Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - CoRacK

Сторінок: [1] 2 3 ... 42
1
Просто, потрібно загартовуватися, таким чином імунітет буде активніший при низьких температурах і ймовірність застудитися знизиться в декілька разів.
Можна почати з простого обтирання або обливання холодною водою з відра. Якщо душ, то не рекомендую відразу ставити температуру на мінімум, краще, щоб вода була градусів 20, і
поступово знижувати її температуру, так як холодний душ, набагато інтенсивніше забирає тепло у тіла, ніж просто обливання з відра.
Загартовування не захистить від усіх хвороб, так як є багато видів інфекцій з якими організм ще не зустрічався, але навіть в разі захворювання, хвороба протікатиме в легкій чи,
принаймі легшій формі, ніж у не загартованого організму.
Крім того з власного досвіду, та й по рекомендаціях досвідчених велосипедистів, для прогулянок на велосипеді краще одягатися так, щоб при виїзді було трохи прохолодно, але в процесі їзди ставало комфортно. Бо якщо одягнутися затепло, то відразу організм зіпріє, і в такому разі значно легше простигти, плюс буде некомфортно їхати, як мінімум.
Спочатку, звичайно, прийдеться поексперементувати з підходящим комплектом одягу, зате потім буде комфортніше та й легше їздити.
Рекомендую термобілизну, вона зберігає потрібне тепло, а залишкове тепло і вологу відводить від тіла, але потрібно, щоб усі шари одягу були термо або хоча б з мембраною, бо може бути таке, що один шар тепло і вологу забере, а на іншому те все залишиться і, всеодно, буде некомфортно.

3
Можливий необгрунтований торг  :)

4
ти подивися може праві є з зношеними зірками - типа вже не потрібні тобі
я всі заберу
Є зношені 170мм Shimano Tourney комплект, немиті :D :)

6
По комплектації ніби нічогенький, але рама 18"(46см) швидше за все буде малувата, хіба подобається вертикальна посадка на ровері.

7
Вітаю!
Бажаю міцного здоров"я, багато цікавих велопоїздок, щастя, здійснення мрій і всього найкращого! :)

8
Бажаю міцного здоров"я, щастя, радості, здійснення загаданих бажань вже у цьому році і багато грошей, щоб усі бажання здійснювалися якнайшвидше :)

9
Кросмарки мають ширину 52мм і висоту 52мм, на покришці так і пише, правда якщо обод буде ширший за 19мм всередині, то можуть і до 53 мм дотягнути. Накат в них добрий і держак по сухому достатній, головне дуже сильно не закладати в поворотах на грунті, бо бокові шипи там невисокі. В болоті тримає гірше, але основний мінус, це погане самоочищення від грязюки. А так, як універсальна покришка, то дуже непогана, ціну-якість виправдовує. Якщо регулярні грязеві ванни не плануються, можна спокійно брати.
Смарт сем добре очищається від болота, але не тримає в болоті, на 3 бали десь, кросмарк, пено на 4 бали тримає в грязюці по 5-ти бальній шкалі. Смарт сем хіба ззаду ставити або рейсінг ральф, на перед зі швальб - нобі нік, або рокет рон. Можна ще контіненталі рейс кінг 29х2,2 брати, добре котять, але теж забиваються болотом, і все-таки я б також ставив рейс кінг ззаду а спереду, агресивнішу покришку, хоча б рейсінг ральф 29х2,25, але це моє ІМХО, люблю спереду хороший держак :)
29" Ральфи тримають як 26" Нобіки, так-що, вони є компромісом між держаком і накатом.

P. S. Можу дати проїхатися на ровері з ральфами 29х2,4, кросмарк спереду 2,1, смарт сем ззаду 1,75, і є ще на рокетах 2,25. Нобіків не маю :)
Тут ціни ніби непогані.

10
Наші залізні коні :) / Re: Епік
« : 09.03.2015, 13:59:06 »
ПС: а взагалі мені фети сподобались. От би спробувтаи якось покататись на такому. Може де в карпатах є такі в оренду? :)
Але епік теж крутезний :) факт!

Епік класний безперечно, ще б найнер, то взагалі був би ідеал :).

П. С. Ну якщо фети сподобалися, то не треба аж в карпати їхати, вони там не водяться, а у нас на зеленій траві, як виявилося, люблять випасатися :laugh: :D :D :)
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,8360.0.html

11
Вітаю!
Бажаю міцного здоров"я, успіху, завжди попутного вітру і ще багато цікавих велоподорожей!

12
Я бачив купу поламаних палет за складом Делівері на вул. Подільській, як мінімум в кожній палеті від 2/3 до 3/4 кількості дощечок були цілі. Можна там розібрати на дошки і цілі забрати.

Або на Західному ринку є дошки для підлоги з пазами і виступами на торцях, але десь по 2 метри довжиною, здається 2-й поворот наліво по лівій стороні в підвалі від центрального заїзду(~100 грн квадратний метр, може є і дешевші дошки *dontknow*).

13
Вітаю!
Бажаю щасливого і довгого подружнього життя, кохання і радості щодня :).

14
Барахолка / Re: Винос blackCOMP
« : 09.08.2014, 18:37:13 »
На який діаметр руля розрахований винос: 31,8 чи 25,4?

15
Потрібен велокур'єр щодня з 18:00 до 21:00 години для доставки піцци.
Спеціальний багажник для перевозки піцци надається.
Зарплата - процент від зроблених доставок.
Вимоги: швидко і акуратно пересуватися на ровері, бажання підзаробити, гарний настрій.

Всі деталі обговорюються за телефоном - О67 352 65 37 (Роман Романович), телефонувати з 9:00 до 21:00.

Сторінок: [1] 2 3 ... 42
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office