Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Макс

Сторінок: 1 [2] 3 4 5
16
 :D :D :D :D цікаво було б побачити це на власні очі!=)) я думаю шо ніхто з перехожих нічого не зробить!! може найдеться один сміливець але я сумніваюся!=(

17
Я тож не відмовивсяби!=)) :)

18
Я теж постараюся!=) :)

19
Чого розберуть? присипати землею і ніхто навіть недогадається шо там є шо розбирати!! і незнаю скільки треба їсти каші шоб витягнути то "дерево" з землі! :) такшо я думаю шо ідея з контром не погана!=)

20
Вибачаюсь! ::) настрій фіговий вот і написав здуру :'( сорі :lipsrsealed:

21
Ви нафіга той після шора підняли  >:D ? Вроді ж був якраз нормальний.
ми його не піднімали а продовжили на пів метра! >:( там збоку є менший такшо мож тудої з"їжати! 8) >:(

22
хех сумніваюсь шо треба нову назву придумувати!! всі привикли до тих наз і про100 будуть плутатись!! і тим більше як на мене то норм назви!=)хай лишаються такі як є!! ненадо народ путати!=) 8)

23
В мене старий санктур ХСМ і моя вага 40 кг!! і я її вганяю наповну!=))за нові ХСМ не знаю!=( :)

24
Дауш!=)) згадали то згадали але назву так і не придумали!=))

25
в тої господара нема, в тебе нема шестигранок........  8)
Та вже нема!! :'(

26
Та нє!! я нею 2 числа користувався!!! а він найшов 1! :'(

27
2 червня коли я був зранку на квотері забув на лавочці або десь в тому районі шестигранку!! розкладна!! тіпа швийцарського ножа тік шестигранка!! зовнішній вигляд простий! повністю з металу!!ніби полірована!! може хтось бачив?

28
такий самий купував...в мене з нього тільки рама лишилась)
хех а сідушку ти кому спихнув?

29
шось замовкли всі будівники?
да-да! я так поняв шо трасу вже ніхто не буде робити, да? *dontknow*

30
А мені тато поставив ультиматум! або я піду зараз на двір і навчуся сам на 2-0х колесах або мені не бачити велосипеда ніколи! і я пішов !! в нас в дворі був крутий і довгий спуск!! а на кінці того спуску було кольцо де розверталася маршрутка!! і я не вагаючись з"їхав з цього спуску!! Спочатку все було нормально і я був довольний як слон що навчився їздити!! але вот проблемка їздити навчився а тормозити ні! і в мене були 2 тормоза!! 1 педальний і 2 на рулі( передні) педальними я не міг скористатися бо була велика швидкість і я не в ту сторону крутив педалі!! і тут я підїжаю до кольца де якраз розверталася в той момент маршрутка і я зі всієї сили нажав на передній тормоз!! і передімною промайнуло все моє життя!! дальше я нічо не пам"ятаю!! але пам"ятаю шо я навчився їздити на велосипеді і був цим радий!!=))

Сторінок: 1 [2] 3 4 5
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office