком чи широким.
Досить широким, але неоднорідним. по центру потужна пляма, периферія слабше освітлена. Той чорний з лінзою світить сильно рівномірніше, але край плями різко закінчується(я  так зрозумів корпус відсікає промені).

Сова мені здається по яскравості не сильно програє, але заливка ширша. мене просто в цих ліхтариках напрягає, що бачиш лише перед собою, почуваєшся ніби в шорах. В місті чи на дорозі пофігу, в лісі досить неприємно :)
Ну у сови два діоди, як не як, от і ширше. Але китайці трохи затупили. Треба було бо різні коліматори ставити на сову(коліматорів взагалі нема), або трішки під кутом розвернути діоди. Щоб вони світили трішки в сторони, так пляма освітлення була б куди ширша.
Ну і подумую чому досі не роблять козирьки на фонаріки. Їдеш в місті -видвинув верхній козирьок і вже не сліпиш людям по очах. Так можна добитися широкого і водночас не високого променя. Адже основна проблема в місті що ти або сліпиш людей попереду, або мусиш світити собі перед колесом, сильно вперед не посвітиш.
19
Ізя, йа дкже радий шо ти пробудився після зимової спячки...
ходи з нами в Дичків ! - http://forum.te.ua/showthread.php?p=2746691#post2746691
20
Звіти / Re: Карпати
« Остання відповідь від switch 28.01.2019, 17:30:23 »
Фото-хостинг ти фіговий вибра просто, дядьку.
Так як форум шприхи скажем чесно сильно підупав в відвідуваності і звіт твій мабуть давно не переглядали - то "ай-фоткі" рішили, що не затребувані вони вже, і судячи з усього видалили твої фото з своєї бази.
спробуй на piccy.info перезалити, вони ніби обіцяють пожиттєвий хостинг...
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office