Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - xlibes

Сторінок: 1 ... 8 9 [10]
136
На форумі спостергіається період застою і витримування пауз.
Не бачу анонсів нових поїздок. Можливо я забігаю наперед паровоза, що мчиться у незвідані далі, але хочеться мати ґрунт під ногами і знати що буде далі. Бо самим страшнішим для людини є не погані новини, а відсутність поступлення будь-яких відомостей на всі види рецепторів.

Мабуть зализуються рани, долаються наслідки сонячних опіків, штопаються пірвані сакви, вкручуються розхитані баґажники, змащуються незагублені педалі, влаштовуються ретроспективні перегляди фотографій, і поїдання попкорну під перегляд рідкісних відеокадрів зі Шприхалями... Не знаю. Але я відчуваю в собі можливість і нестримне бажання десь їхати. Тим більше я від початку року пас задніх в цьому плані.

Так що велкум: сюди приймаються пропозиції маршрутів на вихні дні.
Мені ще є куди їхати, бо багато де ще не був, а от вам бачу щоразу важче буде вигадувати собі щось цікаве. :)
Хоча думаю у західному реґіоні то не проблема. Адже всьо шо лишилося з тих часів, то воно є в нас, плюс мальовнича природа нашого краю.
Озброюємося картами, схемами, мапами генштабу і вперід!

137
Майбутні / Головна мандрівка
« : 20.03.2007, 11:45:00 »
Цей розділ є цілком підходящим для того, що я збираюся витворити.
Адже тут про мандри, та ще й майбутні.
Я запланував (а фіг там, то її до мене вже давно дідько лисий спланував)файну мандрівочку. Вона така собі добровільно-примусова і для всіх мусова.
Просто про неї не всі здогадуються, а в декого, можливо, такі теми взагалі табуйовані, а дехто і забув, бо не знав про таку нічого.
Це головна мандрівка нашого життя. Вона як нагадування для незовсім пропащих індивідів про, здавалося б, марність нашого існування, яке, врешті-решт, ні до чого доброго не призведе.
Це мандрівка до Бозі гайтю.
Прошу висловити свої міркування стосовно такої мандрівки, панове мандрівники!

Сторінок: 1 ... 8 9 [10]
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office