Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - fradee

Сторінок: [1]
1
Я провтикав  :russian:

2
або ше лучше сльзоточивий газ кста ніхто незнає де можна балончик купити і приблизно скільки по ціні???
Поідеї можна прикупити в будь-якому магазині зброї шукай різновиди "Терен-1" і тд. воно класна штука не тільки від собак а й від гопніків, мене даже свого часу спасло від втрати заробітньої плати і від укусу собаки. Тримав балончик спеціально щоб  захиститися від пса - ну люблять вони на мене нападати і не правда, що вони нападають тільки на тих хто боїться їх. Признаюсь після таких інгаляцій здох той пес, жалко..., але нах*й ібо нєх*й.

Доречі затрогувалася тема чебуреків - а чого я люблю чебуреки  :D а чебуречні чомусь не процвітають  :( притакій кількості псів, але шаурма...  ::) :D

3
Класно катнулися, ДЯКУЮ! Чекаю на фотки, хоча фотографуватися не люблю :)

4
Обшукав від першої будки з велотоварами до старої автобусної станції - знаходив ключі для автомобільних моторів (масляний ключ - має набагато широкі ланки і дуже відрізняється від вело-ланцюга) і то по цінах від 50 до 80 грн. Хоча б приблизно номер будки де це чудо можна придбати?

5
Ще один російськомвоний ресурс по всякому :D:
http://www.bike-repair.ru/RH_Sprocket_Unmount.htm

6
Спорядження / Re: GPS і велосипед
« : 06.02.2011, 16:49:46 »
вот сайтець Тернопільський (не розцінюйте як рекламу будь-ласка) з навігаторами http://carp-elite.com.ua/index.php?route=product/category&path=95_97

Сам користуюся Garmin Mobile на своєму телефоні E52, але правда під час їзди незручно - немає кріплення на руль для мого телефона... Може хтось надибає чи порадить?

7
Майбутні / Re: WHO IS WHO - 2
« : 12.08.2010, 10:49:10 »
Якщо не поїду за малою в Кременець то прийду/приїду обов"язково, Баксік свідок  :)

8
мені знову не виходить - робота  >:( :( :'( (fuck fucking fuck)

9
супер пропозиція :), але багатьом людям в понеділок на роботу...

10
постараюсь знову прийти!!!

Сторінок: [1]