Тема: шмотки x-bionic  (Прочитано 5057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 02.05.2012, 16:13:11 »
нарив в інеті страшну термобілизну x-bionic...

суть теми в тому шо вона не дає перегріватись чи перемерзати організму прачюючи по принципу кондиціонера... дуже цікава, хоч і песец дорога штука.
[youtube]gbnWduvk1_s[/youtube]
таке враження шо шмотки з космічної кіношки про далеке майбутнє

-20%!!! аеродинамічного опору
[youtube]ArN8YKF0O70[/youtube]
« Останнє редагування: 02.05.2012, 16:26:27 від teodor4ik »

Offline steve1

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +1/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 02.05.2012, 19:15:38 »
-20%!!! аеродинамічного опору з запасом робить майстра по шосе з будь-якого КМСа. Не вірю.
Дорого?
800 гривень за верх + 800 за низ.
« Останнє редагування: 02.05.2012, 21:26:53 від teodor4ik »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 02.05.2012, 20:55:27 »

...Але ж, звичайно, все далеко не так чудово як нам показують.
Головне що йдуть до цього, та і в кожної казки є доля правди. Тобто якщо реально на відео трошки щось перебільшили, то не страшно, головне справді на його властивості (може навіть і чуть завищені) ціна - адекватна, і люди працюють в цьому напрямку. Надія Є!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.05.2012, 21:26:26 »
Цитувати
-20%!!! аеродинамічного опору з запасом робить майстра по шосе з будь-якого КМСа. Не вірю.
Дорого?
800 гривень за верх + 800 за низ.
тут все як в рекламі батарейок... працює в 10 раз довше, але довше чого? як варіант -20% від волохатої голоЇ спини...
Цитувати
Профессиональный велогонщик, неоднократный  призер европейских многодневных гонок, участник Олимпиады 2008, Николай Борисов:

 «В профессиональном спорте высокие достижения – это главное. Для достижения нового результата все законные средства хороши.  Именно поэтому спортсмены находятся в постоянном поиске, одни ищут легальные способы, другие встают на путь стероидов и допинга. Я для себя выбрал первый путь. Термобелье X-Bionic позволяет мне достигать новых рекордов, без нарушения спортивных правил и законов…»

крім того там є варіанти... я за 800 ніц не найшов, все шо є то від 1000 але то найпримітивніша з їх серій, а далі 1500, 2000 і це ше не то шо було в телевізері на тому спортсмені...

ну і спеціалізація, в різних серій на разні задачі...

Головне що йдуть до цього, та і в кожної казки є доля правди. Тобто якщо реально на відео трошки щось перебільшили, то не страшно, головне справді на його властивості (може навіть і чуть завищені) ціна - адекватна, і люди працюють в цьому напрямку. Надія Є!

я тоже не вірив в техношмот поки не купив куртку Volkl чисто за вигляд... з того часу (вже 6 років) інших зимою не ношу... від -30 до +15 в футболці на короткий рукав, не промокає навіть якщо окунути в воду, не продувається і ше 100500 дрібниць які реально помагають. І хрен би мене хтось переконав шо таке буває взагалі. А то ше сама нижча(дешева) попсова серія, а є і про, але ціни вже космічні...

доречі на ебаю вони є значно дешевше ніж в нас, і я як закінчу з акустикою, займусь тим полюбому...

але вот шо мене реально смущає, так це те що в поті є не тільки вода, і якшо воно буде його випаровувати так як пише в інструкції, то по перегонці 4х-5ти літів поту за день... ну в общем таяк в рекламі: "ти де був?..." не вийде. Де був всі поймуть здалеку...

http://extreme.com.ua/forum/vybor-gornolyzhnoi-odezhdy/3214-termobele-x-bionic.html
похоже шо правду кажуть...
« Останнє редагування: 02.05.2012, 22:25:53 від teodor4ik »