Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Erazel I-st

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 21
16
Купив я в одного форумчанина фонарик-"сову". Живиться від по USB(От таке от збочення  :)). Ну і так як вечором мені не було чим зайнятися то вирішив я порівняти новопридбаний ліхтарик з китайцем на діоді Cree T6(прибаному за 120 гривень кілька років назад)


Як бачимо діоди у "сови" дещо менші, але їх два. Чи допоможе це покаже тест. Провіряти вирішив фотоапаратом на зафіксованих ІСО, діафрагмі та витримці(експотрійка була незмінна для усіх фото тесту). Тому по фото можна судити про різницю яскравостей між ліхтариками, але реальну картину фото всеодно не покаже(фотографи розуміють чому)
Т6 - максимальна потужність

Т6-середня потужність

Т6 - мінімальна потужність

Як бачимо яскравість суттєво відрізняється.
Сова, максимальна потужність

Сова, середня потужність

Сова, мінімальна потужність

Тут ж ми бачимо що яскравість ніби й міняється але не так щоб аж суттєво.
Ну і третій кандидат, кастомний ліхтарик на діодах з коліматорами.
Максимальна потужність

Середня

мінімальна

І знову ж таки , різниця досить відчутна між режимами.
Ну режими можна називати по різному, але наскільки вони відрізняються по навантаженні на батарею в реальності. У мене під рукою виявився USB-тестер та блок живлення на 2А(від планшета НР). Проганяв кожен режим хвилину. засікав скільки ампергодин спожиє за відведений часЯк бачимо ампераж відрізняється в два рази між сусідніми режимами. На мінімалці їсть десь 0,35А, на максималці 1,5А. Тобто їсть в 4 рази більше, а світить не так щоб сильніше. Тому напевне включати на максималку нема великого резону.
Також вирішив порівняти Т6 і сову одночасно на середніх потужностях

Як бачимо лінзовий Т6 дає більш рівномірне освітлення, а от рефлекторна сова дає слабше освітлення по периферіі але сильніший світловий потік по центру. У кожного типу є свої переваги, оптимально взагалалі використовувати їх разом, як ближнє і дальнє світло  :)


17

Ось такі от педалі мені дістались. Але я не шосейник, мені вони не потрібні. Я б поміняв їх на якісь не самі фігові топталки, ну чи інший велодрібязок.

18
Друг  шукає людину на покраску 3Д моделей на виробництві. Тобто хужожником бути не треба, просто руки не з жопи. Там покрасити поверхню, сям зашкурити, отам полакувати і таке інше.
 Так що якщо у когось є натхнення до такого то свистіть.

19
Перша Критична маса Весни!
https://vk.com/event143778963
Місце: Театральний Майдан
Час: 18:00
Дата: 31.03.2017

20
Є старий(років десь 10-15) холодильник Норд(кажись, не памятаю марку, чи то норд чи атлантіс), висотою десь 1.8 метра. Холодильна камера не дає низьку температуру(градусів 10 вроді наміряли), морозильна камера працює справно. Ще з недоліків постарівша гума ущільнення на дверках, тому в морозилці вічно сніг намерзає.
 Віддаю за символічну ціну(скільки дасте, або якусь річ на обмін  :) ), самовивіз.

21
Майбутні / Тур деСел2 2016-08-28
« : 27.08.2016, 09:16:18 »
Вчора поступила пропозиція знову катнутися селами. Цього разу напевне десь на північний захід, між кременцькою і львівською трасами.
так що давайте затра в неділю зберемось о 10 годині на площі.

22
Майбутні / Тур деСел 2016-08-21
« : 20.08.2016, 14:13:56 »
Є пропозиція завтра(в неділю) зібратися десь на 12 годину на площі і поїхати кудись по селах покататися. без конкретної цілі, просто подивитися навколишні села.

23
http://vk.com/ternopil.velo?w=wall-55969374_12207
КРИТИЧНА МАСА - 24 червня, збір о 19.00 на Театральній площі, традиційно

Ну собсно сабж. Побачив у ВК. Хто хоче то підтягуйтесь.

24
Може у когось є 180 або 203 ротора під центрлок. Бо маю колесо, маю 160 ротор, але тормоз ІС-ІС стає мінімум на 180 ротор  :(

25


http://doba.te.ua/novyny/na-zbarazhchyni-bilya-tcukrovoho-zavodu-vyyavyly-shist-hektariv-konoplyanoho-polya-yake-vyrostaye-kozhnoho-roku

На Збаражчині поліцеські виявили шість гектарів коноплі, яка виростає кожного року  поблизу місцевого цукрового заводу. Про це повідомляє прес-служба поліції в Тернопільській області.

Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення ВіталіяПрисяжнюка, на цій території майже щороку виростає конопляне поле. У відстійники відкачується солодка вода, якою миють і обробляють цукрові буряки на підприємстві, що сприяє росту рослин. Поліцейські  щоразу вживають заходів для знищення дурману.

Рослин направлено на експертизу до обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

26
Друг вирішив за добу зганяти в Заліщики і назад. Виїхав в 4 ночі
Ось лайв-трек
https://www.runtastic.com/ru/users/ars-dudar-2/sport-sessions/1277919295/live

давайте повбовліваємо за нього і побажаємо таки вчасно повернутися до дому :-).

27
Майбутні / 21,05-заложці полями
« : 21.05.2016, 09:23:48 »
Ваділа запропонував сьогодні поїхати в няпрямку Заложців полями. Поїздка неспішна, дороги будуть різнопланові, і поля і села, і дороги.
Збір на 12 годину на площі.

28
Ухти вчора розповів що планується така поїздка в цю неділю.
http://vk.com/ternopil.velo?w=wall-55969374_11982

Цитувати
у неділю. Збір біля драм театру о 10 годині


Тому хто має шило в задниці то може скласти компанію людям  :)

29
Обновка №2 - літаюча баржа Трек.

Це якась справжня баржа, у всякому разі за відчуттями. Ніби колісна база не довга, але підсидільна труба зміщена до заднього колеса, тому коли сидиш то відчуття ніби за рулем якогось круізера  :) , аж якось не звично. А літаюча тому що велосипед дуже високий і накатистий. Раз крутнувши ти ніби летиш над дорогою, підсвіска глотає удари і ти ніби не їдеш по дорозі, а планируєш над нею.

30
Наші залізні коні :) / Jamis Dakar
« : 20.05.2016, 11:43:05 »
Обновка №1 . Велосипед для справжніх леді та для хлопаків без комплексів -велосипед з кольором неба і з характером раллі до міста в честь котрого названий.

Що тут скажеш, 19 ростовка, ендуро.  Тобто лісапед не те щоб довгий, скажемо так - прийнятний по довжині.Надмягка підвіска дає про себе знати, мягко обкочує всі нерівності і ями, але різких прискорень не получиться, підвіска зїдає частину імпульсу. 
Загалом лісапедом задоволений. Що тут ще скажеш ...

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 21
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office