Тема: "Один в полі воїн" або "Тур Дністер" 12 травня 2007  (Прочитано 6944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 14.05.2007, 10:23:41 »
Маршрут
В п"ятницю не було бажання нікуди їхати. Вночі впав добрий дощик, тому проснувшися я подумав що зранку собі добряче посплю. Проснувся в 7.40 - погода чудова. Ехх!!! і потягнув мене біс до того ровера. В 8.45 сів на потяг Тернопіль-Заліщики, який запізнився на 20 хвилин. В 10.50 вийшов на станції Біла-Чортківська. Далі котився наступним маршрутом Білобожниця-Джурин-Базар-Кошилівці-Дорогичівка-Хмелів(Хмільне)(не маю карти біля себе). В цьому районі спустився до Дністра хорошою даунхільною трасою. Помив ровера в річці і подивився як місцеві аборигени вирішують проблему відстуності моста через річку :) Вуйко погрузив цьотку з клунками в човен і активно махаючи рухами дістався протилежного берега. :)
Після маленького віддиху - крутив колеса в сторону Язлівця. Природа в Язлівці просто супер. Побродив в саду при монастирі Сестер Непокалянок - дуже гарні краєвиди. Далі крутив колеса до Бучача. Після Бучача виїхав на чудову трасу - тому тримаючи крейсерську швидкість недовго котився додому.
Статистика
Відстань - 131,6 км.
Час - 6 год. 15 хв.
Середня швидкість - 21 км/год.
Харчі - Снікерси(2 шт), Натс (2 шт), Сік (2х0,5л), Крабові палички(200гр.), Апельсини(2 шт.), Цукерки(10 шт), Йогурт(400мл).
Трафунки - 0.
Світлини з поїздки




















Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 14.05.2007, 10:28:53 »
Гарно. Шкода тіки шо ти сам їхав....
але думаю тбі тре звикати - ти коли шосейника купиш - то тобі компанію буде дуже важко знайти....  :-\

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 14.05.2007, 10:31:20 »
А я в цьому замку був з Агіо осінню. Коли ми робили тур по області  8). Класні руїни. От тільки місто непомню.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 14.05.2007, 11:20:29 »
Файно...от тож хочу в Язлівець...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 14.05.2007, 13:30:21 »
їхав сам бо не планував нічого конкретного... тільки коли проснувся то вже вирішив їхати остаточно
п.с.Частини 3 денки Зомбі буде проходити вже протореним мною шляхом. :)

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 14.05.2007, 16:42:56 »
ага, а на Крапці ти ше про воду мінеральну писав....

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #6 : 14.05.2007, 17:39:32 »
Харчі - Снікерси(2 шт), Натс (2 шт), Сік (2х0,5л), Крабові палички(200гр.), Апельсини(2 шт.), Цукерки(10 шт), Йогурт(400мл).

З такими харчами ти багато чим ризикуєш. Я розумію шо ми всі так їздимо дуже часто, але самі вуглеводи, де жири, білки? ах так, крабові палички.... сорі :)

П.С. Таке враження шо не 134 км планував проїхати, а на Обласну олімпіаду з фізики збирався...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 15.05.2007, 08:28:18 »
Знаю шо я мало їв - я сам дивувався як я ще додому доїхав - зранку дома нічого не зготував - бо не планував їхати.
На відрізку Язлівець-Бучач я ледве волочився - з середньої швидкістю 18 км/год. Після Бучача я добряче вталував тоті краби з апельсинами - то потім вже ровер котився аж свистіло.
п.с. Вчора в мене "Шприха" не працювала і не міг відредагувати - тому на "Крапці" інші фотки і звіт інший.