Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Ruslan 75

Сторінок: [1] 2 3 ... 6
1
Оголошення / ВелоМиколай-2017!
« : 05.12.2017, 12:06:00 »


Потрібно 3500 грн!

Зібрано : 1749 грн. (49.97%) = 500+100+230+100+200+100+101+20+98+300

Карточка: 4149 6293 9329 7361 Руслан Т..

500 грн. Олег Синовець!    Men I Trust - Lauren   https://www.youtube.com/watch?v=TNsSBhl_2LI
      
100 грн. Віктор Ткачук       Mad Heads - П'ятниця  https://www.youtube.com/watch?v=xqSr4hJCNgo
      
230 грн. Іван Мудрик   Мандри "Дорога"    https://www.youtube.com/watch?v=Vn99MTfNBOA
      
100 грн. Лідочка Толкачова    King Charles - Mississippi Isabel    https://www.youtube.com/watch?v=lQzsUcRBEKI
      
200 грн. Сергій Жуков   EPOLETS - Місто Спить    https://www.youtube.com/watch?v=SL_e1CALCgk

100 грн. Сергій Третяк Океан Ельзи - 911 https://www.youtube.com/watch?v=lD6PAE_STj4

101 грн. Віталій Кондюх  С.К.А.Й. - Best друг https://www.youtube.com/watch?v=QPIXB0TwjQU

20 грн.  Тарас Віцентій Lena Meyer-Landrut - Satellite https://www.youtube.com/watch?v=esTVVjpTzIY

98 грн.  М.В. Хомяк Христина Соловій - Хто, як не ти? https://www.youtube.com/watch?v=HNIJeL-Su0g

300 грн. Максим Черкашин  Брати Гадюкіни - Тернопіль https://www.youtube.com/watch?v=Cah4MJiVUFI

Щодня отримуйте нові музичні подаруночки!!!

2
Народ, може хтось знає хто здає приміщення в оренду від 75 до 100 кв.м. для занять спортом?
Район міста:  Східний / Бам / Новий світ
Довготривала оренда.
Ціна бажано прийнятна.
067 350-49-вісімдесят сім
Буду вдячний!!! Руслан

4
            РЕЄСТРАЦІЯ.

Інформація про велогонку: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,11448.0.html

 *sunshine* Погода: https://www.gismeteo.ua/weather-ternopil-4951/14-days/

№ Прізвище та Ім'я / р.н. / місто / МТБ 26" 29"/ Велосипед

Категорія ЕЛІТА 2 кола
Категорія АМАТОРИ 2 кола
Категорія Дівчата 1 коло
Категорія Діти 200 метрів
Кількість номерків розрахована на  100 учасників!
Участь безкоштовна!


             СПИСОК зареєстрованих учасників:

    Категорія ЕЛІТА
1. Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль /МТВ 26 / OVAM
2. Волинець Віталій / 1984 / Тернопіль / МТВ 29 / SCOTT
      Категорія АМАТОРИ 
11. Мартинів Володимир / 1991 / Тернопіль / МТВ 26 / GT ZaskaR
12. Вижиковський Роман/ 1984 / Тернопіль/ МТВ 29 / Giant
13. Ткачук Віктор /1986 / Тернопіль /МТВ 26 / Specialized
14. Бакалець Віктор /1977/ Мишковичі / МТБ 26/ Scott
15. Беспальок Олег /1975/ Мишковичі / МТБ 26/ Merida
16. Лазорко Олег /1996/ Петриків / МТБ 29/ Winner
17. Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль /МТВ 26 / WINNER
18. Дмитрик Орест / 1992 / Тернопіль / гібрид 28 / Comanche
19. Заброньовано!
20. Дзюбак Андрій / 1985 / Тернопіль / МТБ 26 / Duncon

      Категорія Дівчата
21. Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль МТВ 26 / NSBIKES
22. Бакалець Марія /1984/ Мишковичі / МТБ 26/ GIANT
23. Ключка Ангеліна /2002 /Петриків / МТБ 26/ GT

      Категорія Діти /Дистанція 200 метрів/
      Юнаки 1 Заїзд
31. Грицишин Микола /2007/ Тернопіль
32. Розум'як Ростік /2009/ Петриків
33. Розум'як Вадим /2006/ Петриків
34. Бакалець Віктор /2006 / Мишковичі
35. Федун Максим /2007 / Тернопіль
36. Магола Віктор /2007/ Петриків
37. Гримак Юрій /2007/ Петриків
38. Проник Діма /2009/ Петриків
39. Ключка Євген /2010/ Петриків


      Категорія Діти /Дистанція 200 метрів/
      Дівчата
61. Грицишин Вікторія /2011/ Тернопіль
64. Бакалець Катя / 2012/ Мишковичі
65. Майборода Анастія //2007/ Петриків

6
Заплановані / Petrykiv CROSS-COUNTRY - 2017!
« : 16.05.2017, 11:28:03 »


РЕЄСТРАЦІЯ: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,11472.msg81935/topicseen.html#msg81935

Результати змагань:

Категорія Еліта 4 кола 10 км
Місце Номер   Час           Учасник
1   5   21:56:35   Уханов Олексій
2   1      23:34:10   Волинець Віталій
3   6   23:34:87   Ониськів Віктор
4   8   23:46:24   Захаров Вадим
5   4   23:46:27   Янішевський Володимир
6   7   26:49:77   Ковтун Павло
7   3   27:34:03   Лагуза Ілля
8   2   27:37:03   Лагуза Олександр
9   9   32:11:03   Дзюбак Андрій

Категорія Дівчата   1 коло   2,5 км
Місце Номер   Час   Учасник
1   40   8:06:84   Петраш Людмила
2   41   8:13:31   Бенцал Катерина
3   42   8:09:31   Ключка Ангеліна
4   43   12:21:31   Бакалець Марія

Категорія       Аматори   2 кола   5 км
Місце      Номер   Час   Учасник
1      21   12:03   Бучок Віталій
2      32   12:12   Терлецький Тарас
3      25   12:46   Глаз Олег
4      31   12:47   Бєлявський Віталій
5      22   12:57   Бакалець Леонід
6      13   13:22   Мартинів Володимир
7      14   13:39   Вижиковський Роман
8      15   13:55   Лазорко Олег
9      34   13:55   Пласконка Богдан
10      20   14:02   Тимчак Андрій
11      30   14:04   Дмитрик Орест
12      16   14:24   Жеребний Тарас
13      11   15:26   Орошкевич Станіслав
14      26   15:41   Гуйван Андрій
15      12   15:52   Тиханський Владислав
16      27   16:39   Віврів Любомир
17      33   16:59   Гнатюк Стапан
18      29   17:29   Безпальок Олег
19      24   17:36   Кутліяров Стас
20      17   18:03   Бакалець Олег
21      28   18:33   Бакалець Віктор
22      18   18:57   Гриценко Генадій
23      23   22:42   Ткач Руслан

Категорія Діти /Дівчата/   200 м
Номер   Учасник   
59   Майборода Анастасія   1 місце
70   Бакалець Катя                   2 місце
67   Грицишин Віка           3 місце

Категорія   Діти /Юнаки/   200 м
Номер   Учасник   
64   Плосконка Богдан   1 місце
51   Хілярський Ігор   2 місце
50   Ковальчук Кирило   3 місце
52   Федун Максим   
53   Гримак Юра   
54   Магола Віктор   
55   Брохівський Юрій   
56   Бакалець Максим   
57   Бакалець Іван   
58   Буранич Віталій   
60   Кульчинський Андрій   
61   Музика Віталій   
62   Музика Дмитро   
63   Розум'як Ростислав   
65   Розум'як Вадим   
66   Проник Дмитро   
68   Грицишин Микола   
69   Гуглевич Данило   
71   Бакалець Володимир   
72   Коваль Олександр   
73   Ручковський Юра   
74   Кисіль Семен   

Рекорд траси /1 коло=2,52км/ становить 05:12:62 - Уханов Олексій / м.Тернопіль - Золотий байк - 2017!

7
Народ на декілька днів якщо можна то розміщу тут оголошення може когось зацікавить, дякую за розуміння!

8
Благодійний аукціон «ВелоМиколайчик»!

Загальна інформація:

1. Благодійний аукціон проводиться в режимі  онлайн до 19.12.2016 року.
2. Лотами на аукціону виступають художні картини та арт-експонати. 
3. За виручені кошти планується здійснити закупівлю велосипедів для дітей сиріт та дітей з неблагополучних сімей.
4. Учасник аукціону здійснює заявку  на придбання картини шляхом подання онлайн ставки на визначений Лот.
5. Ставки приймаються включно до 24:00 год. 17.12.2016 року.
6. Переможцем по Лоту вважається учасник, який запропонував найбільшу ціну.
7. Переможець здійснює внесок по вказаному Лоту до 12:00 год. 18.12.2016р.
8. Оголошення переможців по Лотах проводиться 18 грудня 2016 року о 12:00 год.
9. Учасник аукціону подає пропозицію для якої дитини вручити велосипед.
10. Вручення картин та експонатів переможцям благодійного аукціону «ВелоМиколайчик» відбудеться 18.12.2016 р. о 15:00 год.
11. Придбання велосипеда здійснюється 18 грудня 2016 року.
12. Вручення велосипеда здійснюється 19 грудня 2016 року о 12:00 год.

Вкотре надіємось, що картини і експонати зможуть надати хорошого настрою вашим помешканням чи офісам та будуть приємною згадкою про добру справу до Дня Святого Миколая!

Організатори акції: ГО «Велоакадемія» та ВелоФорум «Шприха».
Фото картин: Ярослав Сидорчук.
Організаційні питання: Руслан Тхорик 067-350-49-87



9
Вечір розповідей про мандри тернополян “Пройди-Світ 2016” – творчий вечір-звіт, метою якого є популяризація активного туризму та відпочинку і виявлення найбільш цікавих походів та подій туристського життя міста у поточному році.

Організатор: TURE TEAM.

Спонсори:
Білий Слон - кемп у серці Карпат
Gorgany.com Тернопіль - експерти з туристичного спорядження
HUSKY Sport - магазин туристичного спорядження
Дружня ресторація «Мамонт»

Дата: 23 листопада (середа), 18:30-21:30 

https://www.facebook.com/events/1787676411502057/

10
Соціальний мультиспортивний зал - це територія, де підтримуються відомі та розвиваються нові види спорту та активного відпочинку. Це - місце для тренувань в різних напрямках: спортивний, туристичний, сучасний і навіть танцювальний.
Соціальний - спорт та здоров’я повинні бути доступними всім
Різновіковий - індивідуальний фізичний та духовний розвиток
Здорові сім’ї - здорове суспільство.

Якщо можна то прохання підтримати ідею голосуванням на сайті: https://pb.rada.te.ua/projects/show/613

доречі також, за велоПроект незабуваємо)

11
Результати змагань "Осінній веломарафон - 2016!"

        Рейтинг в загальному заліку!

№   NAME                                   HOME TOWN   DIVISION   Net Time
1   ВІТАЛІЙ ГРИНІВ                   Тернопіль   ROAD   01:15:53.76
2   ВЛАДИСЛАВ ЩЕРБАНЬ           Тернопіль   ROAD   01:15:53.99
3   ІВАН ХОМІВ                           Тернопіль   ROAD   01:15:54.66
4   НАЗАР ПОКОЙОВИЙ           Тернопіль   ROAD   01:20:52.81
5   МИХАЙЛО ФЕДЬКІВ           Тернопіль   ROAD   01:20:53.05
6   ІГОР ЗАРЕМБА                   Тернопіль   ROAD   01:20:53.35
7   ВІТАЛІЙ ВОЛИНЕЦЬ           Тернопіль   ROAD   01:22:00.20
8   НАТАЛЯ КРОМПЕЦЬ           Тернопіль   SPORT   01:22:26.00
9   ІРИНА СЛОБОДЯН                   Тернопіль   SPORT   01:22:26.55
10   ВОЛОДИМИР ВИШНЕВСЬКИЙ   Тернопіль   ROAD   01:23:15.45
11   ІЛОНА МАЦІЄВСЬКА           Тернопіль   SPORT   01:32:16.28
12   ОЛЕКСАНДР КВАСНІЦЬКИЙ   Тернопіль   ROAD   01:32:21.29
13   ВІКТОР ОНИСЬКІВ                   Тернопіль   MTB           01:32:21.38
14   МИКОЛА ШМАНЬОВ            Тернопіль   ROAD   01:37:10.97
15   ПАВЛО ПОПИК                   Тернопіль   ROAD   01:37:38.97
16   НАЗАР ТАНЬОВСЬКИЙ           Тернопіль   ROAD   01:37:50.35
17   ОЛЕКСАНДР ЦИМБАЛЮК   Тернопіль   ROAD   01:38:21.90
18   ОЛЕГ ГРИНЧИШИН                   Тернопіль   ROAD   01:38:35.33
19   ОЛЕГ ЄФИМЧУК                   Збараж           MTB           01:39:25.97
20   ЛЮБОМИР РУДАКЕВИЧ           Тернопіль   MTB           01:39:59.70
21   ДЕНИС ГРИЦЮК                   Тернопіль   ROAD   01:41:06.45
22   ХРИСТИНА ФІРМАН                   Тернопіль   SPORT   01:42:53.89
23   ТАРАС ГАЙДА                           Тернопіль   ROAD   01:43:04.04
24   ВАДИМ ЗАХАРОВ                   Тернопіль   MTB           01:44:09.16
25   ВІКТОР СКОЧИЛЯС                   Тернопіль   ROAD      01:44:18.29
26   ІГОР БІСКУП                           Монастириськ   MTB           01:44:18.73
27   ВІТАЛІЙ ЮЩЕНКО                   Тернопіль   MTB           01:46:00.00
28   РОМАН ЛИЖЕЧКО                   Тернопіль   MTB           01:49:04.42
29   ОЛЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКА           Тернопіль   ROAD   01:49:44.48
30   АНДРІЙ КУЗИК                   Тернопіль   MTB           01:52:57.83
31   АНТОН ЮРКІВ                           Тернопіль   MTB           01:55:25.85
32   ОКСАНА ПАВУК                   Тернопіль   SPORT   01:59:05.18
33   ВІТАЛІЙ БУЧОК                   Тернопіль   MTB           01:59:28.01
34   ВОЛОДИМИР ГЛАДКИЙ           Тернопіль   MTB           02:04:08.71
35   НАЗАР ГНАТИШИН                   Тернопіль   MTB           02:10:26.72
36   ЛЮДМИЛА ПЕТРАШ           Тернопіль   MTB           02:11:12.82
37   ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ                   Тернопіль   MTB           02:13:12.37
38   АНДРІЙ ГУЙВАН                   Петриків           MTB           02:13:52.35
39   ОКСАНА ГРИНЧИШИН           Тернопіль   ROAD   02:14:06.40
40   ВІКТОР БАКАЛЕЦЬ                   Мишковичі   MTB           02:14:08.37


       Рейтинг Командний залік:

1.   CОMANCNE                    03:47:42.41   
2.   Old school                    04:05:01.85   
3.   Буревісник                    04:17:08.83   
4.   Спорт - Центр Тернопіль 04:19:03.36
5.   Квантум Спорт                 05:00:08.52   
6.   Bici forzza                    05:00:10.03   
7.   Фізрук пікчерЗ                    05:07:05.72   
8.   Аляска Тайм                     05:16:01.57   
9.   Ternopil Velomarathon    05:29:33.45   
10. RESCUERS                    06:07:57.82   
11. ВелоСмайл                    06:24:33.18   

        Рейтинг Категорія Шосе

1   ВІТАЛІЙ ГРИНІВ   Тернопіль   ROAD   01:15:53.76
2   ВЛАДИСЛАВ ЩЕРБАНЬ   Тернопіль   ROAD   01:15:53.99
3   ІВАН ХОМІВ   Тернопіль   ROAD   01:15:54.66
4   НАЗАР ПОКОЙОВИЙ   Тернопіль   ROAD   01:20:52.81
5   МИХАЙЛО ФЕДЬКІВ   Тернопіль   ROAD   01:20:53.05
6   ІГОР ЗАРЕМБА   Тернопіль   ROAD   01:20:53.35
7   ВІТАЛІЙ ВОЛИНЕЦЬ   Тернопіль   ROAD   01:22:00.20
8   ВОЛОДИМИР ВИШНЕВСЬКИЙ   Тернопіль   ROAD   01:23:15.45
9   ОЛЕКСАНДР КВАСНІЦЬКИЙ   Тернопіль   ROAD   01:32:21.29
10   МИКОЛА ШМАНЬОВ   Тернопіль   ROAD   01:37:10.97
11   ПАВЛО ПОПИК   Тернопіль   ROAD   01:37:38.97
12   НАЗАР ТАНЬОВСЬКИЙ   Тернопіль   ROAD   01:37:50.35
13   ОЛЕКСАНДР ЦИМБАЛЮК   Тернопіль   ROAD   01:38:21.90
14   ОЛЕГ ГРИНЧИШИН   Тернопіль   ROAD   01:38:35.33
15   ДЕНИС ГРИЦЮК   Тернопіль   ROAD   01:41:06.45
16   ТАРАС ГАЙДА   Тернопіль   ROAD   01:43:04.04
17   ВІКТОР СКОЧИЛЯС   Тернопіль   ROAD   01:44:18.29
18   ОЛЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКА   Тернопіль   ROAD   01:49:44.48
19   ОКСАНА ГРИНЧИШИН   Тернопіль   ROAD   02:14:06.40

        Рейтинг Категорія МТВ

1   ВІКТОР ОНИСЬКІВ   Тернопіль   MTB   01:32:21.38
2   ОЛЕГ ЄФИМЧУК   Збараж   MTB   01:39:25.97
3   ЛЮБОМИР РУДАКЕВИЧ   Тернопіль   MTB   01:39:59.70
4   ВАДИМ ЗАХАРОВ   Тернопіль   MTB   01:44:09.16
5   ІГОР БІСКУП   Монастириська   MTB   01:44:18.73
6   ВІТАЛІЙ ЮЩЕНКО   Тернопіль   MTB   01:46:00.00
7   РОМАН ЛИЖЕЧКО   Тернопіль   MTB   01:49:04.42
8   АНДРІЙ КУЗИК   Тернопіль   MTB   01:52:57.83
9   АНТОН ЮРКІВ   Тернопіль   MTB   01:55:25.85
10   ВІТАЛІЙ БУЧОК   Тернопіль   MTB   01:59:28.01
11   ВОЛОДИМИР ГЛАДКИЙ   Тернопіль   MTB   02:04:08.71
12   НАЗАР ГНАТИШИН   Тернопіль   MTB   02:10:26.72
13   ЛЮДМИЛА ПЕТРАШ   Тернопіль   MTB   02:11:12.82
14   ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ   Тернопіль   MTB   02:13:12.37
15   АНДРІЙ ГУЙВАН   Тернопіль   MTB   02:13:52.35
16   ВІКТОР БАКАЛЕЦЬ   Мишковичі   MTB   02:14:08.37

        Рейтинг Категорія Спорт

1   НАТАЛЯ КРОМПЕЦЬ   Тернопіль   SPORT   01:22:26.00
2   ІРИНА СЛОБОДЯН   Тернопіль   SPORT   01:22:26.55
3   ІЛОНА МАЦІЄВСЬКА   Тернопіль   SPORT   01:32:16.28
4   ХРИСТИНА ФІРМАН   Тернопіль   SPORT   01:42:53.89
5   ОКСАНА ПАВУК   Тернопіль   SPORT   01:59:05.18

12
РЕЄСТРАЦІЯ команд на "Осінній веломарафон - 2016!".

Команда складається з трьох учасників!
Під першим номером зазначається капітан команди!
Реєстрація до 23 вересня включно!!!
Ліміт 20 команд


        СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КОМАНД:

      1. Команда  "RESCUERS".
11. Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
12. Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
13. Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC

      2. Команда "Ternopil Velomarathon".
21. Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
22. Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
23. Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS

      3. Команда "Медобори велоспорт".
31. Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
32. Бакалець Віктор/1977/Мишковичі/МТБ 26"/УКРАЇНА 
33. Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT
     
      4. Команда "ВелоСмайл".   
41. Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
42. Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
43. Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER

      5. Команда "Спорт-Центр Тернопіль".
51. Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28/FOCUS
52. Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28/SCOTT
53. Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28/CОMANCNE

       6. Команда "Аляска Тайм". 
61.  Гайда Тарас / 1988 /Тернопіль/ Шосе 26"/ PROFI
62.  Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29"/CANYON
63.  Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS 

       7. Команда "Квантум Спорт".   
71.  Ониськів Віктор /1983 /Тернопіль /МТВ 26"/TREK
72.  Юрків Антон/1987/Тернопіль /МТБ 26"/BERGAMONT
73.  Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/BERGAMONT

       8. Команда "CОMANCNE ". 
81.  Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
82.  Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
83.  Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE

       9. Команда "ТЕРЕН".
91.  Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/GIANT
92.  Бернась Зіновій /1990/Тернопіль/МТБ 26"/GIANT
93.  Вашків Олександр/1964/Тернопіль/МТБ 26"/GIANT

        10. Команда "Східний вітер"
101. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley
102. вільно ..............................................................................................
103. вільно...

        11. Команда "Крістофер Хорнер".
111. Куцик Андрій /1985/ Тернопіль /Шосе 28"/CARRERA
112. Підгірний Василь /1991/Тернопіль/Шосе 28"/GIANT
113. Химчук Михайло /1984/Тернопіль/Шосе 28"/LEDER FOX

        12. Команда
121. вільно.........................................................................
122. вільно
123. вільно

        13. Команда "Фізрук пікчерЗ"
131. Єфимчук Олег /1991/Збараж/МТБ 27,5"/KINETIC
132. Лижечко Роман /1990/Тернопіль/ МТБ 26"/PRIDE
133. Гринчишин Олег /1972/Тернопіль /Шосе 28"/Willier

        14 Команда  "Old school"
141. Федьків Михайло /1981/Тернопіль/ Шосе 28"/ Corratec
142. Вишневський Володимир /1969/Тернопіль/ Шосе 28"/ Cinell
143. Заремба Ігор /1975/Тернопіль/ Шосе 28"/ Focus

        15. Команда "Bici forzza".
151. Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ COLNAGO   
152. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/BIANCHI
153. Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/TREK 

        16. Команда "Буревісник".
161. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
162. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
163. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

        17. Команда "Олімпія".
171. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
172. Фірман  Христина /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
173. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

        18. Команда
181. вільно.........................................................................
182. вільно
183. вільно

        19. Команда "VVS Racing".
191. Заброньовано...   
192. Заброньовано...
193. Заброньовано...

        20. Команда
201. вільно.........................................................................   
202. вільно
203. вільно
 


                           ЗАГАЛЬНИЙ ЗАЛІК:

       Категорія:  МТБ 26" / 29"

1.    Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
2.    Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
3.    Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC
4.    Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
5.    Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
6.    Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
7.    Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
8.    Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
9.    Гайда Тарас /1988/Тернопіль / Шоссе 26"/ Profi
10.  Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль / МТВ 26" / TREK
11.  Юрків Антон / 1987 / Тернопіль / МТБ 26" / Bergamont
12.  Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29" /Canyon
13.  Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/ Giant
14.  Бернась Зіновій / 1990 / Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
15.  Вашків Олександр / 1964/ Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
16.  Бакалець Віктор /1977 / Мишковичі / МТБ 26"/ УКРАЇНА 
17.  Єфимчук Олег / 1991 / Збараж / МТБ 27,5" / KINETIC
18.  Лижечко Роман / 1990 / Тернопіль / МТБ 26" / PRIDE
19.  Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
20.  Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
21.  Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/ Trek 
22.  Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS
23.  Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT
     
      Категорія:  Шосе 28 / Гібрид 28 

1.   Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
2.   Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS
3.   Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28"/FOCUS
4.   Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28"/SCOTT
5.   Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28"/CОMANCNE
6.   Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/Bergamount
7.   Куцик Андрій /1985/Тернопіль / Шосе 28" / Carrera
8.   Підгірний Василь /1991/ Тернопіль / Шосе 28" /Giant
9.   Химчук Михайло /1984/ Тернопіль / Шосе 28" /Leader Fox
10. Гринчишин Олег /1972 / Тернопіль / Шосе 28" / WILIER
11. Цимбалюк Олександр/1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
12. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
13. Федьків Михайло /1981/ Тернопіль/Шосе 28"/ Corratec
14. Вишневський Володимир /1969/Тернопіль/ Шосе 28"/ Cinell
15. Заремба Ігор /1975/Тернопіль / Шосе 28"/ Focus
16. Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
17. Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
18. Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE
19. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley

    Категорія: Спортшкола

1. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
2. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
3. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
4. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
5. Фірман Христина /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
6. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT

       Категорія: Індивідуальний залік

1.   Григорович Юрій /1980/Тернопіль/МТБ 29"/ORBEA
2.   Біскуп Ігор /1990/Монастириськ/МТБ 26"/CARRARO
3.   Гнатишин Назар/1989/Тернопіль/МТБ 29"/KINETIC
4.   Гладкий Володимир /1987/ Тернопіль / МТБ 29" / CUBE
5.   Ющенко Віталій /1973/ Тернопіль / МТБ 29" / TREK
6.   Петраш Людмила / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
7.   Гуйван Андрій / 1986 / Тернопіль / МТБ 26" /ARDIS
8.   Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль / МТБ 26" / WINNER
9.   Гайда Тарас /1988/Тернопіль / Шоссе 26"/ Profi
10. Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль / МТВ 26" / TREK
11. Юрків Антон / 1987 / Тернопіль / МТБ 26" / Bergamont
12. Кузик Андрій/1983/Тернопіль/МТБ 29" /Canyon
13. Онишків Михайло /1990/ Тернопіль/ МТБ 26"/ Giant
14. Бернась Зіновій / 1990 / Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
15. Вашків Олександр / 1964/ Тернопіль / МТБ 26"/ Giant
16. Бакалець Віктор /1977 / Мишковичі / МТБ 26"/ УКРАЇНА 
17. Єфимчук Олег / 1991 / Збараж / МТБ 27,5" / KINETIC
18. Лижечко Роман / 1990 / Тернопіль / МТБ 26" / PRIDE
19. Цимбалюк Олександр /1988/Мілан/Шосе 28"/ Colnago ARTE   
20. Попик Павло /1989/Тернопіль/Шосе 28"/Bianchi nirone 7
21. Захаров Вадим /1986/Тернопіль/МТБ 29"/ Trek 
22. Рудакевич Любомир / 1979 / Тернопіль / МТБ 26"/ KELLYS
23. Скочиляс Віктор /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / GIANT
24. Грицюк Денис /1987/ Тернопіль / Гібрид 28" / STEVENS
25. Волинець Віталій /1984/Тернопіль/Шосе 28"/FOCUS
26. Яремус Констянтин /1972/Тернопіль/Шосе 28"/SCOTT
27. Таньовський Назар/1998/Тернопіль/Шосе 28"/CОMANCNE
28. Квасніцький Олександр/1980/Тернопiль/Гібрид 28"/Bergamount
29. Куцик Андрій /1985/Тернопіль / Шосе 28" / Carrera
30. Підгірний Василь /1991/ Тернопіль / Шосе 28" /Giant
31. Химчук Михайло /1984/ Тернопіль / Шосе 28" /Leader Fox
32. Гринчишин Олег /1972 / Тернопіль / Шосе 28" / WILIER
33. Федьків Михайло /1981/ Шосе 28"/ Corratec
34. Вишневський Володимир /1969/ Шосе 28"/ Cinell
35. Заремба Ігор /1975/ Шосе 28"/ Focus
36. Щербань Владислав /1998 / Тернопіль / Шосе 28 /CОMANCNE
37. Хомів Іван / 1993 / Тернопіль /  Шосе 28 / SCOTT
38. Гринів Віталій / 1995 / Тернопіль /  Шосе 28 / CОMANCNE
39. Звенигородська Оля / 1969 / Тернопіль / Гібрид 28"/ Ridley
40. Мацієвська Ілона /1995/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
41. Слободян Ірина /1989/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
42. Кромпець Наталя /1987/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
43. Павук Оксана /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT   
44. Фірман  /1999/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
45. Сеньк Христина /1998/Тернопіль/МТБ 26"/ SCOTT
46. Табачук Микола/1941/Тернопіль /МТБ 26"/SCOTT

       Категорія:  Командний залік

1. Команда  "RESCUERS".
2. Команда "Ternopil Velomarathon".
3. Команда "Медобори велоспорт".
4. Команда "ВелоСмайл".   
5. Команда "Спорт-Центр Тернопіль".
6. Команда "Аляска Тайм". 
7. Команда "Квантум Спорт".   
8. Команда "CОMANCNE ". 
9. Команда "ТЕРЕН".
10. Команда "Східний вітер"
11. Команда "Крістофер Хорнер".
13. Команда "Фізрук пікчерЗ"
14. Команда  "Old school"
15. Команда "Bici forzza".
16. Команда "Буревісник".
17. Команда "Олімпія".
19. Команда "VVS Racing".

вільні номерки для команд 12/18/20...
- є дев'ять вільних місць!!!!!!!!!!!!!    121 / 122 / 122  /181 /182 /183 / 201 /202 /203...хто бажає - завтра до 10:00 приїзджайте!


13


«Осінній ВЕЛОМАРАФОН - 2016!»

25 вересня 2016р. Дистанція: 50 км.
Маршрут:  Тернопіль – Бережани.
Траса: VeloFormula500 .

Регламент змагань:
09:00 – початок реєстрації.
09:00 - 10:30 год.  реєстрація.
10:30 - 11:00 год.  представлення команд.
11:00 год. старт велозмагань.
11:00 - 13:30 год.  велогонка.
13:30 - 14:00 год.  нагородження учасників.
15:00 – завершення змагань.

РЕЄСТРАЦІЯ: www.shpryha.te.ua/index.php?topic=11159.msg80484#msg80484]

Старт – Навпроти зупинки магазин «КАРПАТИ».
Фініш – Пам’ятний знак при вїзді в Бережани "Бережани - 1357".

Веломарафон для КОМАНД!
Вік учасників – старші 18 років!
Команда складається з 3-х учасників!

Командний залік: - 1, 2, 3 місце в загальному заліку КОМАНД велогонки!

Індивідуальний залік:
- 1, 2, 3 місце загальним переможцям велогонки.
- 1, 2, 3 місце серед учасників, які їхатимуть на МТБ 26 / 27,5 / 29 .
- 1, 2, 3 місце серед учасників, які їхатимуть на Шосе  / Гібрид 28.

Призери змагань отримають Кубки, грамоти та медалі. Усі інші учасники змагань отримають дипломи про участь!

Схема нагородження!
Команда: 1 місце - Кубок за 1 місце!
Учасники команди за 1 місце - Грамоти та Медалі.
Команда: 2 місце - Кубок за 2 місце!
Учасники команди за 2 місце - Грамоти та Медалі.
Команда: 3 місце - Кубок за 3 місце!
Учасники команди за 3 місце - Грамоти та Медалі.

Загальний залік в категорії Шосейні велосипеди:
1 місце - Кубок за 1 місце, грамота та медаль!
2 місце - Грамота та медаль!
3 місце - Грамота та медаль!

Загальний залік в категорії Гірські велосипеди:
1 місце - Кубок за 1 місце, грамота та медаль!
2 місце - Грамота та медаль!
3 місце - Грамота та медаль!

Загальний індивідуальний залік серед усіх учасників веломарафону:
1 місце - Кубок "Золотий байк - 2016" за найшвидший час, грамота та медаль!
2 місце - Грамота та медаль!
3 місце - Грамота та медаль!

Усі інші учасники змагань отримають диплом про участь у веломарафоні!

Облік часу проходження дистанці /електронний хронометраж/ забезпечує компанія RunStyle http://runstyle.com.ua

1 серпня 2016 року відкриття реєстрації на веломарафон!
23 вересня 2016 року закриття реєстрації!

Стартовий внесок учасника змагань:
В Серпні - 50 грн.
В Вересні - 100 грн.
5168 7572 4540 5644 приват

фото:https://picasaweb.google.com/118001978717261725765/29092013Velomarafon#
Відео:https://www.youtube.com/watch?v=orSXKEg_GxM

Організатор змагань: ГО "ВелоАкадемія".
Офіційний спонсор та партнер змагань: Компанія "САХАРА" www.сахара.ua

14
                                        Результати змагань "Петриків крос - кантрі - 2016!"

1   10:58:00   №   7   Ониськів Віктор   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
2   11:26:00   №   11   Іваськів Ігор   Вишгород   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
3   11:40:00   №   2   Волинець Віталій   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
4   11:45:00   №   10   Скробач Микола   Монастириська   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
5   12:08:00   №   15   Гащиць Любомир   Ягільниця   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
6   12:14:00   №   9   Ткачук Віктор   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
7   12:23:00   №   5   Химера Олександр   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
8   12:27:00   №   19   Захаров Вадим   Петриків   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
9   14:12:00   №   6   Вижиковський Роман   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
10   14:31:00   №   1   Радковський Мар'ян   Тернопіль   Категорія   Еліта   2 кола   VeloFormula
                           
Кращий час кола на трасі:   Віктор Ониськів   05:18:00 Кубок "Золотий байк - 2016"  Категорія Еліта м.Тернопіль

1   11:08:00   №   25   Кузьменюк Віталій   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
2   11:41:00   №   89   Комков Володимир   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
3   11:55:00   №   87   Друзик Андрій   Борщів   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
4   12:03:00   №   243   Терлецький Тарас   Микулинці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
5   12:13:00   №   79   Козярик Андрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
6   12:17:00   №   74   Бобер Павло   Ягільниця   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
7   12:19:00   №   27   Кирея Андрій   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
8   12:28:00   №   51   Мартинів Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
9   12:29:00   №   70   Бучок Віталій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
10   12:31:00   №   66   Шпак Назар   Заліщики   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
11   12:33:00   №   84   Лазорко Олег   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
12   12:34:00   №   60   Ворочук Сергій   Підгороднє   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
13   12:35:00   №   54   Тхорик Павло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
14   12:42:00   №   53   Голодюк Олег   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
15   12:44:00   №   72   Михайлюк Тарас   Чортків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
16   12:47:00   №   88   Шпак Ігор   Заліщики   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
17   12:54:00   №   78   Муратов Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
18   12:55:00   №   68   Біскуп Ігор   Монастириська   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
19   12:55:00   №   304   Шманьов Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
20   12:57:00   №   241   Гнатюк Степан   Теребовля   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
21   13:05:00   №   28   Друзюк Володимир   Ланівці   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
22   13:11:00   №   65   Соловей Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
23   13:26:00   №   29   Слободян Василь   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
24   13:34:00   №   80   Ласюта Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
25   13:57:00   №   83   Назарук Віктор   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
26   14:11:00   №   75   Гладчук Максим   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
27   14:12:00   №   69   Вуїв Віталій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
28   14:16:00   №   82   Яремус Костянтин   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
29   14:21:00   №   61   Гурник Михайло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
30   14:33:00   №   64   Живко Назар   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
31   14:38:00   №   59   Дзюбик Василь   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
32   14:42:00   №   240   Плосконка Богдан   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
33   14:51:00   №   56   Перець Олег   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
34   15:11:00   №   77   Гродський Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
35   15:16:00   №   30   Бакалець Віктор   Мишковичі   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
36   15:18:00   №   62   Лозінський Андрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
37   15:20:00   №   57   Плескун Володимир   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
38   15:21:00   №   67   Лотоцький Павло   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
39   15:22:00   №   85   Гуйван Андрій   Петриків   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
40   15:22:00   №   309   Ващишин Владислав   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
41   15:28:00   №   76   Рапацький Юрій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
42   15:47:00   №   238   Комарницький Дмитро   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
43   16:45:00   №   86   Гриценко Генадій   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
44   16:46:00   №   73   Табачук Микола   Тернопіль   Категорія   Аматори   2 кола   VeloFormula
                           
1   7:00:00   №   95   Коробейник Тетяна   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
2   7:01:00   №   20   Павлюс Наталія   Ланівці   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
3   7:09:00   №   98   Годуха Лілія   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
4   7:23:00   №   22   Захарова Ірина   Петриків   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
5   7:36:00   №   24   Косенко Анна   Петриків   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
6   7:37:00   №   91   Петраш Людмила   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
7   7:51:00   №   96   Сірська Христина   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
8   8:20:00   №   92   Ониськів Юля   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
9   8:30:00   №   94   Рудковська Марія   Тернопіль   Категорія   Дівчата   1 коло   VeloFormula
                           
1   11:37:00   №   93   Слободян Ірина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
2   12:06:00   №   90   Мацієвська Ілона   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
3   13:01:00   №   99   Павук Оксана   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
4   13:02:00   №   23   Фірман Христина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
5   14:25:00   №   100   Сеньк Христина   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
6   14:27:00   №   21   Сеньк Мар'яна   Тернопіль   Категорія   Спортшкола   2 кола   VeloFormula
                           
1   0:34:00   №   244   Єршов Сергій   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
2   0:36:00   №   238   Комарницький Дмитро   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
3   0:40:00   №   242   Крепич Влад   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
4   0:41:00   №   245   Кавка Людмила   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
5   0:41:00   №   310   Мартина Влад   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
6   0:42:00   №   223   Спяк Уляна   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
7   0:43:00   №   240   Плосконка Богдан   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
8   0:47:00   №   226   Обшарський Денис   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
9   0:48:00   №   227   Іваськів Ян   Вишгород   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
10   0:48:00   №   239   Захаров Олексій   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
11   0:48:00   №   306   Шманьова Олександра   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
12   0:49:00   №   307   Душніцький Борис   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
13   0:52:00   №   222   Перець Діма   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
14   0:52:00   №   303   Гринчишин Ярослав   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
15   0:52:00   №   311   Поворозник Антон   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
16   0:54:00   №   305   Бенедикт Артур   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
17   0:56:00   №   234   Кромпець Ліля   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
18   0:56:00   №   237   Гірняк Роман   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
19   0:57:00   №   235   Павловський Ілля   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
20   1:01:00   №   224   Розумяк Ростік   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
21   1:02:00   №   233   Федун Максим   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
22   1:05:00   №   225   Каліщук Володя   Острів   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
23   1:10:00   №   229   Проник Дмитро   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
24   1:12:00   №   236   Барасій Владислав   Петриків   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
25   1:14:00   №   318   Запоточний Денис   Великі Бірки   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
26   1:33:00   №   232   Баландюк Анастасія   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
27   1:36:00   №   230   Грицишин Микола   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
28   1:45:00   №   317   Рудковський Роман   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula
29   3:32:00   №   231   Грицишин Вікторія   Тернопіль   Категорія   Діти   200 м   VeloFormula

*********************************************************************************

                        Рейтинг траси "VeloFormulа"

1     10:58:00   Ониськів Віктор            м.Тернопіль
2     11:03:07   Випасняк Любомир      м.Івано-Франківськ
3     11:08:00   Кузьменюк Віталій        м.Ланівці
4     11:09:04   Волинець Віталій          м.Тернопіль 
5     11:19:30   Груб'як Іван                  м.Чортків
6     11:26:00   Іваськів Ігор                 м.Вишгород
7     11:34:00   Бобер Павло                 с. Ягільниця
8     11:39:86   Бакалець Леонід           с.Мишковичі
9     11:40:54   Козловський Віталій     м.Тернопіль
10   11:41:00   Комков Володимир       м.Ланівці

                      Категорія ЕЛІТА
                 10 кращих результатів:

                                  2013 рік
1    №30   12:17:09  Рибаков   Олександр 
2    №12   12:17:60  Ониськів   Віктор   
3    №27   12:26:34  Демчук   Микола 
4    № 4    12:37:60  Маринюк   Микола
5    №15   12:40:41  Ковтун   Павло   
6    №10   12:41:41  Химера   Олександр
7    № 33  12:41:52  Возняк   Андрій   
8    №2     12:52:36  Гром'як    Олександр
9    №28   12:57:25  Дікальчук   Богдан 
10  №3     13:04:18  Депутат   Тарас   

                                  2014 рік
1   № 28   11:03:07  Випасняк Любомир
2   № 9.    11:09:04  Волинець Віталій
3   № 60.  11:39:86  Бакалець Леонід
4   № 2.    11:40:18  Ониськів Віктор
5   № 36.  11:40:54  Козловський Віталій
6   № 10.  11:45:22  Захаров Вадим
7   № 72.  12:08:34  Рудакевич Любомир
8   № 8.    12:16:11  Войчишин Віталій
9   № 5.    12.22.01  Чернов Андрій
10 № 1.    12.22.18  Химера Олександр

                                     2015 рік
1   №   21   11:19:30   Груб'як Іван   
2   №   39   11:32:10   Волинець Віталій 
3   №   32   11:34:00   Бобер Павло 
4   №   54   11:47:70   Бакалець Леонід   
5   №   90   11:55:80   Гаркач Михайло   
6   №   11   11:57:20   Пилип Віталій   
7   №   80   12:02:70   Вуйда Олег   
8   №   100 12:07:80   Лазорко Олег   
9   №   4     12:17:50   Ткачук Віктор   
10 №   64   12:18:70   Юзвенко Юрій   

                                   2016 рік
1   10:58:00   №   7   Ониськів Віктор
2   11:26:00   №   11   Іваськів Ігор   
3   11:40:00   №   2   Волинець Віталій   
4   11:45:00   №   10   Скробач Микола   
5   12:08:00   №   15   Гащиць Любомир 
6   12:14:00   №   9   Ткачук Віктор   
7   12:23:00   №   5   Химера Олександр 
8   12:27:00   №   19   Захаров Вадим   
9   14:12:00   №   6   Вижиковський Роман   
10 14:31:00   №   1   Радковський Мар'ян   

Переможці Петриків крос-кантрі в минулих сезонах!

Сезон 2013 року   Рибаков Олександр      12:17:09  Категорія Еліта  Тернопіль 
Сезон 2014 року   Любомир Випасняк      11:03:07  Категорія Еліта   Івано-Франківськ 
Сезон 2015 року   Груб'як Іван                  11:19:30  Категорія Еліта   Чортків
Сезон 2016 року   Ониськів Віктор            10:58:00  Категорія Еліта   Тернопіль   

         Кращий час кола на трасі:   

2013 рік   Віктор Ониськів        05:47:00 Кубок "Золотий байк - 2013"  Категорія Еліта м.Тернопіль
2014 рік   Любомир Випасняк  05:13:00 Кубок "Золотий байк - 2014"  Категорія Еліта м.Ів-Франківськ
2015 рік   Олександр Химера   05:11:30 Кубок "Золотий байк - 2015"  Категорія Еліта м.Тернопіль
2016 рік   Віктор Ониськів        05:18:00 Кубок "Золотий байк - 2016"  Категорія Еліта м.Тернопіль

Абсолютний рекорд траси     /1 коло=2,5..км/   становить 05:11:30 Олександр Химера  /м.Тернопіль/ 2015 рік

Абсолютний рекорд змагань /2 кола=5,25 км/   становить 10:58:00 Віктор Ониськів /м.Тернопіль/ 2016 рік

15
                     РЕЄСТРАЦІЯ.

Інформація про велогонку: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,11057.0.html

 *sunshine* :xmara:
Погода: https://www.gismeteo.ua/ua/weather-ternopil-4951/14-days/

№№ Прізвище та Ім'я / р.н. / місто / МТБ 26" 29"/ Велосипед

23:59:59 25/06/2016 реєстрація завершена!

                          Категорія ЕЛІТА

1 старт

№. 1 Радковський Мар'ян 1991 / Тернопіль / МТВ 29 / Сannondale
№. 2 Волинець Віталій / 1984 / Тернопіль / МТВ 26 / Сannondale

№. 3 Цепенюк Андрій / 1979 / Заліщики / МТВ 27,5 / СUBE
№. 15 Гащиць Любомир / 1994 / Ягільниця / МТВ 26 / СUBE 

№. 5 Химера Олександр / 1989 / Тернопіль / МТВ 26/ Mondraker
№. 6 Вижиковський Роман / 1984 / Тернопіль / МТБ 29/ Giant Anthem X29

№. 7 Ониськів Віктор / 1983 / Тернопіль /МТВ 26 / OVAM
№. 8 Терентьєв Віталій /1991 / Дніпро / МТБ 26 / TREK 

№. 9   Захаров Вадим / 1986 / Петриків /МТБ 29 / Trek SuperFLY
№. 10  Скробач Микола / 1984 / Монастириська /МТБ 27,5 / Bergamot 


Cтарт 1-A

№. 11  Іваськів Ігор / 1975 / Вишгород  / МТБ 26 / Trek
№. 13  Ткачук Віктор / 1986 / Тернопіль /МТБ 26 / Specialized

 

         
                         Категорія АМАТОРИ

2 старт

№. 51 Мартинів Володимир / 1991 / Тернопіль / МТВ 26 / GT
№. 52 Малишевський Володимир / 1973 / Тернопіль / МТВ 26 / Giant

№. 53 Голодюк Олег / 1989 / Тернопіль / МТВ 26 / Cannondale
№. 54 Тхорик Павло / 1996 / Тернопіль / MTB 26 / Cube

№. 55 Перець Саша / 2000 / Тернопіль / MTB 26 / OUTDOOR
№. 56 Перець Олег /1980 / Тернопіль / MTB 26 / FORT

№. 57 Плескун Володимир / 1990 / Тернопіль / МТВ 26 / Fischer
№. 58 Михайлишин Назар / 1991 / Тернопіль / МТБ 26 / Lakes 2400

№. 59 Дзюбик Василь / 1991 / Тернопіль / МТБ 29 / Кinetiс
№. 60 Ворочук Сергій/1995/ Підгороднє /МТБ 26/ Focus

3 старт
 
№. 61 Гурник Миxайло / 1994 / Тернопіль / МТБ 26 / Mondraker
№. 62 Лозінський Андрій / 1996 / Тернопіль / МТБ 26 / Trek

№. 63 Ковальский Андрій / 1966 / Тернопіль / МТБ 29 / Scott
№. 64 Живко Назар / 1995 / Тернопіль / МТБ 26 / Corratec

№. 65 Соловей Максим / 2001 / Тернопіль / МТБ 26 / Scott
№. 66 Шпак Назар  / 2000 / Заліщики / МТВ 29 / Focus

№. 67 Лотоцький Павло / 1992 / Тернопіль / МТБ 26 / Forward TXED
№. 68 Біскуп Ігор / 1990 / Монастириська / МТБ 26 / Carraro J Race 475

№. 69 Вуїв Віталій / 1987 / Тернопіль / MTB 26 / TREK
№. 70 Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль /MTB 26 / WINNER


4 старт
 
№. 71  Михайлюк Тарас / 2001 / Чортків / МТБ 29 / Bergamot
№. 72  Михайлюк Олег / 1975 / Чортків / МТБ 26 / TREK

№. 73  Табачук Микола / 1940 / Тернопіль / МТБ 31 / Україна
№. 74  Бобер Павло / 1990 / Ягільниця / МТБ 26 / Canyon

№. 75 Гладчук Максим / 2000 / Тернопіль / МТБ 26 / Winner Puls
№. 76 Рапацький Юрій / 2000 / Тернопіль / МТБ 26 / Ardis

№. 77 Гродський Микола / 2000 / Тернопіль / МТБ 26 / Ardis
№. 78 Муратов Максим / 1986 /  Тернопіль/  МТВ26/ Ghost

№. 79 Козярик Андрій / 1999 / Тернопіль / МТВ 26 / Giant
№. 80 Ласюта Володимир / 1989 / Тернопіль / МТБ 26 / Specialized Camber

           

5 старт
 
№. 81  ПАНОВ Еміл / 1989 / Тернопіль / МТБ 26 / Merida
№. 82  Костянтин ЯРЕМУС / 1975 / Тернопіль / МТБ 29 / DEMA

№. 83  Крепич Влад / 1900 / Чортків / МТБ 26 / Carver
№. 84  Лазорко Олег /1996 / Петриків / МТБ 29 / Winner



               Категорія Дівчата
6 старт

№. 91 Петраш Людмила / Тернопіль / МТБ 26 / Avanti
№. 92 Ониськів Юлія / Тернопіль / МТВ 26 / Bianchi   

№. 94 Рудковська Марія / Тернопіль / МТБ 26 / Merida
№. 95 Коробейник Тетяна / Тернопіль / МТБ 26 / Full dunamix

№. 96 Сірська Христина / Чортків / МТБ 26 / GT
№. 97 Юрова Інна / Тернопіль / МТБ 26 / Decathlon

                                      Категорія Діти
7 старт

№ 222 Перець Діма  / Тернопіль / MTB 26 / Сomanche
№ 223 Розум'як Ростік  / Тернопіль / MTB 24 / Сomanche

№ 225 Каліщук Володя  / Тернопіль / MTB 26 / Сomanche
№ 228 Запоточний МаКс  / Великі Бірки / МТБ 24 / Сomanche

№ 226 Обшарський Денис / Чортків / MTB 26 / Giant
№ 227 Іваськів Ян  / Вишгород / МТБ 24 /Mascotte

№ 230 Грицишин Микола / Тернопіль / МТБ 26 / Сomanche
№ 231 Грицишин Вікторія  / Тернопіль / МТБ 26 / Сomanche

№ 232 Баландюк Анастасія  / Тернопіль / МТБ 24 / Сomanche

Сторінок: [1] 2 3 ... 6
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office