Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - nestoror

Сторінок: [1]
1
Забави роверові / Gorgany Race 2017
« : 01.02.2017, 11:55:36 »

Gorgany Race 2017 відбудуться 1-2 липня.
Це пригодницькі перегони в Карпатах.
Змагання будуть не менш захопливими, динамічними та непередбачуваними, ніж минулорічна ювілейна гонка.
Ми хочемо задовольнити прагнення ширших кіл спортсменів, зокрема учасників з двоколісними друзяками. Тож цьогоріч з’являться нові класи змагань – “Вело-спринт” – для тих хто любить мотати кілометри по максимуму без тех-етапів, та “Вело-трек” – для тих, хто фанатіє від ускладнень на життєвих дорогах.

Ще одним важливим і приємним моментом, яким ми хочемо показати, що чуємо поради учасників для покращення рівня змагань є удосконалення суддівства. А саме, цьогоріч судді для пішого і вело-класу будуть різні, і працюватимуть тільки над своєю ділянкою з кращою “клієнтоорієнтованістю”
Більше інформації  буде згодом,  а поки що можете ознайомитись із тим як проходили змагання минулих років на сайті перегонів http://www.gorganyrace.com/

2

В українських Карпатах відбудуться ювілейні пригодницькі перегони Gorgany Race

26-27 червня в українських Карпатах відбудуться пригодницькі перегони Gorgany Race 2016. Це ювілейні, 10-ті змагання. До 16 травня триває рання реєстрація!


Учасникам пропонують на вибір чотири класи дистанцій:
вело (велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму) –  за 30 годин близько 130 км (велосипедом) + 30 км (пішки).
спринт (пішохідна дистанція, орієнтування) – за 24 години 60 км з гаком
трек (пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму) – за 30 годин 90 км з гаком

Вперше цього року організатори вводять новий клас до змагань – півспринт. Учасниками півспритну пропонують за 12 годин пройти пішохідну дистанцію (більше 40 км) з орієнтуванням.

У 2015 учасниками Gorgany Race стало близько 500 людей, які сформували 192 команди. На ювілейних змаганнях організатори очікують вдвічі більше учасників, серед яких команди не лише з України, а й з Чехії та Польщі.

Особливість Gorgany Race в тому, що організатори намагаються зробити їх максимально комфортними для учасників-початківців, тож це хороша нагода, якщо ви вирішили спробувати свої сили вперше.

Більше про пригодницькі перегони на сайті:
 http://www.gorganyrace.com/
зареєструватися:
http://www.gorganyrace.com/rejestratsija/

Контактна особа Вероніка Саврук, org@gorganyrace.com

3
Для всіх любителів масових пробігів!)))) 26 квітня відбудеться кроскантрійний півмарафон "Gorgany.Львів 2015" Також в рамках півмарафону є додаткова дистанція 4 км. Реєстрація триватиме до 5 квітня, на сайті: http://ua.runstyle.com.ua/tournaments.php. Детальніше про півмарафон на офіційному сайті: http://www.lvivmarathon.com

4
Оголошення / Gorgany Race 2014
« : 07.05.2014, 17:30:24 »

Вітаю всіх любителів екстриму!
28 – 29 червня 2014 року вкотре відбуватимуться екстримальні перегони українськими Карпатами, які вже багатьом людям запам'ятались гарною атмосферою та дикою природою. В порівнянні із минулими роками, цього року організатори готують не менш цікаву дистанцію для класу ВЕЛО, яка буде проходити карпатськими стежками в районі Мислівки та Осмолоди, де можна як найповніше проявити трейлові характеристики своїх байків, та вміння їздти по кам'янистим  карпатським дорогам.

 Для справжніх гонщиків, тих, які не хочуть заморочуватись із проходженням техетапів, можливий варіант проходження самої дистанції без техетапів, це є суттєве заощадження часу та ваги спорядження, в такому випадку команда просто не отримає балів за тех етап, але отримає бал за взяття КП, ну і ,звісно, отримає кайф від участі у змаганні.
Цього року кожен учасник отримає фірмову пов'язку, яка має запах м'яти!
сайт змагань http://www.gorganyrace.com
положення http://www.gorganyrace.com/polozhennia/
реєстрація http://www.gorganyrace.com/rejestratsiya/
До зустрічі на змаганнях!

5

Від імені магазину Gorgany.com запрошую усіх любителів пригод, велосипеда, природи, естриму, карпатських стежок і річок, гострих відчуттів, змагального духу і просто хороших людей взяти участь у пригодницьких перегонах  "Gorgany race 2013", ці перегони проводяться щорічно із 2007року і з кожним разом набирають все більшого розмаху та популярності.

Цього року організатори готують класний маршрут для велосипедної кактегорії, який пролягатиме через Синевирський природний парк, в околицях Синевирської поляни та прилеглих мальовничих гірських хребтів, цей маршрут обіцяє дати учасникам більше незабутніх вражень та позитивних емоцій ніж деінде, а тамтешні стежки та дороги дають можливість більше крутити педалі, а не нести велосипед на собі, у порівнянні з  перегонами минулих років

Традиційно кожен учасник отримає в подарунок пов'язку Gorgany race, яку почесно носити (цього року у неї класний колір) , також вже складаються гігантські мішки призів для призерів від численних спонсорів.
Всю інформацію можна отримати на офіційному сайті перегонів http://www.gorganyrace.com/ . ,
запрошуємо реєструватись http://www.gorganyrace.com/rejestratsiya/, без Вас ці змагання не будуть такими класними!

Сторінок: [1]
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office