Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Erazel I-st

Сторінок: 1 ... 19 20 [21]
301
Як ви думаєте хт оє Зомбі насправді?

302
Після якої кількості повідомлень змінится ранг? А т оя вже набрав за півсотні а дальше звичайний користувач.

303
Майбутні / Невелика поїздка
« : 17.04.2007, 13:47:47 »
Так як у нас зявилось занадто багато "інвалідів" і новачків то може влаштуємо якусь НЕВЕЛИЧКУ поїздку на кілометрів 40-60? А то незнаю чи всі одразу потянуть 80-110 км. Он СімСамураїв ще тільки починає їздити, Славко хоче повертатися до нас(а багато йому їздити неможна), Ульяна приєдналась, теж неварто кидати дівчину грудьми на амбразуру "сотника", Тайгер відходить після  зимового застою, може ще приєднаються пару людей. Давайте зробимо якусь поїздку навколо Тернополя. Наприклад Тернопіль-Глибочок-Курівці-Івачів-Збараж-Тернопіль.Кілометрів 60 вийде. І майже неубде насиченого руху машин, так як маршрут буде пролягати по дорогах районного значення.

304
Скільки ви готові платити за велокомпоненти? А то чим більше читаєш всякі журнали тим більше стають звчиними ціни у декілька сотень "зелених" за запчастину. Раніше мені здавалось шо за 200 доларів можна зібрати цілком пристойног овелосипеда. А тепер ціни на вили і рами у 500-800 доларів зовсім не дивують. Це вже чимось нагадує зомбування.

305
Вчора з тайгером катались по обїздній. Вирішили заскочити у Чистилівський карєр. Ну поїздили по карєру, повийожувались і намилились назад їхати. А тут підійшли два місцевих сторожа. І починають нам гнат ипредяви що ми мол у них з кунга піздили щось. Ніби робити нам більше нєхєр. Рюкзак був тільки у мене. Причому ПУСТИЙ. Абсолютно. Ну я і відкрив рюкзак і показав шо він абсолютно пустий. Але вони чогось не угомонились. Тоді Тайгер взяв мобілкеу і зробив вигляд що дзвонить кудась. І після фрази "Як ваші Імя" ці мудили чогось зразу приникли. НУ ми сказали їм "Адью" і покатали собі.
 Така от фігня дітки. Я так бачив Тарас реально був настроєний на мордобой. Але як потім сказав не був впевнений у мені. А я дійсно пацифіст, людей бити неможу. Але добре все шо добре закінчується.

306
А ну розказуйте хто яке "обмундирування" юзає. А то я всерйоз задумався про свій захист. От купив собі велошолом і планую відкопат исобі захисти на коліна і локті. Як то кажуть здоровя дорожче.

307
Рімейк пісні "Бесы"
Дай мне крутить педаль, ведь с безумца и спроса нет.
Дай мне хоть раз сломать этот слишком нормальный свет.
Здесь духотой гнетет, бесконечная страсть езды,
Воздух тягуч как мед с каплей крови моей судьбы.

заезды, заезды все злей и злей,
заезды, заезды в душе моей.

заезды к себе зовут, дразнят на карте  день и ночь,
Тащат в бесконечную даль  и не в силах никто помочь
Сон превращая в быль, крутят адское колесо,
С рамы сдули пыль  подновили мне седло.

Припев:
заезды, заезды все злей и злей,
заезды, заезды в душе моей.

Господи я не твой, ближних я не могу любить,
Трудно мне носить номер ВТОРОЙ, а ведь первым мне не быть.
Дай мне крутить педаль, ведь с байкера и спроса нет.
Дай мне хоть раз сломать этот слишком нормальный свет.

Припев:
заезды, заезды все злей и злей,
заезды, заезды в душе моей.

308
Чому ми часто поїздки кудась починаємо з поїзда, навіть якшо їдемо ним кілометрів 20-30. Нафіга? Шо невже так важко проїхатися тих додаткових 30 км? Це ж всього 1.5 години їзди. Памятаю колись ви їхали в БУчач. То до Дружби доїзджали поїздом. НАХУЯ? Туда ж 15-20 км. Дрімлен бля може проїхатися з Микуленець в Тернопіль, а вам вже ліньки проїхати додаткові 15 км. Деградація бл_.

309
Невстиг написати поста. А йог оуже потерли. ЩО за нонліміт з сторони модератора. Таке в цивілізованому суспільстві сорбі не позволяють. Та й напевно шановний модератор забув що всі знають один одного в лице. Так що хто-де живе теж відомо. І за нонліміт можна і здоровям поплатитися  8)

310
Майбутні / Поїздка 9 квітня
« : 06.04.2007, 11:45:49 »
Ми з сонцем рішили проїхатися 9 числа по "Озерах голубих". Хто незнає то це маршрут по якому проходив Перший регоіональний чемпіонат по КросКантрі серед любителів. Відстань кілометрів 70. Чекаємо бажаючих приєднатися.

311
Майбутні / Поїздка 24-25 березня
« : 23.03.2007, 14:03:16 »
Куда рванемо панове? І коли? Бо я за суботу. В недлю прийдеться з напарніком мінятися, ібо чергувати певно буду. Давайте свої пропозиції. А то нині пятниця а ше ніц не рішили.

Сторінок: 1 ... 19 20 [21]
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office