Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Andre

Сторінок: [1]
1
Всім привіт! Орієнтовно 30 січня в Львові має відбутись нічне катання.
Був на одному такому катанні осінню. Ввечері поїхав на Львів. Почалось все після 22.
Був приємно здивований коли назад вночі не було жодного поїзда і прийшлось чекати на вокзалі до 8 на електричку :).
Але загалом враження від катання позитивні. )
Цього разу виходить щось подібне з поїздами... принаймі їх після 0:40 до ранку зі Львова наразі не видно.
Але всеодно є бажання поїхати. Катання орієнтовно може тривати до 3 ночі. Тобто до ранку не так вже й багато часу залишається ).
А ще там біля ЖД є цілодобова забігайлівка з хорошою піцою). + можна припаркувати ровери на вулиці і пильнувати їх без шкло.

Які в кого думки стосовно цього всього? Може хтось також хотів би катнутись?

2
Куплю старі зірки або касети. Загалом потрібно кілька одинакових малих зірок. Можна зношених, але щоб на них міг ще крутитись ланцюг в режимі сінглспід, правда не на ровері а на самопальному станку.

3
Хочу поміняти жорсткий підсиділ на амортизаційний. Але позаяк діаметр мені треба не дуже поширений (30.4мм), то виникла ідея прикупити Kind Shock KSP-525 з діаметром 30.9 (найбільш підходящий) і сточити його до 30.4. Не думаю, що буде аж така велика втрата по міцності. Питання в наступному: чи розбирається цей підсиділ? тобто чи можна буде файно закріпити в токарному станку тільки саму трубу. Ну і може хтось вже покатався на ньому і може сказати якусь думку про нього?
Ще було б цікаво дізнатись точну товщину стінки підсидільної труби, щоб прикинути які будуть втрати. По фоткам виглядає що більше 2мм. Спиляти мені треба 0.25. Тобто згрубшого на 10% менша міцність.
Дякую

п.с.: з фотками трохи перестарався і не знаю як видалити зайві.

4
Привіт. Маю нагоду купити раму specialized p2 2004 року за 1300 грн.
Питання в тому чи варто таке купувати.. всетаки 10 років рамі... втомлюваність люміню і всяке таке.. плюс рама не для матрасного катання до склепу за пивом.
Ваші думки.
Наперед дякую

5
Майбутні / Шацьк
« : 01.08.2012, 20:50:42 »
Всім привіт! хочу вивчити попит на поїздку в Шацьк наступного тижня. Орієнтовно вівторок-неділя.

6
а як вам така ідея...
на велик вмонтовується радіосигналізація. якщо хтось до нього наближається - вона повідомляє власнику на пульт. (впринципі можливо краще щоб вона почала голосно пищати)
поки злодій ламає замок, сідає на велик і намагається переключати передачі, спрацьовує електрошокор в рулі чи ще десь, і ще можна зробити блокування переднього колеса через деякий час на швидкості))). то всьо дає трохи часу щоб власник добіг до велика. якщо жодна з вищеописаних функцій не допомогла - у власника на пульті є червона кнопка, яка просто підриває нафік фтопку велик з викрадачем :)
найважче буде дістати динаміт.

і головне самому не попастись :D але то всьо технічно можна звести до мінімуму.

Сторінок: [1]
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office