Тема: Теребовля - Чортків (через Буданів).  (Прочитано 14852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« : 09.06.2013, 16:43:53 »
Привіт шприхалям, хочу поділитися з Вами файним маршрутом, на який натрапив і відкрив (для себе(?) зовсім випадково. Просто вирішив їхати до Чорткова не перегруженою одноманітною трасою, а "кучерявими селами"  ::)
Ото їздив тими краями з 3 на 4-те червня (з Тернополя до Чорткова і назад).

Це дуже красивий маршрут, на якому можна побачити багато цікавого. Дорога перетинає ліси, села з залишками старої архітектури, різні рельєфні утворення, а весь маршрут супроводжує річка Серет.

Якість дороги: 8/з10. Дорога збереглась у чудовому стані, вся покрита асфальтом майже без ям, за винятком відрізку Звиняч - Бичківці (час змив асфальт і зараз там перехідне покриття) попри це все на своєму "гібриді" я подолав цю відстань без жодних труднощів.

Для кого: покриття дороги на диво настільки хороше, шо маршрут підходить навіть для шосерів. Відстань можна подолати за невеликий проміжок часу, так і розтягнути на пів дня, їдучи "матрасним темпом" і зупиняючись у різних мальовничих місцях і біля цікавих об'єктів (таких там є придостатньо), тож цей маршрут підходить і для любителів релаксійного стилю їзди.

Перепади висот: на шляху трапляються досить стрімкі спуски і підйоми, тож інколи треба встигати вчасно переключати передачі;) 

Інтенсивність руху: низька, машин їздить досить мало, тож роверисти мають більшу можливість розслабитись і насолоджуватись спокійною їздою.

Призначення маршруту: відпочинково-пізнавальний, цей маршрут може використовуватись як для одноденних прогулянок, так і включатися у більші кількаденні маршрути.

Ось такі справи. Колись обов'язково треба організувати туди покотеньку, чим рано чи пізно хочу зайнятися. Використовуючи цей відрізок можна їхати десь на Нирків і туди-туди...

« Останнє редагування: 31.05.2014, 22:46:39 від Horsbor »

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.06.2013, 18:53:41 »
Так підтримую, маршрут мені подобається. Колись мені прийшлося пішки перейтися з Буданова до Долини, природа там дійсно гарна і асвальт збережений. А скільки км тобі вийшло в одну сторону?

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.06.2013, 00:49:40 »
Маршрут Бучач - нирків - Заліщики зараз на стадії проектування. Матрасний темп 18 км/год. для початківців з ночівлею у Ниркові. Які є пропонови?
Орієнтовно 12, 14 липня (ще точно не знаю). З наметом і дружиною.  :P
Fuji Nevada Cross

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.07.2013, 10:05:28 »
75 км дорогою проти 92км селами
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #4 : 09.09.2019, 00:59:40 »
Їздив цим маршрутом вдруге минулого місяця до Заліщик. Дорога все ще в гарному стані, а місцевість і далі цікава...)